Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. W ubiegłym tygodniu dowiedziałyśmy się o psach przetrzymywanych w złych warunkach. Pojechałyśmy na miejsce( wieś w gminie Szczebrzeszyn) z Krystyną Pomarańską i zastałyśmy na podwórku rzeczywiście cztery niewielkie pieski : dwie suczki z których jedna ma kilkudniowego szczeniaczka i dwa psiaki, również małe. Jeden z psów należy do właścicieli posesji, pozostałe przybłąkały się do ludzi. Ludzie są ubodzy, psy wychudzone i trzymane na łańcuchach... Zawiozłam im karmę, odpchliłam, odrobaczyłam, ale i tak nie mogą tam zostać . Szukamy dla nich domów. Psy są młode, ruda sunia i czarny, przerażony piesek mają po kilka miesięcy. "Jamnikowata" sunia-mama też wygląda na młodą. Ruda sunia: Czarny piesio, stara się być nie widoczny: Sunia-mama ( malucha schowała do jamy w słomie):
  2. Dzisiaj pod naszą opiekę trafiła 4 miesięczna, mała sunia. Wczoraj koleżanka otrzymała informację,że w jednym z bloków od kilku dni wyje pies; okazało się,że właściciel wyjechał za granicę a ją zostawił na pastwę losu... Psina była zamknięta bez jedzenia i wody, w mieszkaniu było pełno odchodów...
  3. Dwie wpłaty sharki po 30zł i wpłatę LocaiBenio - 30zł przeleję za chwilę na konto wetki z Izbicy wraz z dochodem z mojego bazarku (325zł), czyli w sumie 415zł.
  4. Wszystkie cztery suczki z Sitna mają domy, jak już wiemy :) Ze szczeniaków z gm.Radecznica został jeden chłopak, urósł w międzyczasie i jest mniej uroczy niż dwa miesiące temu, kiedy był jeszcze bobasem, ale miejmy nadzieję, że i on doczeka się domku. Na Gibona z Gorajca czeka też dom, ale najpierw musi się odbyć kastracja.
  5. Dzięki Kasia za podsumowanie :) Ta wpłata w kwocie 500zł z konta Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt to właśnie jest część dochodu z bazarku danuty1 na forum ogrodniczym OAZA. Dziękujemy :)
  6. Dzięki Kasia za podsumowanie :) Kwota wpłacona przez Chełmską Straż Ochr.Zwierząt pochodzi z bazarku danuty1 zorganizowanego na forum ogrodniczym OAZA :)
  7. Na tym wątku chyba nie dziękowałam jeszcze Danucie1 za kolejny bazarek zorganizowany na forum ogrodniczym OAZA. Dochód z tego bazarku to kwota 660zł . Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt odnotowano wpłaty od następujących osób: Maria D. - 100zł, Małgorzata B. - 300zł, Małgorzata S. - 100zł, Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł. Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie :) :)
  8. Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt są kolejne wpłaty od osób, które uczestniczyły w bazarku danuty1 na forum ogrodniczym OAZA: Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł. Dochód z bazarku, który zasilił konto suniek to w sumie kwota 660zł ( wraz z poprzednimi wpłatami) Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie :)
  9. Tyśko, nie mogę znaleźć linka do ogłoszenia Reksia, podeślesz mi? Pewnie trzeba będzie je wyróżnić.
  10. Dziękuję Dziewczyny, że jesteście z Piratem :)
  11. Tyśko kochana, nie mogę odnaleźć linka do ogłoszenia Reksia, sprawdzisz, czy już przypadkiem nie trzeba go wyróżnić . Nikt nie dzwoni, a Reksio to takie kochane psisko bez wad.
  12. Dzięki :) Sprawdziłam, zabieg odbył się 02.07.2018r.
  13. Suczka nie ma swojego wątku, pisałam o niej na wątku "Zajrzyj, a przekonasz się,że warto pomagać" : Chodzi o tę sunię: Została już wysterylizowana w pierwszej połowie lipca. Tak, jak pisałam, była w ciąży i nie mogłyśmy dłużej czekać. Moje koleżanki z fb zaczęły wpłacać deklaracje na Akcję Sterylizację i jadne z nich chciała sunię zgłosić, ale okazało się,że może to zrobić dopiero po trzech miesiącach wpłat. Tak to wygląda.
  14. Dokumenty wypełnię ja. Wszystko napiszę jutro.
×
×
  • Create New...