Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dziękuję :) Wpłać gdzie chcesz, wszystkie wpłaty idą na jeden cel :)
  2. Na koncie mam wpłatę od MALWA, dziękuję :) Dziękuję za wpłaty dla Foresta :) 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł 3) malwa - 100zł
  3. Dziękuję za wpłaty dla Foresta :) 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł
  4. Dziękuję za wpłaty: 1) Ewa R. (Tychy) - 200zł 2) Sowa - 120zł 3) Mysza2 - 30zł 4) Anula - 100zł 5) Poker - 50zł 6) werenn - 50zł 7) MALWA - 100zł 8) Zagrodowy Pies Polski - 50zł 9) Jaguska - 50zł 10) Nesiowata - 20zł 11) Anonimowy Darczyńca - 800zł 12) Anica - 10zł 13) Paweł K. - 15zł 14) agat21 - 150zł 15) bakusiowa - 50zł ------------------------------------------- 1795zł + 305zł z FB= 2100zł 2100zł - 2000zł faktura za operację = 100zł + 16) b-b - 20zł 17) dotta1311 - 250zł ------------------------------------------- 370zł
  5. Jamnikowatą sunię z dzieckiem zabrałyśmy do bardzo awaryjnego domu tymczasowego, bardzo... Nie mieszkają w domu lecz w prowizorycznym pomieszczeniu. Tylko taką miałyśmy możliwość, ale przynajmniej nie jest na łańcuchu i nie ma tam takiej ilości kleszczy i pcheł, jak w poprzednim miejscu.
  6. Wyręczamy, ale to wszystko dla dobra psa. Wiesz, jak to u nas wygląda: jeżeli nawet zgłoszono by do schroniska, to nikt by jej tam nie pomógł ze względu na koszty. Wrzucili by ją do boksu lub klatki i tyle. Im szybciej by umarła, tym większy zysk dla schroniska. Nikt ani gminy, ani schroniska nie rozlicza.
  7. Dziękuję za dzisiejsze wpłaty :) Uzupełniam: 1) Ewa R. (Tychy) - 200zł 2) Sowa - 120zł 3) Mysza2 - 30zł 4) Anula - 100zł 5) Poker - 50zł 6) werenn - 50zł 7) MALWA - 100zł 8) Zagrodowy Pies Polski - 50zł 9) Jaguska - 50zł 10) Nesiowata - 20zł 11) Anonimowy Darczyńca - 800zł 12) Anica - 10zł 13) Paweł K. - 15zł 14) agat21 - 150zł 15) bakusiowa - 50zł ------------------------------------------- 1795zł Na fb koleżanka zebrała dla Czesi 305zł czyli na dzień dzisiejszy mamy; 1795zł+305zł= 2100zł Puściłam przelew na 2000zł za operację i pobyt w Lubelskiej Klinice Weterynaryjnej dra Handwerkera. Na moim koncie zostaje kwota 100zł W Royal Vecie do zapłacenia było 740zł, z czego anonimowy darczyńca zapłacił 200zł, do zapłaty pozostaje 540zł. Jutro koleżanka wybiera się do wójta gminy ( Sitno), z terenu której suczkę zabrałyśmy. Może coś wskóra.
  8. Odnośnie zaleceń i ewentualnej rehabilitacji nie wiem jeszcze nic. Dopiero wieczorem wet przyśle mi na maila. Dzisiaj dostałam fakturę i kartę wypisu Czesi.
  9. Dziękuję za jeszcze jedną wpłatę :) Uzupełniam zestawienie: 1) Ewa R. (Tychy) - 200zł 2) Sowa - 120zł 3) Mysza2 - 30zł 4) Anula - 100zł 5) Poker - 50zł 6) werenn - 50zł 7) MALWA - 100zł 8) Zagrodowy Pies Polski - 50zł 9) Jaguska - 50zł 10) Nesiowata - 20zł 11) Anonimowy Darczyńca - 800zł 12) Anica - 10zł 13) Paweł K. - 15zł ------------------------------------------- 1595zł
  10. Jutro Czesia przyjeżdża do Murki :)
  11. Chcę podziękować sharce za wpłatę 30zł na moje zwierzęta :) Mam też informację z Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, że na ich konto wpłynęło 300zł od Małgorzaty S. - osoby z forum ogrodniczego OAZA :) Danuta1 - proszę przekazać podziękowania :) Murka wystawi fakturę, już z nią rozmawiałam.
  12. No, niestety, wetka mówi o dwóch miesiącach, ale ja miałam w ubiegłym roku taki przypadek,że po miesiącu leczenia udało się pokonać grzyba. Tym razem też mam nadzieję, że Opatrzność będzie mi sprzyjać.
  13. Tyle się ostatnio działo,że nie zdążyłam jeszcze przedstawić mojego nowego tymczasowicza. Ponad tydzień temu, w poprzedni piątek przywiozłam do lecznicy pogryzionego przez lisa młodego kocurka. Zwolniło się miejsce u naszej wetki i kotek miał zostać w szpitaliku, ale niestety przy okazji pogryzienia, lis zaraził go grzybicą. Do szpitala nie przyjęto go, a wypuścić go na pastwę losu też nie mogłam. Siedzi w klatce w garażu, podaję mu leki, przemywam chore miejsca i mam nadzieję,że szybko wyzdrowieje. Kocurek jest młody, kilkumiesięczny i bardzo miły, mam nadzieję,że szybko znajdzie dom.
  14. Nie zastanawiałam się jeszcze nad tym, ale pewnie tak, to jest moje konto.
  15. Czesia czuje się dobrze. W tej chwili lekarze nie wiedzą,czy łapka będzie normalnie funkcjonować, trzeba zaczekać nawet do pół roku.
  16. Przepraszam,że dopiero teraz przychodzę, ale nie wyrabiam się z niczym... Wróciłam właśnie z Royal Vetu, piesio - dostał imię Forest - ma usztywnione i opatrzone przednie łapy. Jest to bardzo spokojny pies, pozwala robić przy sobie wszystko. Operacja odbędzie się nie jutro, lecz we wtorek w Zamościu, podobno nie ma potrzeby wiezienia go do Lublina. Jeżeli chodzi o poszukiwania właściciela, to już w momencie kiedy pies był przewożony do lecznicy koleżanka wrzuciła informację na fb. Jak zatrzymałyśmy się przy psie i ściągałyśmy go z drogi, przyszło kilku okolicznych mieszkańców ( wszystko wydarzyło się w środku gęsto zaludnionej wsi), ale twierdzili jednogłośnie,że nikt go nie zna. Teraz, jak na spokojnie analizujemy sytuację, to jedna z kobiet mogłaby być właścicielką; była najbardziej aktywna, przyniosła jakieś szmaty, którymi chciała owijać połamane łapki, a jak ją powstrzymałyśmy i powiedziałyśmy,że pies musi trafić do lekarza, to zaczęła wykrzykiwać "kto za to zapłaci". Sąsiedzi tej baby też ""nie znają psa". Plakaty wiszą na przystankach i w sklepie, rozmawiałyśmy ze sprzedawczyniami, nikt nic nie wie... I pewnie nie dowiemy się niczego więcej, bo jest zmowa milczenia. Nie wiem, czy w tej sytuacji warto drążyć temat, najważniejsze jest teraz dobro psa.
  17. Mnie też wydaje się,że pies nie wygląda na bezdomnego, ale osoby które były świadkami wypadku twierdzą,że go nie znają..
  18. Mam nadzieję,że leki przeciwbólowe zadziałały i psinka nie cierpi. Jutro rano pojadę do niego, oby tylko dał radę...
×
×
  • Create New...