-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
zaglądam i ja ale z pisaniem bywa różnie może uda się poszukać domku dla Dorka przez ogloszenie w wydaniu majowym Przyjaciel Pies,wierzę,że ogłoszą i bedzie tego efekt
-
No czekamy, czekamy a tu cisza.,dodzwonic się też nie mogę a chciałabym wiedzieć, czy Zuzia bardzo przeżywa zmainę miejsca i ludzi. Od dwóch dni była z ludźmi,kórzy ją odwozli no i oczywiście rozstanie było smutne,nawet rozważali czy nie mogłaby u nich zostać.... Właściwie to zdania w rodzinie były podzielone,czy Zuzia czy Korek mieliby zostać,bo obydwoje spryciarze zaskarbili sobie serca tych ludzi. Koruś,towarzysz Zuzi też jest uroczy i niewielki.
-
[quote name='Kisiaraf']Zaczęłam ogłaszać Pilocika jako miejsce pobytu wpisuje Zamość. W niektórych portalach pytają o wiek? Co wpisywać? Narazie ogłoszony na: [COLOR=black][FONT=Verdana]nasipupile.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]kupiepsa.pl [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]eoferty.com.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]przygarnijzwierzaka.pl[/FONT][/COLOR] Reszte postaram się wieczorkiem, w pracy niestety nie ejst to takie proste-przeszkadzają mi hihihihii, a poza tym necik bardzo wolno chodzi. Wrzućcie na pierwszą stronke gdzie ogłoszony i jeszcze, że fotki nowe na str. 28-29. Do wieczora Pilociku :)[/QUOTE] Ale on nie jest w Zamościu. Nie można napisac,że w hoteliku w Krośnie? Zamość na końcu świata ,Krosno wprawdzie też ale wydaje mi się ,że tam ludziom bardziej po drodze niż do Zamościa.:lol:
-
Dojechali bez przeszkód do hoteliku,wszystko w porządku. Wieczorem jeszcze nie udało mi się porozmawiać z AlinąS ale moż ona odezwie się na wątku.Czekamy więc na wieści. Dodam tylko,że Zuzia pojechała w towarzystwie pieska,którego nazwaliśmy Korek (miała z nią jechać malutka suńka,ale wynikły pewne problemy).Piesek jest mały,był bezdomny mieszkał w Tomaszowie Lub. w okolicach marketu a tam zaczynają jakieś remonty i bardzo mnie proszono aby mu pomóc,no i pojechał... Założę mu oddzielny wątek
-
dzisiaj rano Zuzia wyjechała w podróż .około południa powinni już dotrzeć do AlinyS.czekam na info i mam nadzieję,że wszystko obejdzie się bez niespodzianek. wczoraj rozmawiałam z AlinąS odnośnie między innymi sterylki;za kilka dni, jak tylko sunia przyzwyczai sie do nowego miejsca pojedzie do weta i jeżeli nie będzie przeszkód - umawia na zabieg
-
jeżeli chodzi o namiary w ogłoszeniach, to pewnie moje trzeba będzie podać,skoro nie ma chetnych :lol:chociaz nie ukrywam,że miałam nadzieję,że weszynoski telefon podamy,bo ona ma bezpośredni kontakt z psem. w przypadku szczegołowych pytań o Pilota moge po prostu nie znać odpowiedzi i tak musialabym odsyłac do bezposredniej opiekunki ...
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barnaba na zabiegu? to trzymam kciuki za zbója i oby te guzy okazały sie nie groźne :shake: -
[quote name='krzychl']Witam. To i ja dołoże, narazie tylko 25 zł. Proszę o nr. konta na [email protected] dzięki!!!! nr konta powysyłam jak suczka dojedzie szczęśliwie do AlinyS, OK? żeby nie zapeszyć
-
[quote name='weszynoska']ja mogę umieścic ogłoszenie na naszym ogarowym forum, na molosach nie jestem zarejestrowana prywatną pocztą pantoflową już pusciłam między znajomymi wieści, że jeśli ktoś by pokochał Pilota i zapewnił mu dom to on u mnie czeka...ale jak na razie cisza. jesli chodzi o tekst...to ja nie mam żadnego doświadczenia i raczej od kogoś "zmałpuję"[/QUOTE] miałam na myśli właśnie ogarowe forum a napisałam o molosach, dla mnie ogary to tez duże psy:lol: ( w porównaniu z moimi wprawdzie przerośniętymi ale kurduplowatymi bassetami)
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
ala123 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję,że kasa ode mnie dotarła na konto Uszatka? proszę to odnotować będzie czytelniej -
[quote name='bianka0']Ciągle mam nadzieję, że Zytka jest normalnym pieskiem po przejściach, nie mogę uwierzyć w jej zwichniętą psychikę. Myślę, że po pracy z nią w gronie innych psów, będzie się jednak nadawała do adopcji:roll:[/QUOTE] Na pewno nie jest tak źle,Zyta nadaje się do adopcji tylko jak to bywa,musi znaleźć odpowiedniego człowieka i ona własnie na niego czeka.
-
[quote name='Kisiaraf']A już ogłaszamy psiaka czy jeszcze obserwujemy? Jak ktoś napisze fajny tekścik to mogę poogłaszać[/QUOTE] myslę,że mozna mu robić ogłoszenia ,duzo już o nim wiemy w tekstach to niestety nie jestem mocna ,ale może ktoś, kto czuje temat sie znajdzie, weszynosko czy gdzieś na molosach Pilot ma szansę na reklamę swojej psiej osoby?
-
[quote name='Soema']To proszę o informację i dokładną cenę. Nie chciałabym, żeby hotelowicze cierpieli na nieodpowiedzialności AlinyS, ale jeśli sytuacja się powtórzy, więcej zgłoszeń nie będziemy przyjmować. Teraz zauważyłam, że na wątku hotelowym ktoś znowu się upomina o książeczkę ( z Foksią też był problem z odesłaniem książeczki - nie było wpisu o sterylizacji) A no niestety nie..[/QUOTE] suczka ma tam jechać w niedzielę,jak juz będę coś wiedzieć odezwę się
-
[quote name='Soema']Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc, ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE] Dzięki!:lol: Na pewno napiszę i będę trzymać rękę na pulsie. Na razie zakładam,że nie będzie problemu z wystawieniem faktury. Nie orientuję się jeszcze, ile sterylka będzie kosztować u tej pani doktor,ale na wątku na pewno też coś uzbieramy.
-
zapytałam na wątku sterylkowej skarbonki o możliwość pomocy finansowej w sterylce;Soema pyta czy mamy juz coś a ja na razie nie moge odpowiedziec konkretnie ile, wiadomo,że za 1 miesiąc hotelowania płaci Lucyna, ja zobowiązałam się również więc pewnie drugi ,jeżeli mi nikt nie pomoże . Czy mogę prosić o pomoc w rozsyłaniu wątku suni? kasa będzie potrzebna,jeżeli nawet sterylkowy fundusz nas wspomoże .