Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. dzięki za ogłoszenia!!!!! a ja czekam na telefony :lol:
  2. zaglądam i ja ale z pisaniem bywa różnie może uda się poszukać domku dla Dorka przez ogloszenie w wydaniu majowym Przyjaciel Pies,wierzę,że ogłoszą i bedzie tego efekt
  3. dzięki za informacje o naszej inteligentnej Zuzi ze Szczebrzeszyna a właściwie to teraz już prawie z Warszawy:lol:
  4. [quote name='Wunia']ja jestem pośrodku i mam wszędzie blisko :D:D:D:D[/QUOTE] no tak :lol:
  5. No czekamy, czekamy a tu cisza.,dodzwonic się też nie mogę a chciałabym wiedzieć, czy Zuzia bardzo przeżywa zmainę miejsca i ludzi. Od dwóch dni była z ludźmi,kórzy ją odwozli no i oczywiście rozstanie było smutne,nawet rozważali czy nie mogłaby u nich zostać.... Właściwie to zdania w rodzinie były podzielone,czy Zuzia czy Korek mieliby zostać,bo obydwoje spryciarze zaskarbili sobie serca tych ludzi. Koruś,towarzysz Zuzi też jest uroczy i niewielki.
  6. [quote name='Kisiaraf']Zaczęłam ogłaszać Pilocika jako miejsce pobytu wpisuje Zamość. W niektórych portalach pytają o wiek? Co wpisywać? Narazie ogłoszony na: [COLOR=black][FONT=Verdana]nasipupile.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]kupiepsa.pl [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]eoferty.com.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]przygarnijzwierzaka.pl[/FONT][/COLOR] Reszte postaram się wieczorkiem, w pracy niestety nie ejst to takie proste-przeszkadzają mi hihihihii, a poza tym necik bardzo wolno chodzi. Wrzućcie na pierwszą stronke gdzie ogłoszony i jeszcze, że fotki nowe na str. 28-29. Do wieczora Pilociku :)[/QUOTE] Ale on nie jest w Zamościu. Nie można napisac,że w hoteliku w Krośnie? Zamość na końcu świata ,Krosno wprawdzie też ale wydaje mi się ,że tam ludziom bardziej po drodze niż do Zamościa.:lol:
  7. Dojechali bez przeszkód do hoteliku,wszystko w porządku. Wieczorem jeszcze nie udało mi się porozmawiać z AlinąS ale moż ona odezwie się na wątku.Czekamy więc na wieści. Dodam tylko,że Zuzia pojechała w towarzystwie pieska,którego nazwaliśmy Korek (miała z nią jechać malutka suńka,ale wynikły pewne problemy).Piesek jest mały,był bezdomny mieszkał w Tomaszowie Lub. w okolicach marketu a tam zaczynają jakieś remonty i bardzo mnie proszono aby mu pomóc,no i pojechał... Założę mu oddzielny wątek
  8. dzisiaj rano Zuzia wyjechała w podróż .około południa powinni już dotrzeć do AlinyS.czekam na info i mam nadzieję,że wszystko obejdzie się bez niespodzianek. wczoraj rozmawiałam z AlinąS odnośnie między innymi sterylki;za kilka dni, jak tylko sunia przyzwyczai sie do nowego miejsca pojedzie do weta i jeżeli nie będzie przeszkód - umawia na zabieg
  9. jeżeli chodzi o namiary w ogłoszeniach, to pewnie moje trzeba będzie podać,skoro nie ma chetnych :lol:chociaz nie ukrywam,że miałam nadzieję,że weszynoski telefon podamy,bo ona ma bezpośredni kontakt z psem. w przypadku szczegołowych pytań o Pilota moge po prostu nie znać odpowiedzi i tak musialabym odsyłac do bezposredniej opiekunki ...
  10. uzgodnię z AlinąS i zrobię tak, jak sobie zażyczy ale wolałabym aby wpłacić całą kwotę od razu na jej konto
  11. [quote name='Kisiaraf']Kto chętny napisać tekst do ogłoszeń? Ja poogłaszam ale tekstu nie potrafie napisać.[/QUOTE] ja właśnie też nigdy nie pisałam zgrabnych tekstów
  12. Barnaba na zabiegu? to trzymam kciuki za zbója i oby te guzy okazały sie nie groźne :shake:
  13. [quote name='krzychl']Witam. To i ja dołoże, narazie tylko 25 zł. Proszę o nr. konta na [email protected] dzięki!!!! nr konta powysyłam jak suczka dojedzie szczęśliwie do AlinyS, OK? żeby nie zapeszyć
  14. [quote name='weszynoska']ja mogę umieścic ogłoszenie na naszym ogarowym forum, na molosach nie jestem zarejestrowana prywatną pocztą pantoflową już pusciłam między znajomymi wieści, że jeśli ktoś by pokochał Pilota i zapewnił mu dom to on u mnie czeka...ale jak na razie cisza. jesli chodzi o tekst...to ja nie mam żadnego doświadczenia i raczej od kogoś "zmałpuję"[/QUOTE] miałam na myśli właśnie ogarowe forum a napisałam o molosach, dla mnie ogary to tez duże psy:lol: ( w porównaniu z moimi wprawdzie przerośniętymi ale kurduplowatymi bassetami)
  15. Mam nadzieję,że kasa ode mnie dotarła na konto Uszatka? proszę to odnotować będzie czytelniej
  16. [quote name='bianka0']Ciągle mam nadzieję, że Zytka jest normalnym pieskiem po przejściach, nie mogę uwierzyć w jej zwichniętą psychikę. Myślę, że po pracy z nią w gronie innych psów, będzie się jednak nadawała do adopcji:roll:[/QUOTE] Na pewno nie jest tak źle,Zyta nadaje się do adopcji tylko jak to bywa,musi znaleźć odpowiedniego człowieka i ona własnie na niego czeka.
  17. [quote name='Kisiaraf']A już ogłaszamy psiaka czy jeszcze obserwujemy? Jak ktoś napisze fajny tekścik to mogę poogłaszać[/QUOTE] myslę,że mozna mu robić ogłoszenia ,duzo już o nim wiemy w tekstach to niestety nie jestem mocna ,ale może ktoś, kto czuje temat sie znajdzie, weszynosko czy gdzieś na molosach Pilot ma szansę na reklamę swojej psiej osoby?
  18. chyba nie ma potrzeby zwrotu pieniędzy, przecież Pilot na razie tam jest, pieniądze się przydadzą pewnie a jeżeli znajdzie nasz chłopak domek szybciej niż nam się wydaje, to wtedy zadecydujemy co z kasą. Czy ogłoszenia jakieś mógłby ktoś zrobić Pilocikowi?
  19. [quote name='Soema']To proszę o informację i dokładną cenę. Nie chciałabym, żeby hotelowicze cierpieli na nieodpowiedzialności AlinyS, ale jeśli sytuacja się powtórzy, więcej zgłoszeń nie będziemy przyjmować. Teraz zauważyłam, że na wątku hotelowym ktoś znowu się upomina o książeczkę ( z Foksią też był problem z odesłaniem książeczki - nie było wpisu o sterylizacji) A no niestety nie..[/QUOTE] suczka ma tam jechać w niedzielę,jak juz będę coś wiedzieć odezwę się
  20. Dzięki wielkie za dobry początek!:lol: A orientujesz się ile kosztuje sterylka w tamtej lecznicy?
  21. [quote name='Soema']Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc, ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE] Dzięki!:lol: Na pewno napiszę i będę trzymać rękę na pulsie. Na razie zakładam,że nie będzie problemu z wystawieniem faktury. Nie orientuję się jeszcze, ile sterylka będzie kosztować u tej pani doktor,ale na wątku na pewno też coś uzbieramy.
  22. zapytałam na wątku sterylkowej skarbonki o możliwość pomocy finansowej w sterylce;Soema pyta czy mamy juz coś a ja na razie nie moge odpowiedziec konkretnie ile, wiadomo,że za 1 miesiąc hotelowania płaci Lucyna, ja zobowiązałam się również więc pewnie drugi ,jeżeli mi nikt nie pomoże . Czy mogę prosić o pomoc w rozsyłaniu wątku suni? kasa będzie potrzebna,jeżeli nawet sterylkowy fundusz nas wspomoże .
×
×
  • Create New...