-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję :) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Skan faktury za Sarę wysłałam dzisiaj mailem, jutro wyślę oryginał (zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 ). Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy wysłał fakturę elektroniczną na maila ([email protected]) w dn.27.11. 2019, dzisiaj zrobił to jeszcze raz. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Wczoraj dzwonił do mnie wet, że nadal nie ma wpłaty za Sarę ( zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 . Ja już nie wiem, jak mam się tłumaczyć... -
Zapraszam: https://www.dogomania.com/forum/topic/350876-bazarek-z-ciuchami-kurtki-płaszcze-spodnie-oraz-inne-do-1112-godz20/
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję :) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
W sprawie Hasia napisałam do Ostatniej Szansy, ale chciałabym jeszcze zgłosić suczkę Mili do sterylizacji. Mili przebywa w hoteliku u Murki od ok. 2 tygodni, a zabieg jest zaplanowany na 7 listopada. Imię suni: Mili Miejsce zabiegu: Gabinet weterynaryjny Cztery Łapy w Janowie Lubelskim Koszt: 150zł Data: 07 listopada 2019r. https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/151/?tab=comments#comment-17535168 -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
OK. Napiszę do Nich maila. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Czy jest już może jakaś decyzja odnośnie kastracji pieska? -
Lolek został zabrany z tego samego osiedla popegeerowskiego pod Zamościem, co Misio i Cygan. Przebywał tam od kilku miesięcy, ale dopiero teraz udało się go stamtąd zabrać. Była cała afera, aż policja musiała interweniować. Patole z osiedla stwierdzili, że go nie oddadzą. Zamknęli go w jakiejś komórce, nie zapewniając ani jedzenia, ani wody. Zdobyli też lub podrobili jakieś zaświadczenie od weta,że pies jest w dobrej formie, ale na szczęście policjant sprawdził to i szczęśliwie Lolek trafił do Murki.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Tak, będę szukać. Mam jeszcze pytanie o płatność za suczkę Sarę, której zabieg wykonywał 25.04.2019 dr Pfeifer : czy płatność już poszła? W ubiegłym tygodniu nie było jeszcze przelewu na koncie -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Nie jest, tylko ten czas tak ucieka,że ja nie nadążam... Piesio teraz został odpchlony i odrobaczony -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Przepraszam, zmieniłam datę, ma być oczywiście 18.11.2019 , bo 18.10 już minął... -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Zgłaszam pieska do kastracji: imię: Hasio data zabiegu: 18.11.2019r. Koszt: 120zł Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet lek.wet.Ewa Świątkowska, 22-400 Zamość, ul. Spadek 18 -
Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się taki cudaczek: głowa, pyszczek i oczy prawie husky, mikro-tułów, a do tego króciutkie łapki jak u basseta :) Może miał być w typie rasy, ale nie wyszło i ktoś się go pewnie pozbył :( Na razie został zabezpieczony od pcheł i kleszczy, odrobaczony, czeka go też jeszcze kastracja i będziemy mu szukały domku.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dobrze, jutro zgłoszę. Dzięki :) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję za odpowiedź :) To w takim razie wyślę formularz. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Mam pytanie, czy Akcja Sterylizacja obejmuje też kastrację psów, czy tylko sterylki suczek? Wydaje mi się,że na początku tego roku była na ten temat dyskusja i że kastracje miały być również finansowane? Czy mi się tylko wydaje? Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się pies, chciałaby go wykastrować ( swoje ma wysterylizowane i wykastrowane), pies waży ok.18-19kg, a koszt zabiegu u naszej wetki to 120zł -
Zapraszam : https://www.dogomania.com/forum/topic/350630-bazarek-z-jesienno-zimowymi-ciuszkami-do-22102019godz20/