Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. A ja chora i od piątku zaleguje w wyrku... Gratki Sandra za fotkę. Tazzio taki mega zadowolony na niej :)
  2. Pink dzisiejsze sznupy mini są większe niż kiedyś były... A Fisia widziałam i on wzrostem to taki średniak :)
  3. Nooo wiesz przecież to dziecię jeszcze to jak ma wyglądać :mad:
  4. Bozzz jaki to ma mały łepek :) świetne psie minki :) I ładne niebieskie pazurki.
  5. A tu nie ma całego pycholka ....
  6. Moja Nusia też tak ostrożnie jadla. Po usunięciu kamienia przedwczoraj małą kość całą schrupała. Zebów nie miała usuwanych - sam kamień i parodontoza tak dokuczały. Zaciesz z Agenta :)
  7. Noooo własnie ja nie fb :P Fajna niunia pokaż całego pycholka :)
  8. Ale chlapią się kundlowskie fajnie. Kurde białe to tak jakoś się brudzi ... :) Cud, ze w ogóle jeszcze na dogo jesteście ... a nie na fb :P
  9. Byłam, obejrzałam. uszka Leosiowe przefajne :) Mentorek przystojny psiurek :)
  10. Śliczności :)Figa fajne minki robi :) I Abisia spacerowała z wami :)
  11. Oj tam oj tam - za to my Ciebie lubimy :)
  12. No ja już drugi raz robiłam porządek w ryjku. Ona już miała problemy ostatnio z jedzeniem chrupek. Podrapiemy :)
  13. Rozkręca się :)
  14. Nusia po czyszczeniu ząbków. Nocka masakra bo sie długo wybudzała.... Ma straaaaszna parodontozę.
×
×
  • Create New...