Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Jaja jaj jakie udane zdjątka. :) Ruda jak zawsze wymiata perszing :) Piękna Tinka cudo z niej zrobiłaś. :)
  2. Jakie mencione pieseczki :)
  3. [quote name='marako']Przeczytałam o tabletkach bravecto, czy znacie? Dziś zapytam weta, czy wie o nich. Drogie okropnie, ale działają 12 tygodni (a 8 to na pewno). Można podawać nawet sukom w ciąży i szczeniętom.[/QUOTE] Ja nie znam.
  4. [quote name='Saththa']tez wczoraj? :)[/QUOTE] Siii - wieczorkiem już w sypialni leżałyśmy a ta skakała po łóżku tak nerwowo i zaglądała sobie ....
  5. Kupiłaś kalosze? bo czekam na upały i poka całą Uszatkę :)
  6. No jak w doo ... znaczy co robi/ nie robi?
  7. Jakoś w tym roku chyba mniej kleszczy jest - przynajmniej na mojej wsi :)
  8. U nas minęło pół roku ... :( ech ...
  9. No fajowo - cieszą takie postępy :)
  10. Puszek Okruszek :) cudnie wygląda i fajnie, że coraz lepiej.... Ech na pewno by jej nie było ... :Rose::iloveyou:
  11. AnkaG

    Metamorfozy

    Eeee u malawaszki to jest duuużo takich podmianek :) Ta jedna z najnowszych :)
  12. jaaa ale fajne opowieści psio - kocie. Moja sister jak adoptowała psiurka Koffika to musiała zapoznać z kotami rezydentami (dwoma). No i pies wszedł do domu - jeden kot na przywitanie wyszedł - prychał, preżył sie, ogonem zamiatał. A Koffik stał, stał patrzył - pędem podbiegł do kota i zaczął chlastac go ozorem po mordzie. Kot zdębiał. Teraz oczywiście są najlepsze kumple i śpia przytulone. :)
  13. Ale się ta Firma rozrasta ... :) Kiukamy za Puniaka, niech nie cierpi :) Kurde Wasia piękna Tinka jest :)
  14. Spóźnione buziaczki urodzinowe w czarny nochalek :)
  15. Słodkie misiaczki :) Pilnowaczki :)
  16. No Sandra u ciebie to faktycznie tłuściochy :) Lunka chuda nie jest ale jakaś gruba to też nie, taka troszkę z ciałkiem.:) Uch Rudzizna w tych szelkach piknie wygląda :) Fajnie się ogląda takie relacje - i Zbieraczki :)
  17. Przez to popadywanie to ku.. trawa w takim tempie rośnie, że trafia mnie.
  18. Pięknoty :) Dzieki za zyczenia zdrówka. Jak zwykle do pracy poszłam na pół chora jeszcze...
×
×
  • Create New...