Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Mi sie nie otwiera - pokazuje że trzeba sie zalogowac do google.
  2. Jakoś myślałam, że Uszatka jest większa :) Kitka Zdzirkowa supcio :)
  3. Mogę zadeklarować 10 zł/m-nie i z góry wpłacić na 3 m-ce :)
  4. Jak nasz ulubiony kurcok? Śniłas mi się dzisiaj Aniu z Brokasiem i Inką. Kurcok nie :)
  5. A co Uszatka robi u Ciebie Pysiu ? :)
  6. No tak ruskie geny ... :) Fajne dziewczynki :) One zupełnie inne są niż czarnuchy :)
  7. Sandra ja ostatnio z kłów ściagałam Keysi - ona ma mało kamienia i zdrowe zęby. Mozna tez paznokciami - tipsami dobrze sie ściąga ... Przy parodontozie nie dasz rady bo boli.
  8. No ja rozumiem, że Ty nie śpisz ale czemu psu nie dajesz i męczysz :) :P Milusi wierszyk :)
  9. Obejrzałam, i jeszcze raz obejrzałam... piękne psiaki i Pepsi i Viki i Monduś i Duch... A Viki sama tak przyszła do Pysi?
  10. Ale mądra psinka :)
  11. Mówiłam - kup... nooo i miałaś pokazać całą Uszatke nooo
  12. Dobrze, że gdzie indziej nie zagląda Sandra szefowi. :diabloti: Dentosept to tak bardziej na parodontozy , stany zapalne dziąseł itp. Osad nie zejdzie od stosowania tego. Zerce - najlepiej się kamień pilniczkiem metalowym ściąga - o ile pies da sobie gmerać.
  13. Dobrze karmisz to ma sierściucha :)
  14. U mnie w rodzinie mówiło się tak na takie oczka niby niewinne a z takim diablikem :) U mnie Nuka (sznaucer jak Leoś) tak mi zaczęła liniec i łuszczyć się skóra, że: - wprowadziłam oliwe z oliwek - daję do jedzenia tez dotatek w proszku z wit. i biotyną - kupiłam szampon leczniczy. Ale Mentor to chyba tak normalnie linieje. :)
  15. No fajowe chłopaki :) Leoś widzę w letniej fryzurce :) A Mentor ma takie kaprowate te oczęta :)
  16. Noooo gratki. :) Nie dość, że fajny charakter to i ładna :)
×
×
  • Create New...