-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No Pluto jest fajowy :) A ja na starość zaczęłam chodzić w różowym - chyba dziecinnieję ... Co tam Sandra, najwyżej wyjdzie latlelek :) Woda nie będzie kapać ... :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zdrówka dla Oskarka.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A mnie jak zwykle opuszczono .... buuuu Za karę przyjadę z psami do strzyżenia :eviltong: -
No piknie Szamanek się tarza w piachu ... filmik ekstra :) Psiak u Dopi ma juz imię ?- wygląda na takiego wesołego psiaczka :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nio widać, że chłopaki zaaaadowolone. :) Eleganckie fryzie :) -
Od faceta wymagasz logiki? :) Mufirynka :) ładnie
-
Śliczności Kocyk :)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tyle było tymczasów a kurcok jakoś tak w serducho zapadł ? :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Jakie pięękne stado :) Daleko Inka pływa :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A mi to się nie odpisuje :obrazic: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak to mówią nieszczęścia chodzą parami - ale będzie już gucio i za to kciukamy :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A Fisio gdzie się zrywał? -
Pysiu - suczki tez potrafią elegancko olewać . :)
-
No śliczności zajączki :)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']hhmmmnnn nie wiem co mam sądzić o braku kurcoka.... mam nadzieje ze to tylko jakieś niedopatrzenie było ;) Cały weekend się szlajałam więc załatwiłam na sobote i niedziele niańke pieskom - przyszła Sylwia z Karą więc może stwierdzić ze psy imprezke robiły :) Skrzatoria jak to skrzatoria... mała, śmiszna i powinnam ją ukatrupić... poszłam zamknąc drzwi za koleżanką a ten łepet wskoczył na stół i ukradł mały wafelek w czekoladzie!!! nie wygląda jak by jej coś dolegało więc mam nadzieje ze reperkusji nie będzie.... no ale co się skrzatowi dziwić jak Sylwia mi powiedziała ze w sobote wieczorem Brokat jej wskoczył na stół i przewrócił kubek z herbatą.... na szczęście to właściwie po herbacie :) a dzisiaj straciłam obroże Inki z adresówką... w windzie odpinałam tałatajstwo co daje 1 x obroza, 2 x szelki i 2 x flexi i nagle zorientowałam się ze nie mam obrozy... chyba mi w windzie wypadła i wpadła w szczeline i spadła pod windę :placz: bo innego wytłumaczenia nie ma.... kurde zasem w tej szczelinie papierek się haczy a teraz obroza przeleciałą tak szybko ze nawet tego nie zauważyłam...:angryy:[/QUOTE] No nie wiem czemu kurcok nieee ... może to jakiś omen? Pieski po stołach latają - faktycznie herbatka i wafelki - imprezka :) -
Pod Kocykiem???
-
A co zrobiła wilcza babci niufce. No niufka fryz letni :)
-
Noooo niech teraz ktoś powie, ze mało fotek Uszatki :) I jakiegoś morsa w baseniku z fajeczką poogladałyśmy :)