-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Ale Ty jesteś - masz tyle psów a J. nie może mieć jednego swojego.... :eviltong::cool3: W sumie to Wasiu dobrze, że Bryzie nic nie jest - tylko starość i nawyki... A jak Mondi z nowym?
-
Zdrówka dla psiaczków Pokerku :)
-
Widzę, że Wasia zgrabnie ominęła temat kokardki u Rudej .... :) Fajnie, że chłopaki zadowolone ze swojego towarzystwa :) Mondi się uspokoił jak ma kolesia? Bozz wy ciagle o nowych obrożach a u mnie jeden zestaw czerwony. No wstyd ...
-
A ja kocham ciepełko :) Baaardzo :)
-
Supcio, że Szamanek jedzie :) Mondi jako poduszka fajny :) Mi się bardziej bez brody podoba :) A o Duszku coś wiesz?
-
O jaaaa jak piękna :) A z Fado sami może popracują i też będzie dobrze :) No musi być :)
-
No ten Szamanek to takiej delikatnej natury - kciukamy za domek :) Taki do tulania ... :)
-
Fajne są duże sznupy :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Adoptowana Nuka nauczyła sie od reszty stada drapania łapką. Codziennie rano jedzie mi pazurkami po glowie, plecach itp ( w co trafi). Nie ważne, że niedziela - 6.30 zaczyna się... Bo ona chce ciastko i na ogródek... -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
AnkaG replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Tia stado się uczy wzajemnie, niekoniecznie co trzeba :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To chyba na zasadzie , że do trudnych dzieci ma się więcej serca ... :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To trza najpierw mieć maglującego :razz: Bolt do obcych dzieci nie jest taki cierpliwy, dość niezdrowo się pobudza :mad:[/QUOTE] U malawaszki słabo bocianki latają ... -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
AnkaG replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Aleeee pięknie wyglądają na tej kanapce. :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
łiiii ale słodka foteczka :)