Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Buziaczki urodzinowe w noseczek dla Tazzika :) Stoooo lat :)
  2. Gratki :) Przynajmniej było wesoło :)
  3. Ja nie jestem na FB wiec prosze o info za co mam gratki wysyłać :mdrmed:
  4. Poka Emisię i Bubola - najlepiej jak Emisia ustawia go do pionu :)
  5. No co ma uciekać jak ma taką fajną Z..irkę obok :) Bowski jest :)
  6. Ech Radku, miesięc temu odeszła mi kolejna sunia, nagle :( ... Została jedna - Keysi lat 14,5 ...
  7. współczuje .... :(
  8. urocza :mdrmed: :mdrmed:
  9. A do czyich nóżek rude przyklejone? Idefix faaaajny, lubię grzejniczki :)
  10. No dobrze, że okryte bo już myślałam, że o psy nie dbasz :)
  11. Ale ja też przytuliłabym się do Zmorki :)
  12. Jak lejek? Kumpluje się z dziewczynami?
  13. Wiem, ze to nie ten watek ale kurcze co marako ma małego???
  14. małe, cwane, urokliwe .... :) No jak nie koffać takiego kurcoka :)
  15. Łiii jakie dredy juz się robią :) Ech oby Misia znalazła ten domek... no ale dobrze, że po operacji ok.
  16. Że co??? jak trząść???
×
×
  • Create New...