Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Celinko piękny sznaucerek, prawda? Co robi profesjonalny fryzjer z kupki nieszczęścia. Cioteczki do nas też trafiaja i rasowe i z tatoo ... Ludzie są ....:mad:
  2. Guzik jaki piękniś z ciebie. :loveu: Cuuuudny pieprzaczek. Ania K. nie jest z dogo, ale ja dziękuje jej bardzo za wykąpanie, ostrzyżenie i zawiezienie jutro Guzika do Warszawy.
  3. Foootki w drodze ... cudo chłopak.
  4. Pozwolę sobie wkleic Celinko chłopaczka jeszcze schronie. [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1174/zinkazkoskiegorajuijejdyd7.jpg[/IMG]
  5. Celinko nie smuc się - ja dalej nie wklejam :evil_lol: . Skopiowałam z innego wątku ogólnego dla psiaków ze Szczecina. Wrzuciłam do sznaucerów, pózniej przenieśli do psów w nowym domu (nie wiem dlaczego) i na moja prośbę przenieśli do psów do adopcji. Ale zainteresowałam fanów sznaucerów i hurrra piesek (bo to chłopak) jedzie jutro do nowego domku. Jak dostanę fotki od dziewczyny to wyślę, żebyś wkleiła. A to dla Ciebie za pomoc przy fotkach::Rose: Ucałowanka dla wszystkich cioteczek. Mam mało osatnio czasu na dogo. Wysiadam już od siedzenia całymi dniami przy kompie w pracy i robieniu wszystkiego na tempo. Tak będę miała do połowy marca.
  6. Cześc cioteczki !!! Kiełek boski - chórek przystojny. Zajrzyjcie na ten wątek. Amiśka zrobiła fotki, ja wrzuciłam na dogo i zobaczcie efekt ... :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41537[/URL]
  7. :lol: Sznaucerek średniaczek został dzisiaj o godz. 15.30 zabrany przeze mnie ze schronu. Zawiozłam go do koleżanki Weszki - mojej imienniczki Ani. Teraz się kąpie i fryzuje. No i bedą fotki. :multi: Jutro rano jedzie do Warszawy i dalej do domku do Krakowa. :multi: Trzymam kciuki. Weszko dziękujemy za znalezienie domku. :Rose:
  8. Na dzień dobry do góry !
  9. Cześc Radku. :hand: Cieszę się, że wszystko dobrze. Zdrowiejcie dalej.
  10. Inez zachowaj tel do pana z Radomia. Pewnie, że domek w Krakowie ma pierwszeństwo, ale przez transport może nic z tego nie wyjśc. :-( Weszka a państwo nie mogą przyjechac? Nocleg bym załatwiła u rodziców.
  11. Myśłałam, myślałam i nic nie wymyśliłam z transportem. :-( Ja nie dostanę w tym tygodniu urlopu. Nawet 1 dnia. Kombinowałam, żeby do Warszawy moją 75 letnią mamę wysłac, bo mamy rodzinę tam. Ale dzisiaj zmarła najblizsza przyjaciółka mamy i mama musi pomóc w pogrzebie. Ech domek jest ale transportu nie ma.
  12. Czarodziejko wpiszemy w fakturze: usługa weterynaryjna i to bedzie min. na kwotę 200 zł faktura, bo ja szczepię na wściekliznę i wszystkie możliwe choroby. Nukę też zaszczepię na choroby, bo jakoś nie wierzę w te szczepienia w schronie, zwłaszcza, że po schronie maiła jakąś wirusówkę (podejrzewam kaszel kenelowy). Z moimi wetami żyję bardzo dobrze - nawet Bunię zabrali do Wrocławia i wet zawiózł do samego domku.
  13. A może dzisiaj ....
  14. Oj już napisałaś na wątku transprtowym.
  15. Ale jesteś we wtorek czy dłużej. Można spróbowac na wątku transportowym.
  16. A ja straaasznie się denerwowałam na kursie. Po zdaniu egzaminu jeszcze zielona kupiłam samochód i musiałam do centrum Szczecina do pracy dojeżdżac. Przez same najgorsze ulice w godzinach szczytu. Miałam taką szkołę, że teraz (po 3 latach) to już na luzie ... Ale dwa pierwsze tygodnie to mokra do pracy dojeżdżałam. :evil_lol: Loozerka a jak myślisz z fakturą? Mozemy wpisac szczepienia albo usługę weterynaryjną.
  17. Weszka dzięki, że się odezwałaś. Szkoda, że tak daleko mieszkacie. Po Guziku widac, że biedakowi schron nie służy. Schudł i to futerko w coraz gorszym stanie. Biedak siedzi w kojcu i tylko w budzie może się schrornic przed zimnem. :-( Po awatarku widzę, że masz sznupka, więc wiesz, że one się absolutnie nie nadają do budy. :-( I do tego brak kontaktu z człowiekiem .... Trzymam kicuki. Jeszcze raz dzięki. PS Ja w sylwka wzięłam sznaucerkę z naszego schronu i tym sposobem mam już 4 miniatury.
  18. A ja prawko zrobiłam w wieku 36 lat. Życie przymusiło.
  19. Hmmm, w przyszłym tygodniu będę szczepic swoje 4 psiaki, może fakturkę wziąc na AFN - i będzie dla was? Może można zakombinowac?
  20. Inez dziekuję za zrobienie allegro. Może ktoś go dojrzy.
  21. Bozze jaki on biedny. :-( Wykapać, ostrzyc i będzie piękny sznaucer - bo to wg mnie żaden mix tylko sznaucer.
  22. Malawaszka - na razie z mojego bazarku wpłynęła tylko jedna wpłata - jeszcze trzy wpłyną. Wg moich obliczeń to powinno dać: 70+55+13= 138. Majaa dawaj znać ile co kosztuje - mogę jeszcze dalsze książki wystawić.
  23. Dziękuję Asiu za zaproszenie, zaraz wpadnę. :evil_lol:
  24. A ja mam taki zapier... w pracy, że zaczynają mi się plątać dni tygodnia. A ja poproszę faworki bo bardzo lubię :eviltong:
×
×
  • Create New...