Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. No bo Nuka to nie z tych co pokazują zęby. Ona z tych co robią placka na ziemi, chodzą z podkulonym ogonem i wszystkiego się boją.
  2. Szaucerki szukają domku ....
  3. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Witamy się u sznaucerkowych siostrzyczek:loveu:[/quote] Witamy, witamy. :lol: Siedzę i obgryzam palce ... :evil_lol: jak to matka.
  4. A moje skarbusie to nawet pod kołderkę się pakują. :razz: a Nuka robi postępy - wreszcie po tylu miesiącach nauczyła sie po schodach chodzić. Tak to ją nosiliśmy z parteru na piętro. I już taka odważna, że sama jak chce spać to maszeruje na góre i zagląda do łózka. :lol:
  5. Ucz się Mati ucz matura zbliża się wieeeelkimi krokami. :p
  6. Jak będą info to będę dopisywać w pierwszym poście. Troszkę smutno ?
  7. Właśnie sobie wyobraziłam to sioo Atosika i bez obrazy ale sie obśmiałam.:eviltong:
  8. Piękny sznaucerek szuka domku ...
  9. Ja mam suki to iglaki żyją - ale za to w trawie powypalane dziury. Bo przecież najlepiej siurać jedna po drugiej ... :diabloti:
  10. Wyjątkowo samakowita i ... dalej nie bede pisać bo jak TZ zaczął to opisywać to miałam dziwne odruchy i dzisiaj na pewno nie dam się namówić na buziaki. Cała czwórka sie częstowała zanim TZ je dorwał. :mad:
  11. Hmm nie jestem pewna ja z tym kamieniem bo nie całe ząbki widać ... Ale rudziolek milusi :lol:
  12. Amiga ty poczytaj dobrze bo może jeszcze czegoś nie spełniasz zgodnie z umowa adopcyjną :diabloti: U mnie cale stado się mieści w wyrku. Ale jak się walą mi na nogi, to wierzgam i same złażą.
  13. Helga ale on ma piekną czystą bielutką brodę. Moje to wiecznie ufaflunione. Śliczny chłopaczek. Moje cholerki dzisiaj dorwały koo na spacerku ... Były z TZ. :mad: Nuka to nawet na brwiach miała tak szybko konsumowała.
  14. AnkaG

    Metamorfozy

    Śliczne pieski i kochani ludzie co o nie tak zadbali. :lol:
  15. Michał przysłał SMS - z miniformacją weszli do finału (6 najlepszych grup):multi:. O 23.00 walka o miejsca - trzymajcie kciuki. Startowało ok 40 miniformacji z różnych krajów.
  16. Miejmy nadzieję, że jakieś info będzie jak się Buffikowi wiedzie.
  17. Starszy model też fajowy. Weszłam ci między fotki z moim postem poprzednim.
  18. No ładne foteczki. A jaka modelka. :lol: Ten jamniorek ze schronu to ma 5 lat. Został oddany przez właściciela z braku warunków ... :angryy:
  19. Roxanko to dla mnie żadne pocieszenie bo ja życzę wszystkim jak najlepiej. :shake: Fotek na razie nie będzie bo młody zabrał aparat.
  20. Moje psiury generalnie nie zostaja same w domu. Ale jak zostają to Nunuś koo robi.
×
×
  • Create New...