limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z poprawy, żeby ten stan utrzymał się jak najdłużej.... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
limonka80 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
O matko..... Co za popapraniec coś takiego zrobił, przecież to nie może być normalny człowiek -
Tutaj bedą rozliczane zebrane przez nas środki na pomoc dla psiaków, które do tej pory były pod opieką Basi, a teraz są pod naszą .... Poniżej jest wykaz wszystkich wpłat które do dn. 18.01.22r. wpłynęły na moje konto. Ewa Marta - 50zł alma591 - 30zł kiyoshi - 100zł Gabi79 - 10zł Isiak - 50zł limonka80 - 50zł konfirm31 - 50zł Mdk8 - 30zł Nesiowata - 30zł MikAga - 50zł Anula - 50zł Livka - 50zł Mazowszanka13 - 50 zł Jo37 - 30zł Tianku - 50zł seramarias - 100zł Jaaga - 30 zł danyww - 50zł elficzkowa - 50zł Keyuta - 200zł Poker - 50zł Moli@ - 100zł Onaa - 10zł Ellig - 30 zł Alaskan malamutte - 30 zł Mari23 - 50zł p.Jolanta siostra elficzkowej -50zł maarit - 50zł Sara2011 - 50zł jankamałpa - 30zł Tyśka - 20zł p. Anna GR - 50zł Hamam - 100zł Aldrumka - 30zł p.Jurek opiekun Lucjusza - 500zł Malagos - 30zł Ona03 - 50zł Togaa - 50zł Elik - 50 zł Figunia - 50zł Jadrann - 100zł Dwbem - 50zł Nesiowata - 10 zł (druga wpłata) Betka - 50zł (poprzednio błędnie wpisałam 100zł) stąd zmiana w podliczeniu, prawidłowo jest : razem : 2700 zł W poprzednim podliczeniu błędnie wpisałam wpłatę Betki - zamiast 50, wpisałam 100 zł - Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za czujność Doszły kolejne wpłaty Bogusik - 100zł Agat21 - 40zł Malwa - 100zł Olena84 - 20 zł mariola.lasz - 100zł Sowa - 50zł Jaguska - 50zł razem : 3160 zł Wydatki : 14.01.2022r. 250 zł sterylizacja Gajki 15.01.2022r. 200 kwiaty dla Basi pozostało : 2710 zł nowe wpłaty: Terra - 50 zł Mruczka - 50zł Wiosnaa - 50zł Dorcia01 - 100zł Nesiowata - 20zł uxmal - 30zł stan konta : 3010 zł na 19.01.22r.
-
Ja nie rozumiem, myślałam że tak będzie po prostu łatwiej śledzić rozliczenie ..... przeniesienie rozliczenia to tylko techniczna zmiana, nie ma wpływu na sposób podziału zebranych tu środków.... Niezależnie od tego czy będą jeszcze inne źródła finansowania, ze zbiórek, środków fundacyjnych, czy innych, Gaja i jej maluchy są beneficjentami naszej zbiórki tak samo jak Sabinka. Dla Gajki i jej dzieci nie zabraknie pieniędzy, jeśli zebrane tu fundusze się skończą, a Gajka dalej nie znajdzie domu, ja pokryję kwotę brakujących deklaracji... Jagna, przecież wiesz jak Gajka jest dla mnie ważna, to ostatnia uratowana przez Basie sunia .... .
-
Dla Basi i Jej psiaków : Ewa Marta - 50zł alma591 - 30zł kiyoshi - 100zł Gabi79 - 10zł Isiak - 50zł limonka80 - 50zł konfirm31 - 50zł Mdk8 - 30zł Nesiowata - 30zł MikAga - 50zł Anula - 50zł Livka - 50zł Mazowszanka13 - 50 zł Jo37 - 30zł Tianku - 50zł seramarias - 100zł Jaaga - 30 zł danyww - 50zł elficzkowa - 50zł Keyuta - 200zł Poker - 50zł Moli@ - 100zł Onaa - 10zł Ellig - 30 zł Alaskan malamutte - 30 zł Mari23 - 50zł p.Jolanta siostra elficzkowej -50zł maarit - 50zł Sara2011 - 50zł jankamałpa - 30zł Tyśka - 20zł p. Anna GR - 50zł Hamam - 100zł Aldrumka - 30zł p.Jurek opiekun Lucjusza - 500zł Malagos - 30zł Ona03 - 50zł Togaa - 50zł Elik - 50 zł Figunia - 50zł Jadrann - 100zł Dwbem - 50zł Nesiowata - 10 zł (druga wpłata) Betka - 50zł (poprzednio błędnie wpisałam 100zł) stąd zmiana w podliczeniu, prawidłowo jest : razem : 2700 zł W poprzednim podliczeniu błędnie wpisałam wpłatę Betki - zamiast 50, wpisałam 100 zł - Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za czujność Doszły kolejne wpłaty Bogusik - 100zł Agat21 - 40zł Malwa - 100zł Olena84 - 20 zł mariola.lasz - 100zł Sowa - 50zł Jaguska - 50zł razem : 3160 zł Wydatki : 14.01.2022r. 250 zł sterylizacja Gajki 15.01.2022r. 200 kwiaty dla Basi pozostało : 2710 zł nowe wpłaty: Terra - 50 zł Mruczka - 50zł Wiosnaa - 50zł Dorcia01 - 100zł stan konta : 2960 zł na 17.01.22r.
-
Pożegnałyśmy Basię .... Pożegnałyśmy Ją od wszystkich nas - dogomaniaków dla których był Kimś wyjątkowym. Patrzyłam na Jej czarno-białe zdjęcie stojace obok urny i myślałam tylko o tym, że już więcej się nie zobaczymy, już nie porozmawiamy, nigdy nie zadzwoni do mnie i nie powie podekscytowanym głosem - " jest super dom do sprawdzenia, jedziemy " już nigdy nie dostanę mandatu za przekroczenie szybkości zawożąc szczeniaka do nowego domu, już nigdy nie prześle mi zdjęć psów którym znalazła dom, a które mają teraz szczęśliwe życie ..... Dużo tych nigdy, których tak będzie brakować .... Bardzo dziękuję, że tu jesteście, Wasze wsparcie dużo znaczy ..... Bardzo dziękuję Eli, za to że była tam wczoraj ze mną, myślałam że to ja będę tą silniejszą, ale było odwrotnie.... Elu, z Tobą było dużo, dużo łatwiej, dziękuję .....
-
Dziękuję, już jestem jakaś nieswoja i niespokojna. Do tej pory, - po pierwszym szoku na wieść o śmierci Basi - emocje były jakieś wygłuszone, chyba zadziałało wyparcie, ale od momentu gdy oglądałam wieńce i wiązanki pogrzebowe, a od wczoraj gdy zamawiałam już konkretnie dla Basi, to jestem zupełnie rozbita. Dotarło .....
-
Basia na pewno bardzo się cieszy ..... Pamiętam naszą rozmowę o Aresie, tuż przed jego operacją, kiedy nie było wiadomo jak duża ingerencja chirurgiczna będzie porzebna i jaki będzie miała skutek dla komfortu życia psiaka .... Basia tak się tym martwiła, a tu proszę - Pan Ares ma się tak dobrze :-))
-
Dla Basi i Jej psiaków : Ewa Marta - 50zł alma591 - 30zł kiyoshi - 100zł Gabi79 - 10zł Isiak - 50zł limonka80 - 50zł konfirm31 - 50zł Mdk8 - 30zł Nesiowata - 30zł MikAga - 50zł Anula - 50zł Livka - 50zł Mazowszanka13 - 50 zł Jo37 - 30zł Tianku - 50zł seramarias - 100zł Jaaga - 30 zł danyww - 50zł elficzkowa - 50zł Keyuta - 200zł Poker - 50zł Moli@ - 100zł Onaa - 10zł Ellig - 30 zł Alaskan malamutte - 30 zł Mari23 - 50zł p.Jolanta siostra elficzkowej -50zł maarit - 50zł Sara2011 - 50zł jankamałpa - 30zł Tyśka - 20zł p. Anna GR - 50zł Hamam - 100zł Aldrumka - 30zł p.Jurek opiekun Lucjusza - 500zł Malagos - 30zł Ona03 - 50zł Togaa - 50zł Elik - 50 zł Figunia - 50zł Jadrann - 100zł Dwbem - 50zł Nesiowata - 10 zł (druga wpłata) Betka - 50zł (poprzednio błędnie wpisałam 100zł) stąd zmiana w podliczeniu, prawidłowo jest : razem : 2700 zł W poprzednim podliczeniu błędnie wpisałam wpłatę Betki - zamiast 50, wpisałam 100 zł - Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za czujność Doszły kolejne wpłaty Bogusik - 100zł Agat21 - 40zł Malwa - 100zł Olena84 - 20 zł mariola.lasz - 100zł Sowa - 50zł Jaguska - 50zł razem : 3160 zł Wydatki : 14.01.2022r. 250 zł sterylizacja Gajki pozostało : 2910 zł
-
Piękny wynik, chodził z tą miską i wychodził
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
limonka80 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Pewnie myśli, że Pan tam na nią czeka ..... -
Dla Basi i Jej psiaków : Ewa Marta - 50zł alma591 - 30zł kiyoshi - 100zł Gabi79 - 10zł Isiak - 50zł limonka80 - 50zł konfirm31 - 50zł Mdk8 - 30zł Nesiowata - 30zł MikAga - 50zł Anula - 50zł Livka - 50zł Mazowszanka13 - 50 zł Jo37 - 30zł Tianku - 50zł seramarias - 100zł Jaaga - 30 zł danyww - 50zł elficzkowa - 50zł Keyuta - 200zł Poker - 50zł Moli@ - 100zł Onaa - 10zł Ellig - 30 zł Alaskan malamutte - 30 zł Mari23 - 50zł p.Jolanta siostra elficzkowej -50zł maarit - 50zł Sara2011 - 50zł jankamałpa - 30zł Tyśka - 20zł p. Anna GR - 50zł Hamam - 100zł Aldrumka - 30zł p.Jurek opiekun Lucjusza - 500zł Malagos - 30zł Ona03 - 50zł Togaa - 50zł Elik - 50 zł Figunia - 50zł Jadrann - 100zł Dwbem - 50zł Nesiowata - 10 zł (druga wpłata) Betka - 50zł (poprzednio błędnie wpisałam 100zł) stąd zmiana w podliczeniu, prawidłowo jest : razem : 2700 zł W poprzednim podliczeniu błędnie wpisałam wpłatę Betki - zamiast 50, wpisałam 100 zł - Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za czujność Doszły kolejne wpłaty Bogusik - 100zł Agat21 - 40zł Malwa - 100zł P.Aleksandra P. W-wa - 20 zł mariola.lasz - 100zł Sowa - 50zł Jaguska - 50zł razem : 3160 zł Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję .
-
Dostanie nieraz..... Chciałabym żeby kwiaty od nas były piekne, ale jak się zastanowić, to tylko kwiaty i nic nie zmienią .... Bardzo dużo nas tutaj wpłaciło pieniądze z których będą kupione kwiaty, więc proszę o sugestie i swoje typy.... A nie będzie jakiejś zdecydowanej większości za konkretnym gatunkiem kwiatów, to może po prostu pójdę, poglądam i wybiorę co mi serce podpowie i pani florystka doradzi .... Myślę, że dla Basi każdy by sie zajął, ja akurat jestem na miejscu ..... Ale w pewnym momencie dziwnie się poczułam oglądając te gotowe palmy i wieńce, dotarło że wybieram kwiaty na ostatnie pożegnanie dla Basi ..... Stało się to takie boleśnie realne....