Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. No i co tam z Vikunią? Gwoździe usunięte? Jak się psinka czuje? Proszę ją pomiziać ode mnie :-)
  2. O, kurcze, ale sie porobiło... Ważne, że w sumie wszystko dobrze się skończyło (poza mandatem :razz:) bo mogłaś wszystkich koni nie złapać, mogły komuś (lub kogoś) po drodze stratować, coś zniszczyć lub sobie krzywdę zrobić wpadając w jakieś dziury czy graty, których po wsiach pełno. Jak zwykle policja pokazała co potrafi, wykazali się, jak widzę wielką chęcią pomocy obywatelowi płacącemu podatki... Tylko gdzie znaleźć takie miejsce? Chyba na bezludnej wyspie, ale u nas takich prawdopodobnie brak. Mojej mamie sąsiedzi zaorali stopniowo prawie całą "wpólną" drogę dojazdową do działki, inni zażyczyli sobie drogę konieczną od tej zaoranej do swojej działki ale przez nasze pole na odcinku ok 100m. Kolejny przyjemniaczek robiąc ogrodzenie również włączył kawałeczek naszego pola w obręb swojej działki... Dopóki żył ojciec, który stamtąd pochodził było w porządku, taty zabrakło to "życzliwi dbają" żeby się wdowie nie nudziło. :mad: Dobrze, że chociaż czują respekt przed kolejnym rottweilerem - mordercom bo niedługo zaczęliby pewnie i z tego zaogrodzonego kawałka brać co komu pasuje :cool3: I jak tu lubić ludzi? Przecież nawet przy dużej tolerancji nie da się zrozumieć takiego postępowania. Najgorsze, że dzieci robią to samo co dorośli i tak ta mentalność przechodzi poprzez kolejne wieki. Ciekawe czym zalazłaś za skórę swoim sąsiadom, że aż tak Cię kochają? Może powinnaś zacząć chodzić do miejscowego baru i kolejkę postawić tym najbardziej "przyjacielskim" :evil_lol: Oczywiście żartuję. Trzymaj się Dorotko i staraj się nie zwracać uwagi na tą gadzinę na dwóch nogach :eviltong:
  3. Bardzo się cieszę :bigcool: Takie maleństwa przeważnie szybko stają się takimi przytulankami :Cool!:
  4. A to ciekawska pannica. Może pierwszy raz miała okazję zwiedzić normalny dom, więc jak już się tam dostała to musiała obejrzeć i wypróbować wszystko. Dobrze, że nie wykąpała się w Twojej wannie i nie przespała w Twoim łóżku :-)
  5. Uff... Dzięki za wiadomości bo oczyma wyobraźni już widziałam same nieszczęścia i horrory... Cieszę się, że u Libry lepiej natomiast przykro mi, że sama się rozchorowałaś i to na tak zwalające z nóg pakudztwo. Wracajcie wszyscy do zdrowia.
  6. No to będziesz miała na nią oko ;-)
  7. Nie płacz auraa :glaszcze: Wiem, że przyzwyczaiłaś się do Kropki, to normalne, ale przecież właśnie tego dla Kropki chciałaś. Napewno długo rozmawiałaś z nową panią suieczki i będziesz dowiadywać się jak się psinka czuje i sprawuje. Odwaliłaś kawał dobrej roboty :buzi: Teraz trzymam kciuki, żeby Kropce w nowym domu było przynajmniej tak dobrze jak u Ciebie :kciuki: :kciuki: :kciuki: Daleko od Ciebie pojechała?
  8. Dorotko, co z Librą? Jak minęła Wam noc? Poprawiło się jej samopoczucie? Byłyście u weterynarza? Napisz, proszę choć jedno słówko, cokolwiek...
  9. [quote name='_beatka_']jak to?:mad:nosić ją będą damę:razz: [/QUOTE] Hm... 2 kilogramowy piesek wydaje mi się być strasznym maleństwem (kot chyba wiecej waży), choć na rękach już nie jest taka mikroskopijna :eviltong: No więc dla suni wielkości świnki morskiej pokananie schodów samodzielnie może być problemem, zwłaszcza gdyby przyszło jej zamieszkać np. na 4 pietrze :roll:
  10. Rozumiem, że chodzi o Librę i jej uszy?Może ona ma alergie np. na to sianko, albo na jakiś składnik pokamowy (mleko?) :???: Dawniej bym na to nie wpadła ale miesiąc temu pies mojej mamy (całkiem młody i "wychuchany") miał podrażnione uszy i weterynarz zasugerował właśnie alergię. Psu się poprawiło po jakiś kropelkach ale dzisiaj mama poinformowała, że znowu pies ma zaczerwienione uszy :shake: Inna sprawa, że jak pies raz już złapie jakieś zapalenie ucha to niestety ono często się poźniej powtarza.
  11. [QUOTE]Zaczyna powoli prezentować cechy typowe dla małych piesków.[/QUOTE] Czyli dużo szczeka? ;-) A czy taki mały szkrab sam bedzie wchodził po schodach w bloku :???:
  12. ElzaMilicz, czy jesteś w kontakcie z nowymi opiekunami Olgi? Czy wiadomo jak się sunia miewa i czy nie sprawia kłopotów w nowym domku?
  13. No to pędź malutka po nowy dobry domek :Dog_run:
  14. A to wandale paskudne!:diabloti: Już zapomniałam jak to ze szczeniakami bywa.:cool3: Znaczy się sunie energia rozpiera czyli zdrowieje :evil_lol:
  15. Właśnie tu przyczłapałam prosto z wątku Brajla. Bardzo sympatyczną mordkę ma ta sunieczka. Jak się czuje psinka?
  16. Cały dzień byłam w pracy, a tam niestety nie mam dostępu do internetu. Ale zaglądam codziennie do tej ślicznej Kropoeczki i czekam na każdą nową wiadomość na jej temat :-) [QUOTE]Wet mnie zmartwiła jeśli chodzi o oczko. zobaczmy co powie okulista[/QUOTE] Czyżby sugerowała usunięcie gałki ocznej? Trzymam kciuki za maleństwo :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  17. Niestety temu psu przytrafiają się chyba wszystkie nieszczęścia i dolegliwości tego świata. Jeśli dobrze pamiętam usunięcie prostaty, w przeciwieństwie do stosunkowo prostego zabiegu kastracji, jest bardziej skomplikowaną i poważną operacją. Brajluś ma dobrego i sprawdzonego weterynarza, więc miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
  18. Hi Hi... Gratuluję nowej lokatorki :-) Cwana bestyjka z tego maleństwa, mogą być kłopoty ;-) Życzę powodzenia i pilnuj diablicy, żeby się pomiędzy prętami nie przecisnęła :-)
  19. U auraa pewnie już trwają przygotowania na przyjazd nowej mini lokatorki ;-) A ja będę czekała na relacje, gdy maleńka już dotrze na miejsce :-)
  20. Wóz niby konny ale z zaczepem do samochodu :PROXY5: I skąd teraz znowu zaczep do konia wziąć :niewiem: Czego to ludziska nie wymyślą :no-no-no: Tylko gdzie jest ten Chotomów jakiś co to wóz w nim czeka :confused: Bo jak, dajmy na to, koło Szczecina to jak go do Bielska Białej sprowadzić :hmmmm: Poczta konna by się przydała :siara:
  21. Chyba ostatnio przelałam jakiś drobny grosz z dopiskiem "na spłate długu Libry, jedzenie czy co tam trzeba" lub coś w tym stylu, ale równie dobrze można to dołożyć do kupna uprzęży. W końcu Libra też na tym skorzysta, bo pani szybciej upora się z sianem i będzie miała więcej czasu i siły do zabawy z Liberką :eviltong:
  22. Tak bardzo bym chciała, żeby ktoś go wziął do siebie, najlepiej ktoś kto ma wprawę i szczęście do wyszukiwania nowych domków dla tych biedaków.
  23. Fiu! Fiu! Ależ się Kropce poszczęściło :multi: Na stałe czy na tymczas?
×
×
  • Create New...