Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Śledzę na bierząco wątek. Jestem wstrząśnięta i zasmucona :-( To jest okropne gdy tak się czeka na kazdą informacje i w gruncie rzeczy tak niewiele dla chorej osoby można zrobić. Myślę o Włodku i Edycie niemal cały czas i trzymam kciuki, żeby Włodkowi udało się przezwyciężyć chorobę.
  2. Jak to co? Odwiedziny całego stadka w 3 i 4-nożnego szpitalu z pewnością sprawiłaby nie lada niespodziankę i radość Włodkowi :eviltong: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zwłaszcza zdrówka i szybkiego powrotu do domku :new-bday::BIG::tort::Rose:
  3. Widzę szybkie i zdecydowane działanie :-) Będę jutro trzymać kciuki za psicę :kciuki:
  4. Obydwa pieski są bardzo podobne do siebie, są śliczne :-)
  5. Aśka7 Gratuluję nowego psa :-) Miałam przeczucie i nadzieję, że tak się to właśnie skończy dla tej cudownej suni :multi: Wprawdzie nie mnie o tym sądzić, ale uważam za słuszną opinię Dorothy w sprawie przewożenia psa; szkoda wozić połamanego psa w jedną i w druga stronę, męczyć ją podróżą i niepewnością co do przyszłego losu. Pozdrawiam i życzę powodzenia :loveu:
  6. Witaj staruszku :lol: Mam nadzieję, że nie marzniesz bo znowu zima przypomniała sobie o nas.
  7. Różnie to z psami bywa: jedne uczą się błyskawicznie innym zdarzają sie takie "wypadki" nawet i w dorosłym życiu. Mojej pierwszej suczce, Psotce, postawiłam w kuchni pudełko z piaskiem i do niego załatwiała się gdy już nie mogła wytrzymać (np.gdy nas nie było w domu). Niestety po jakimś czasie z nudów zaczęła kopać dołki w tej "piaskownicy" rozsypując piasek na pół kuchni. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie karać psa za załatwienie się w domu (i za inne przewinienia np. za zjedzenie buta) gdy nie złapaliśmy go "na gorącym uczynku" bo to nic nie da, pies nie skojarzy skarcenia gdy od przewinienia minęło już trochę czasu.
  8. Hurra!! :bigcool:Musiałam 2 razy przeczytać bo nie wierzyłam, że tak szybko maluchowi udało się znaleźć domek i że zdążył przeprowadzić się przed świętami :multi: Bardzo rozsądna decyzja, wbrew powiedzeniu "co nagle to po diable" bo w czasie świąt mamy więcej czasu co dla nowego pieska, zwłaszcza szczeniaka jest bardzo wskazane. Catalina, gratuluję nowego domownika i życzę dużo radości ze wspólnego mieszkania :-) Jeżeli Dudek/ Bobik może bezpiecznie wychodzić na zewnątrz to należy go wyprowadzać w miarę możliwości bardzo często, a przede wszystkim zaraz po przebudzeniu, po zabawie, po karmieniu, przed snem i wtedy gdy się podejrzanie kręci :razz: Za każdym razem gdy uda mu się załatwić na trawniku trzeba go pochwalić. Dobrze by było w momencie zauważenia, że pies sika lub kupka w domu powiedzieć "fe!" i natychmiast wynieść go na zewnątrz i koniecznie pochwalić gdy załatwi się na polku. Trzeba to powtarzać często i konsekwentnie. Jeśli pies nie może ze względu na kwarantannę po szczepieniu jeszcze wychodzić na spacerki to należy w jakimś kącie mieszkania rozłożyć gazety (trzeba często wymieniać, żeby w domu nie śmierdziało :diabloti: ) i tam go wynosić tak jak na pole. Życzę powodzenia :thumbs:
  9. A już było tak dobrze...:-( Nic to, na pewno będzie lepiej Wierzę w to mocno. Tylu ludzi myśli o Was, modli się za zdrowie Włodka i całej Waszej "bandy" i trzyma za Was kciuki, że musi być dobrze :thumbs: Życzę zdrówka :glaszcze:
  10. Miło przeczytać, że stan Włodka poprawia się. Widzę, że i Edytka dzielnie się trzyma. Dogomaniacy stanęli na wysokości zadania... Same dobre wieści :-) Wszystkim dwu-, trzy- i czteronożnym życzę spokojnych świąt i dużo dużo zdrowia :-)
  11. Witaj Hektorku! Życzę Ci spokojnych świąt i żeby to były ostatnie święta nie we własnym domku.
  12. Zaglądam tu w każdej wolnej chwili, czekam niecierpliwie na każdą nową wiadomość o stanie Włodka. Modlę się o szybką poprawę zdrowia dla Włodka oraz o siłę i zdrowie dla Edyty. :kciuki:
  13. Cudowne wieści :cunao: Bardzo się cieszę, że małemu udało sie nie tylko przeżyć, ale znaleźć nowy domek z kochającymi ludźmi. Takie wesołe zakończenia podnoszą na duchu i dodają wiary w ludzi :Cool!: Powodzenia Jantarku :cool2:
  14. Witaj maluszku. I wędruj na pierwszą strone choć na chwilkę.
  15. Cicho...pusto...smętnie... Święta się zbliżają, a Olga nadal bez domku :-(
  16. I co? I co? :???: Są jakieś wieści?
  17. Witaj Maxiu! Kolejny dzień w schronie... Może jutro ktoś cię wreszcie wypatrzy :???:
  18. Dobry wieczór Hektorku :-) Czy ktoś cię wreszcie zauważy, maluszku :???:
  19. Trzeba wejść w ''panel użytkownika'', potem w ''edytuj podpis'' i tam najlepiej skopiować kod w ramce, który jest podany pod kilkoma z przygotowanych banerków.To jest najprostszy sposób, tylko,że nie do wszystkich banerków jest tak wyłożona ''kawa na ławę'' i trzeba to zrobić "ręcznie" :-) Który banerek chcesz? Jeśli do wieczora nie uda Ci się go wstawić to Ci pomogę.
  20. A już wydawało się, że wszystko zaczyna się jakoś lepiej układać. Współczuję Wam bardzo Edytko i Włodku i trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: za szybki powrót do zdrowia.
  21. Smutne oczy starego psa. Mała ta klatka :-(
  22. Dzięki :-) Bardzo się cieszę :multi: :cunao: :bigcool: Gratuluję :beerchug: DIF jesteś cudowną osoba.:thumbs: Gdyby nie Ty pies mógłby już nie żyć. I trzymam kciuki, żeby już do końca swoich dni ten cudowny pies cieszył się zdrowiem i miłością :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  23. Sama nie wiem... Troszkę się obawiam, żeby jacyś psychopaci przypadkiem nie udoskonalili swoich metotod znęcania się nad zwierzętami... Ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt oglądający sceny przemocy będą zaszokowani ale takie kanalie nic nie wzruszy.
×
×
  • Create New...