-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda :-( Pewnie nic nowego nie słychać u Hektorka... Nadal nikt się nim nie interesuje? -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
Lidan replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Malizna, a i tak za duża dla tego kto się jej pozbył jak śmiecia :mad: -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
Lidan replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Podniosę, może ktoś slicznotkę wypatrzy. Takie maleństwo dużlo miejsca w domu nie zajmuje, do małego mieszkanka się nadaje i do samolotu pewnie można zabrać jako bagaż podręczny i do koszyczka na spacerek :-) -
Libra jest inteligentna, pomysłowa i wspaniałomyślna :evil_lol: Na wiele sposobów sygnalizaowała, że nie życzy sobie takich poufałości, ale nie odgryzła ręki "nachalnemu intruzowi". Nie wiadomo co działo się z Librą przez te wszystkie lata, może nie jeden raz oberwała po zadku. Przygarnięta przez nas suczka przez kilka miesięcy warczała i kłapała zębami na każdego kto ją poklepał albo chciał pogłaskać nad ogonem lub nawet przytulić. To jest chyba symptom bitych psów :-( i trzeba przynajmniej kilku miesięcy, żeby pies na nowo zrozumiał, że ludzka ręka nie zawsze niesie ból.
-
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
Lidan replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo :placz: -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
Lidan replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
To istne sk.... żeby tak traktować żywe stworzenie :mad: Czy to się nigdy nie skończy? :placz: Sunia jest śliczna i zapewne będzie najwierniejszą przyjaciółką dla kogoś kto ją przygarnie, czego jej z całego serca życzę. :loveu: -
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Spacerując dzisiaj z Gapą spotkałam panią z pieskiem podobnym troszkę do Hektorka. Okazałao się, że niedawno został adoptowany z krakowskiego schroniska. Ten miał szczęście: jest młody, nie spędził dużo czasu w azylu no i został przygarnięty przez panią, która pojechała do schroniska, "żeby zobaczyć co tam mają" :lol: Hektorku, życzę Ci, żeby Ciebie też ktoś wypatrzył i wynagrodził te wszystkie "chude" lata :kciuki: -
Teoretycznie tak... Chyba, że za kilka dni, gdy Libra poczuje się u Dorothy jak u siebie i zacznie pokazywać swoje prawdziwe oblicze (tfu! tfu!) Moja przygarnięta suczka najpierw schodziła wszystkim psom z drogi, albo poddawała się. Z czasem, im pewniej się czuła tym więcej czworonożnych "wrogów" sobie wynajduje.:mad: No ale to pewnie nie jest regułą :roll:
-
Hurra!! To pierwsza, od dłuższego czasu, dobra wiadomość dotycząca Libry :multi: Mam na myśli to, że ostatnio tak nerwowo i smutno było na tym wątku. Strasznie się cieszę, że Libra wreszcie opuściła lecznicę i tak ładnie przywitała się z całym stadkiem. Jak wyglądała konfrontacja? Wypuściłaś całe psie towarzystwo na podwórko czy pojedynczo przedstawiałaś Librze kolejnych mieszkańców?
-
Kraków-stara,malenka Majeczka,czy musi wrocic na ulice?? MA DOM
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
I oby na tym się zakończyły jej poważne wizyty u weta :kciuki: Zdrówka Majeczko :-) -
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Tak mi cię żal Hektorku, tak bardzo żal... :-( -
[quote]Przyjechali państwo z Wińska by zobaczyć Olgę, ale okazało się, że jest za mała.[/quote]Na co jest za mała? :roll: Czy gdzieś było napisane, że to brytan?[quote]Jak Olga się bardzo postara to zostanie w Miliczu.[/quote] Olga, słoneczko! Staraj się maleńka :evil_lol: Tu gdzie mieszkasz nie jesteś ani za mała ani za wielka :loveu:
-
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Czy już nikt nie zagląda do Hektorka :bigcry:A może ktoś go zabrał ze schronu :niewiem: