-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Ale błyskawiczna akcja :multi: lucySxy i mtf zalesie jesteście niesamowite :loveu: I co dalej z Lolą? Jest już po operacji?
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Jemu pewnie dobrze tam gdzie jest to co się chłopak będzie pchał w niepewne :eviltong: -
Dobrze, że są jeszcze ludzie którzy nie tylko o swoim psie pamiętają :loveu: Allegro Dorci skończyło się już dawno (chyba, że jest jakies inne?). Może warto je odnowić... Wakacje mają się ku końcowi może akurat ktoś ją wypatrzy :roll:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hi hi... Chłopak nie marnuje czasu :turn-l: -
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To tym maluchom chyba robiłam allegro :-) [url=http://www.allegro.pl/item710185925_sliczne_szczeniaki_ze_schroniska_czekaja_na_dom.html][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Yellow"]allegro szczeniaczków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/url] Jest jakiś obserwator... -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Obydwa psy sa przepiękne. Szkoda, żeby były narażone na pogryzienie w schronie. Żeby tylko udało się im znaleźć szybko domki :kciuki: :kciuki: -
W sumie chyba na to samo by chyba wyszło gdyby zrobić cesarkę i odrazu uśpić szczeniaki. Wiele lat temu mialam podobną sytuację ze starszą bo chyba 12-13 letnią suczką. Weterynarz sam wtedy zaproponował cesarkę w obawie, że suka może mieć problemy z oszczenieniem się. Przy okazji oczywiście usunięto jej wszystko. Po operacji dowiedziałam się, że szczeniaki i tak były już martwe. Suka zniosła to wszystko nadzwyczaj dobrze i dożyła 17 lat :-)
-
Jak się miewa DJ w ostatnich dniach swojego pobytu w gościnnych progach Mori?
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Niesamowite :crazyeye: Nikt by nie domyślił się, że ten pies jest zupełnie ślepy :roll: Napewno ma doskonały słuch i słyszy w którą stronę oddalają się kroki. -
[quote name='ewatonieja']7 dni zostało w piątek chcę go zabrać do domu żeby nie budzic o 7 rano Pani Anety no i sprawdzic jak Bonus zachowuje sie w domu, mam nadzieje ze dogadaja sie z Dajmonem :oops:[/QUOTE] Dobry pomysł. Trzeba psisko spakować do wyjazdu ;) Czy to juz na 100% pewne? Znaczy ten wyjazd do sprawdzonego domu?
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Cześć przystojny krotkołapku :loveu: Mam nadzieję, że słoneczny weekend minął ci na leniuchowaniu i zabawie. Wakacje zbliżają się niestety ku końcowi, ale może wreszcie jakiś powracający z uropu wieczny student, albo lepiej studentka zakocha sie w tobie :loveu: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba mam za dużo watków zaznaczonych i już nie nadążam z pisaniem :roll: Ale jestem na bierząco :lol: -
Ciągle są jakieś problemy z tą dogomanią :angryy: Dzięki Bogu za Jamora, jego hotelik i serce dla zwierząt :Rose:
-
Przelałam obiecane 20 zł ale kiedy dojdzie to już inna sprawa :roll:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Wreszcie udało mi się przeczytać cały wątek. Molly jest urocza :iloveyou: Pewnie niełatwo będzie znaleźć ten wyjątkowy domek dla tak wyjątkowego psiaka, ale pierwszy ważny krok Molly ma już za sobą: opuściła schronisko i ma cudowną opiekę :multi: -
[quote name='fizia']Cudnie - dzięki serdeczne - allegro super, tylko napisałaś, że mają około 10 miesięcy, a mają ok. 10 tygodni :) może dałoby się to zmienić Szczeniaki mają swój watek - zaraz wkleję[/QUOTE] Dzięki za zauważenie tej istotnej różnicy. Już poprawiłam.
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści :multi: -
Witam :-) Fizia mnie tu zaprosiła :lol: Pomysł napewno dobry. Legalna, oficjalna działalność w wielu przypadkach jest pomocna ale też wiążę się to chyba z dodatkowymi kosztami (nie orientuje się w tym temacie) Nie wiem w czym mogłabym pomóc bo moje możliwości są bardzo ograniczone, ale jeśli okaże się przypadkiem, że na coś się przydam to nie mówię nie ;)
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: Ja znam rasę Gufiego :eviltong: To welsh corgi :loveu: [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Pembroke_Welsh_Corgi_600.jpg[/img] Nie jest podobny? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Vertera oglądał wczoraj jeden pan, ale się nie zdecydował. Szkoda...[/QUOTE] Pewnie poszedł szukać ratlerka albo jmnika. Bo panowie teraz wolą małe pieski :eviltong: