Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Ale błyskawiczna akcja :multi: lucySxy i mtf zalesie jesteście niesamowite :loveu: I co dalej z Lolą? Jest już po operacji?
  2. Jemu pewnie dobrze tam gdzie jest to co się chłopak będzie pchał w niepewne :eviltong:
  3. Dobrze, że są jeszcze ludzie którzy nie tylko o swoim psie pamiętają :loveu: Allegro Dorci skończyło się już dawno (chyba, że jest jakies inne?). Może warto je odnowić... Wakacje mają się ku końcowi może akurat ktoś ją wypatrzy :roll:
  4. A krąży opinia, że małe kudłate pieski szybko znajdują domki :roll:
  5. Hi hi... Chłopak nie marnuje czasu :turn-l:
  6. Pewnie o wstąpienie w szeregi tworzącego się własnie stowarzyszenia (jeszcze bez nazwy) oczywiście pomagającego zwierzetom :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/12788695-post1330.html[/url]
  7. To tym maluchom chyba robiłam allegro :-) [url=http://www.allegro.pl/item710185925_sliczne_szczeniaki_ze_schroniska_czekaja_na_dom.html][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Yellow"]allegro szczeniaczków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/url] Jest jakiś obserwator...
  8. Obydwa psy sa przepiękne. Szkoda, żeby były narażone na pogryzienie w schronie. Żeby tylko udało się im znaleźć szybko domki :kciuki: :kciuki:
  9. PsiRaj Psi Los Planeta Psa Psia Strefa lub Psia Sfera Można jeszcze pomyśleć o nazwie z popularnym imieniem psa (Misiek, Pikuś, Reksiu czy Azor) typu: Pomóż Reksiowi
  10. Myślę...cały czas myślę, ale wymyślić nie mogę :niewiem: Może PSIAKOŚĆ albo PSI LOS ;)
  11. W sumie chyba na to samo by chyba wyszło gdyby zrobić cesarkę i odrazu uśpić szczeniaki. Wiele lat temu mialam podobną sytuację ze starszą bo chyba 12-13 letnią suczką. Weterynarz sam wtedy zaproponował cesarkę w obawie, że suka może mieć problemy z oszczenieniem się. Przy okazji oczywiście usunięto jej wszystko. Po operacji dowiedziałam się, że szczeniaki i tak były już martwe. Suka zniosła to wszystko nadzwyczaj dobrze i dożyła 17 lat :-)
  12. Jak się miewa DJ w ostatnich dniach swojego pobytu w gościnnych progach Mori?
  13. Niesamowite :crazyeye: Nikt by nie domyślił się, że ten pies jest zupełnie ślepy :roll: Napewno ma doskonały słuch i słyszy w którą stronę oddalają się kroki.
  14. [quote name='ewatonieja']7 dni zostało w piątek chcę go zabrać do domu żeby nie budzic o 7 rano Pani Anety no i sprawdzic jak Bonus zachowuje sie w domu, mam nadzieje ze dogadaja sie z Dajmonem :oops:[/QUOTE] Dobry pomysł. Trzeba psisko spakować do wyjazdu ;) Czy to juz na 100% pewne? Znaczy ten wyjazd do sprawdzonego domu?
  15. Cześć przystojny krotkołapku :loveu: Mam nadzieję, że słoneczny weekend minął ci na leniuchowaniu i zabawie. Wakacje zbliżają się niestety ku końcowi, ale może wreszcie jakiś powracający z uropu wieczny student, albo lepiej studentka zakocha sie w tobie :loveu:
  16. Chyba mam za dużo watków zaznaczonych i już nie nadążam z pisaniem :roll: Ale jestem na bierząco :lol:
  17. Ciągle są jakieś problemy z tą dogomanią :angryy: Dzięki Bogu za Jamora, jego hotelik i serce dla zwierząt :Rose:
  18. Fajny z niego maluch :loveu: Tylko czemu sika jak dziewczynka :turn-l:
  19. Przelałam obiecane 20 zł ale kiedy dojdzie to już inna sprawa :roll:
  20. Wreszcie udało mi się przeczytać cały wątek. Molly jest urocza :iloveyou: Pewnie niełatwo będzie znaleźć ten wyjątkowy domek dla tak wyjątkowego psiaka, ale pierwszy ważny krok Molly ma już za sobą: opuściła schronisko i ma cudowną opiekę :multi:
  21. [quote name='fizia']Cudnie - dzięki serdeczne - allegro super, tylko napisałaś, że mają około 10 miesięcy, a mają ok. 10 tygodni :) może dałoby się to zmienić Szczeniaki mają swój watek - zaraz wkleję[/QUOTE] Dzięki za zauważenie tej istotnej różnicy. Już poprawiłam.
  22. Witam :-) Fizia mnie tu zaprosiła :lol: Pomysł napewno dobry. Legalna, oficjalna działalność w wielu przypadkach jest pomocna ale też wiążę się to chyba z dodatkowymi kosztami (nie orientuje się w tym temacie) Nie wiem w czym mogłabym pomóc bo moje możliwości są bardzo ograniczone, ale jeśli okaże się przypadkiem, że na coś się przydam to nie mówię nie ;)
  23. :hmmmm: Ja znam rasę Gufiego :eviltong: To welsh corgi :loveu: [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Pembroke_Welsh_Corgi_600.jpg[/img] Nie jest podobny?
  24. [quote name='maciaszek']Vertera oglądał wczoraj jeden pan, ale się nie zdecydował. Szkoda...[/QUOTE] Pewnie poszedł szukać ratlerka albo jmnika. Bo panowie teraz wolą małe pieski :eviltong:
×
×
  • Create New...