Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Dorzucę 20 zł na transport jeśli jeszcze potrzeba. Czy nr konta ten sam, który był do wpłat na DJ?
  2. No i co dalej z Dorcią? Czy jest nadal u Jamora czy została gdzieś przeniesiona?
  3. Co słychać u przystojniaka? Może już poleciał do nowego domku tylko nikt nas o tym nie poinformował ;)
  4. Czy te szczeniaki mają osobny wątek? Nie wiem czy o to chodziło, ale zrobilam im zbiorcze allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710185925] [SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]allegro szczeniaków[/B][/COLOR][/SIZE][/url]
  5. O przpraszam...Szoguna raczej nie ogłaszałam :oops: Narazie muszę "popracować" w domu więc chyba dopiero wieczorem wezmę się za ogłoszenie. Dostosuję się do Waszych zaleceń. Może byc Molly, mogą być jej siostry ;)
  6. Ok. Postaram się jutro zmierzyć z tym ogłoszeniem...chyba, że będę cierpieć na bezsenność to...to też jutro bo juz prawie północ ;)
  7. No to proszę przemyśleć szybko sprawę bo szkoda zmarnować ogłoszenie. Czekam na konkrety ;) Kiki nie ma obserwatorów więc narazie nie ma problemu z podmianą.
  8. I na pieniążki na hotelik też czeka :oops:
  9. Cieszę się, że przeprowadzka do nowego domku przeszła w miarę bezboleśnie u Pako. Zawsze gdy czytam o podobnych akcjach martwię się o psiaka, zwłaszcza starszego, że poczuje się znowu porzucony. Powodzenia maluszku :happy1:
  10. Ja chyba nie wspierałam finansowo :oops: ale jeśli dom Kiki jest już pewny to szkoda, żeby sie zmarnowało jej wyróżnione allegro. Macie jakiegoś pieska na podorędziu, żeby można było szybko podmienić go w ogłoszeniu?
  11. No to jeszcze 2 tygodnie i pojedzie przystojniak do nowego domku :multi:
  12. No to DJ opuści gościnne progi Mori i to jeszcze z wyprawką :-) Nie pamietam co jada DJ ale jeśli jakąś suchą lub puszkową karmę to dorzucić mu do wyprawki trochę tej karmy, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, żeby nagła zmiana nie rozregulowała mu żołąka bo jak na dzien dobry psiak dostanie biegunki to nie będzie wesoło. Cieszę się, że DJ będzie miał domek :multi:
  13. Wyróżniłam. Pieniądze może mawet znajdę na ten cel ;) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710185925][SIZE="4"][B][COLOR="DarkOrange"]allegro Kiki[/COLOR][/B][/SIZE][/url]
  14. Ależ się porobiło :shake:
  15. Dobrej nocy, maleńki :sleep2:
  16. Wykorzystałam leniwie zdjęcia i tekst i wystawiłam [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710185925][SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"]allegro Kiki[/COLOR][/SIZE][/url] Niestety jest tylko podświetlone i pogrubione, a nie wyróżnione. Kiki jest tak śliczna, że może urok osobisty zastąpi wyróżnienie :oops: Nie wiem w jakiej miejscowości przebywa Kiki :niewiem: Czy ktoś wie jak zmienia się kolor czcionki na allegro? Bo jakoś mi to nie wychodzi :(
  17. Co słychać u ślicznego Gufiego :???:
  18. Ech te tasiemce :angryy: precz od Tomcia :mad: I jeszcze grzybica :shake: No ale kiedyś napewno uda się pozbyć tych intruzów z pieska, choć i jedno i drugie upierdliwe i niechętne do opuszczania wygodnego lokum :razz:
  19. Ja podrzucę wieczorową porą bo cicho tu i pusto okropnie. Wszyscy wyjechali na urlop czy co :roll:
  20. Czyli jeszcze przez miesiąc Piki będzie na dogomaniackim garnuszku ;) Trzymam kciuki, żeby małemu wreszcie się udało :kciuki: :kciuki: Tylko pewnie przyzwyczaił się już bardzo do obecnego miejsca pobytu, bo trochę już przebywa w tym DT i do kolegów...Znowu będzie musiał przeżywać stres zwiazany z przeprowadzką i poznawaniem nowych ludzi i miejsc. Dobrze, że taki młody jest to szybciej się przyzwyczai do nowych warunków :loveu:
  21. Luiza milczy :roll: Może gdzieś wyjechała na weekend i nie ma dostępu do internetu :???: Wiem, że to nie wporządku jeśli umowa na pobyt Dorci u Jamora była na czas określony ale czy w razie gdyby (odpluć, odpukać!!!) Luiza rozmyśliła się nie ma możliwości przedłużenia pobytu Dorci w obecnym miejscu?
  22. Dwa dni bez odwiedzin u Jurysia :crazyeye: Toż to stracone dwa dni :razz:
  23. Z piciem może być tak, że on w ogóle wody nie dostawał do picia. Pokażcie mi budę przy wiejskiej chałupie, przy której stoi miska pełna chłodnej czystej wody :razz: Chyba w dogomaniackim domu albo u mieszczucha, który na wieś się przeprowadził. Tam nie ma przeważnie suchej karmy ani konserwy psiej. W misce wiejskiego Burka ląduje to co z obiadu ludzkiego zostanie czyli ziemniaki, makaron, kapusta, trochę skwarków i resztka zupy. W niedziele jeszcze ogryzione do czysta kości z kurczaka i może trochę rosołu. Gdyby była w gospodarstwie krowa to jeszcze rano mogłaby się trafić resztka mleka tzn. to co zostało po odcedzeniu. Gdy Gapa (wyrzucona pod lasem) przyjechała do mnie też nie piła wody, nawet po długim spacerze, ale dałaby się pokroić za łyk mleka i dobrze je tolerowała. Najpierw dolewaliśmy jej trochę wody do jedzenia, później zaczęliśmy dodawać wodę do mleka, stopniowo coraz więcej i po jakimś czasie Gapa nauczyła się pic jak każdy cywilizowany pies :-) Jeśli chodzi o chodzenie :roll: Czy pies został na tyle dokładnie obejrzany przez weta,żeby wykluczyć jakiś uraz np. pęknięcie miednicy po potrąceniu przez samochód lub coś w tym stylu?
  24. Energiczny spory pies do małych dzieci zdecydowanie nie pasuje. Choć niektóre psy jakoś intuicyjnie dzieci traktują delikatniej :roll: Zdrugiej strony pies duży będzie bezpieczniejszy niż mały w rękach maluchów. Tylko, że przy maluchach trudniej znaleźć czas na długie spacery i zabawy z psem, a gdzieś musi on rozładować swoją energię. Ważne, że w ogóle coś się ruszyło i ludzie zaczynają zauważać jego ogłoszenia.
×
×
  • Create New...