Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Oby tak dalej :happy1: Ślicznie na tej trawce wyglada, taka ma słodką minkę :iloveyou: Mam nadzieję, że jak już się DJ w nowym domku rozkręci na dobre nie będzie sprawiał problemów i że zostanie tam już na zawsze :kciuki: :kciuki:
  2. Czyli w dalszym ciągu Skrytek musi być jednak izolowany od innych piesków, więc dt tylko u kogoś kto nie ma psów lub ma izolatkę :???: Ładna sumka się uzbierała dla malucha :-)
  3. Jak się czuje Lola? Będą zdjęcia? :loveu:
  4. Hm...Niech myśli i zastanawia się byle na koniec wziął choć jedną ślicznotę :loveu:
  5. Podniosę z wieczora bo psiaki nadal bez domku przecież :placz:
  6. No i jak walka z tasiemcem? :mad: Kto wygrywa? Długo trzeba czekac na efekty :???:
  7. I co? Były jakies telefony w sprawie Dorci :???:
  8. Serce się raduje gdy czyta się takie dobre wieści? :multi: To chyba niedługo będzie można przenieść Skrytka w inne, tańsze :razz: trochę miejsce :???: Nie pamiętam czy jest już zaklepany jakiś hotelik czy dt dla psiaczka :hmmmm:
  9. Nikt nie odwiedził dzisiaj pieseczka :crazyeye:
  10. Co tam u Moona słychać? Coraz więcej włosków na pięknym pysiu? :loveu:
  11. Jak się dzisiaj czuje Bonus? Co z tą dziwną dziurą?
  12. Są jakieś nowe wiadomości o Molly? Lepiej? Gorzej?
  13. Wpadłam tu na zaproszenie Lu_Gosiak. Widziałam już wcześniej początek tego wątku, ale że nie stać mnie na pomoc finansową :-( więc się nie odzywałam. Tzn. stałej deklaracji nie mogę dać, natomiast jeśli to coś da mogę jednorazowo wpłacić 20 zł
  14. Chyba każda osoba zajmująca się adopcjami życzyłaby sobie tylko takie maile dostawać :-) Może któraś kruszynka przyjedzie do Krakowa :loveu: [SIZE="1"]Tylko, żeby nie uciekli gdy dowiedzą się ile kosztuje u nas sterylka średniej wielkości suki :hmmmm:[/SIZE]
  15. Niemiecki dobrze zna Dorothy i przypuszczam, że chętnie Ci pomoże jeśli tylko znajdzie czas. Napisz do niej pw. Bonusiku zdrowiej szybko bo domek czeka...
  16. [quote name='stonka1125']odnowiłam allegro[/QUOTE] Świetnie :happy: Dorcia, pokazuj światu swój sympatyczny pysio i maszeruj do domku :Dog_run:
  17. [quote name='fizia'] To może stowarzyszenie Metamorfozy :lol:[/QUOTE] Yes yes yes :happy1: Metamorfozy lub jak napisała clo Metamorfoza :multi:
  18. Najważniesze, że maleńka jest już bezpieczna i że dzięki szybkiej akcji clo nie przybędzie kolejnych małych bezdomniaczków :multi: Oby teraz wszystko ładnie się goiło :kciuki: Jakiej ona jest wielkości?
  19. Ślicznoty moje trzyłapkowe :iloveyou: wierzę, że znajdziecie jeszcze odpowiedni domek u odpowiedzialnych ludzi. Oby tylko szybko to nastąpiło :roll:
  20. I tak powinny się kończyć wszystkie psie historie na dogomani :multi: Powodzenia DJku :bye:
  21. [quote name='clo']lola cala i zdrowa!moja mama ma juz ja w domu:))biedna jest tylko obolala i popiskuje...ehh..to 1 moja taka sterylka aborcyjna..sama to przezywam..ale coz..nie bylo wyboru... [/QUOTE] Według mnie suka nie powinna być obolała. Powinny jeszcze dzialać środki przeciwbólowe podane przed i w trakcie operacji. Może być otumaniona i wystraszona ale nie powinna cierpieć :shake: Wprawdzie w swoim życiu sterylizaowałam tylko 2 suki ale żadna nie piszczała po zabiegu :roll:
  22. Jestem za daleko, żeby pomóc :shake: Nie masz czym zawieźć psa do weterynarza czy potrzebujesz kogoś do trzymania psa? Czy to daleko? Autobusem lub na nogach nie da rady? Szukaj osób z Twojej okolicy i pisz pw, maile itp
  23. Ma swój kąt, swoje posłanie, michę...i czuje się bezpiecznie :happy1:
  24. DJ już w drodze czy jeszcze u Mori?
×
×
  • Create New...