-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Widocznie ja mam skromną sunię :evil_lol: Jak się czuje Jurand po szczepieniach? -
Domku gdzie jestes? Dorcia czeka... Zrobiłam jej nowy banerek bo przecież już nie jest takim dzikuskiem :-) [SIZE="1"]Mam nadzieję, że będzie działał bo pierwszy raz wrzuciłam zdjęcie na ImageShack a nie na Fotosika.[/SIZE] [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/ma-tylko-dwa-tygodnie-pomozcie-w-ogloszeniach-139969/][img]http://img84.imageshack.us/img84/6428/dorciaban.jpg[/img][/url][/CENTER]
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Lidan replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No teraz to już bez szukania szczegółów widać ogromną poprawę w wyglądzie Moona :bigcool: Całkiem przystojny z niego facet :happy1: Tylko te nóżki :sad: Jak na onka to cosik krótki ogonek ma ten piesiu :icon_roc: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']niestety zle wiesci:(dostalam smsa od pani,ze jednak sie wycofuje...ma male dzieci w domu boji sie ze zrobia molly przez nie uwage krzywde:(([/QUOTE] Dobrze, że chociaż pani ma głowę na karku i że nie chciała żywej zabawki dla dzieci :roll: No więc jesteśmy w punkcie wyjścia... [B]Domek dla Molly mile widziany ;) Najlepiej bez schodów i z ogródkiem :p[/B] -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Cuda czasem się zdarzają, więc...:kciuki: :kciuki: [CENTER][img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9754.jpg[/img][/CENTER] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Skoro jest taki problem ze znalezieniem osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej to może ktoś doświadczony przeprowadziłby taki wywiad przez telefon? Przecież można zadać wszystkie potrzebne pytania i uzyskać szczegółowe odpowiedzi. Jeśli wszystko dobrze wypadnie to może osoba, która zawiezie chętnym psa na miejscu rozejrzy się dokładnie i dopyta ewentualnie jeszcze o potrzebne szczegóły. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale szkoda, żeby domek uciekł :hmmmm: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']z allegro twojego lidan:))[/QUOTE] I to właśnie chciałm przeczytać :p -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Byłoby cudownie ...ale jeszcze się nie nakręcam i nie cieszę. Gdyby to był całkiem zdrowy pies to byłaby większa szansa, że się zdecydują ale w przypadku psa, któremu grozi wózek :hmmmm: Musiałby się prawdziwy wrażliwy miłośnik psów trafić...dogomaniak jakiś ;) No ale trzymam kciuki :kciuki: bo bardzo, ale to bardzo chciałabym, żeby slicznotka znalazła kochająca rodzinkę :-) Skąd się o niej dowiedzieli? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj robię przelewy z deklaracji wię zaraz przeleję moję dyszkę da Juranda. Nadal piesio nie poszedł do dt? -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejna dyszka na utrzymanie ślepaczka poleciała ode mnie przed chwilą. -
[quote name='BajkaB'] A co do adopcji,to jeszcze za wcześnie o tym mówić,tym bardziej,ze pojawiaja sie pewne nowe okoliczności:eviltong:[/QUOTE] Chyba zniosę jajko z niszaspokojonej ciekawości :hmmmm:
-
Jak się czuje ślicznotka?
-
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
W górę chłopaki ;) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Oby...I to jak najszybciej ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ależ chłopak zamyślony ;) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ok, zaraz zrobię. Nie chciałam wchodzić w paradę ;) -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą spytałam Bajkę, która ma trzyłapkową suczkę i nie jednego psa z trzema łapami miała już pod opieką o to chodzenie po schodach i odpisała, że jej Bajka fruwa dosłownie po schodach, a inna suczka zachowuje się jakby miała 6 lap a nie 3 czy 4 :evil_lol: Gdyby porzypadkiem ktoś chciał wspomóc m.in takiego trójłapka to tu jest = > [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=725206658][COLOR="Purple"]allegro cegiełkowe[/COLOR][/url] -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Tu jest mój tekst ogłoszenia dla Molly razem z linkami do zdjęć: [I][COLOR="Purple"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Molly, pies spcjalnej troski Życie bezdomnego psa nie jest miłe ani proste, szczególnie gdy jest się szczeniakiem Jeśli pies ma szczęście i trafi do dobrego schroniska ma zapewnione: miejsce w boksie, miskę z wodą, raz dziennie jedzenie i jeśli schronisko na to stać podstwowe szczepienia. Boks to niewielki kawałek ogrodzonego terenu z betonową podłogą i budą. Na małej powierzchni tłoczy się często kilka nieszczęśliwych psów. Nie ma tam zabawek, ciepłych czyściutkich legowisk, smakołyków. Nie ma też głsakania, przytulania i częstych spacerów. W takich smutnych miejscach przebywa w Polsce tysiące psów. W jednym z nich była Molly. [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9736.jpg[/img] Dzięki wolontariuszkom pomagającym psom w schronisku "As", które wypatrzyły to śliczne szczenie Molly niedawno opuściła schronisko i trafiła do domu tymczasowego. Teraz jest bezpieczna, ma dużo przestrzeni, odpowiednią karmę i ludzi o wielkim sercu, którzy z zamiłowania opiekują się potrzebującymi pomocy zwierzętami. Dzięki przeprowadzce do obecnej opiekunki wiemy na temat tego ślicznego pieska nieco wiecej niż gdyby nadal przebywała za kratami schroniska. Molly jest około czteromiesięczną biszkoptową suczką, trochę przypominającą goldena. Jest wesoła i skora do zabawy, bardzo energiczna. W schronisku szalała na równi z innym szczeniakami. [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9754.jpg[/img] Molly bardzo potrzebuje "swojego człowieka" i prawdziwego domku - takiego "na zawsze". W przypadku innego szczeniaka pewnie kolejka chetnych bylaby już długa jednak z Molly jest inaczej bo to pies wyjatkowy i dla wyjatkowych ludzi. Piesek niestety nie jest w pełni sprawny. Molly urodziła się z krzywym kręgosłupem, a jego tylny odcinek zrośnięty jest właściwie w jedną kość. Obecnie jest w trakcie konsultacji weterynaryjnych, ale już wiadomo, że wady tej prawdopodobnie nie uda się skorygować chirurgicznie. [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9802_resize.JPG[/img] Molly ma duże problemy z tylnymi łapkami, ale świetnie daje sobie radę z chodzeniem. Robi to poprostu niezbyt zgrabnie i kosztuje pewnie nieco wiecej wysiłku niż zdrowego psiaka. Jest jednak bardzo skoczna! Jakby zupełnie nie zdawała sobie sprawy ze swoich ograniczeń :) Ma tyle energii, że szokuje swoją zawziętością, wieczną chęcią do zabaw i szaleństw. [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9809_resize.JPG[/img] Tymczasowa opiekunka suczki wypowiada się o jej stanie zdrowia bardzo pochlebnie. Twierdzi, że Molly to maly łobuziak, ktory zachowuje się tak jak inne szczeniaki w jej wieku: biega, skacze, kopie dolki, bawi sie zabawkami. Wcale nie zachowuje się jak chory pies, który powinien leżeć i grzecznie spedzać czas. [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9805_resize.JPG[/img] Mimo, że Molly nie jest całkowicie sprawna ruchowo wierzę, że dzięki swojej urodzie i sympatycznemu charakterowi znajdzie się osoba, która zdecyduje się przygarnąć Molly, zapewni jej dom, jedzenie i pokocha tak jak na to zasługuje ta wyjątkowa suczka. Osoby zainteresowane adopcją Molly lub chcące pomóc w jej utrzymaniu w domu tymczasowym proszę o [U]kontakt: telefoniczny (+48 ) [B]509 -173 446[/B] lub mailowy [B][email protected][/B] [/U] [img]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/molly/IMG_9747.jpg[/img] Aukcja ma na celu znalezienie domku dla Molly. Proszę nie licytować bez wczesniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego[/FONT].[/SIZE][/COLOR] [/I] Allegro wyróżnione kosztuje 12 zł. Jeśli chce się dodatkowo podświetlić to kolejne 6 zł i za pogrubienie 2 zł. Pierwsze zdjęcie wstawione z komputera gratis, następne 0,10 zł. Za miniaturkę 0,15 zł. Czyli takie "wypasione" kosztuje mniej więcej 20 zł. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Tiaa... :shake: Obecnie mam pierwszego psa, a dokładniej suczkę Gapę, którego nie mam od szczeniaka. Powiem więcej-w chwili gdy Gapa przyjechała do nas mogła mieć już 4-5 lat. I wiecie co? Wy wiecie :eviltong: To mój najlepszy, najgrzeczniejszy, najpiękniejszy i najukochańszy pies :multi: Nie mam posikanych podłóg, pogryzionych butów i rąk, a sąsiedzi nigdy nie skarżyli się, że pies wyje gdy jesteśmy w pracy. Poprzednie psiaki z którymi mieszkałam przybywały do nas w wieku 5-7 tygodni i wcale nie zostały wychowane jak należy chociaż teoretycznie powinny... w końcu były u nas od małego :eviltong: Gapa nawet za kotami nie biega, a moje papugi spacerują bezpiecznie tuż przed jej nosem (oczywiście pod moją kontrolą) Guficzku, wierzę że znajdzie się odpowiedni domek i pokażesz wszystkim jakim cudnym jesteś pieskiem :-) -
[quote name='RudaSuzi']To jak go tak pieknie tyskie cioteczki wyfryzują to to imię już nie będzie do niego pasowało :eviltong::evil_lol: [/QUOTE] Zawsze można zmienić na ... Cypisek :eviltong: