Jaaga
Members-
Posts
19183 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
[quote name='hesia']No to trzymam kciuki za dobry domek. Jak one wszystkie, zasluguje na to. A jak ona sie teraz czuje, wszystko poszlo dobrze? Wiesz juz co jest Myszce, skad te drgawki?[/quote] Niestety, nie wiem, bo konieczna byłaby wizyta u neurologa :roll:. Za to mam świetną wiadomość. Mysza będzie miała swój dom :multi:. Musze ją wysterylizowac i wyleczyć ząbki i za dwa tygodnie ma jechać do nowej Pani. Bedzie mieszkać ze starszą panią, czyli tak, jak jej najbardziej pasowałoby. Jestem przeszczęśliwa. Dzis Zgrozia pojechała do domu, a Mysza jest zamówiona. Łaciatka na razie świetnie sie czuje. Jest na srodkach przeciwbólowych, wiec nic jej nie przeszkadza. Cięcie jest malenkie i wszystko poszło dobrze.
-
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Właśnie zadzwoniła do mnie p. doktor, ze siostra tych Państwa, którzy wzięli Zgrozię rezerwuje Myszę z obory :multi:. Muszę ją wysterylizować i za dwa tygodnie pojedzie do nowej Pani. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam wiadomość, której nie spodziewałabym się i chyba nie tylko ja :cool3:. Zgrozia po sterylizacji już do mnie nie wraca, tylko jedzie do nowego domu :multi::multi::multi:. Akurat w przychodni byli Państwo, którzy ją chcieli zaadoptować. Pojadą na kontrolę do neurologa, zapłacą sami za sterylkę. Mam nadzieję, że nikt nie pogniewa sie, jesli za pieniądze zebrane na zabieg Zgrozi opłacę sterylizację i oczyszczanie zębów Myszy zabranej z obory, której wątek Justyna tu wstawiła? No i Cassie trzeba będzie zaszczepić na wszystkie choroby, bo nawet wścielkizny nie miała zrobionej w schronie. Lucy, jesli możesz, to zakończ aukcję na Allegro :lol:. No, i chyba przyjedzie dziś do mnie następna sunia :roll:. -
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
U mnie bez zmian. Wszystkie cztery dziewczyny nadal czekaja na domy :roll:. -
psy ze schroniska wieś Kotliska k/Kutna prawie 300-pomocy
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Oktawia, zmień może jednak tytuł na jakiś bardziej alarmujący. Tutaj powinno być mnóstwo ludzi, tylko trzeba przyciągnąć ich uwagę. -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Najlepiej byłoby gdyby ktoś z Łodzi też sie wybrał do schroniska, zrobił zdjęcia i też zgłosił. Nie wiem, czy na jedną, pisemną skargę ktoś zareaguje. Przecież urzędnikom w to graj. Gdyby mieli zlikwidować to schronisko, to gdzie wysyłaliby psy? Wybudują prawdziwe :cool1:? Dla nich taka sytuacja jest wygodna. Wydaje mi sie, ze trzeba bardziej zmasowanej akcji i sama Oktawia wiele nie zdziała. Jej skargę upchną na półce i tyle. Oktawia, napisz może o tym, co widziałaś na wątku łódzkiego schroniska i podaj link do tych wątków. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wreszcie wklejam rachunek za wizytę Groźki u neurologa: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9336/dsc00019se0.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tylko rachunki z apteki, ale najpierw muszę je znaleźć, bo przez ciągłe zabieganie daję wszystko, gdzie popadnie :oops:. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Lucy, mam kolejne wpłaty: Gigant 262 - 5 zł, i Jolanta Adamowicz 30 zł, tylko przy tej wpłacie nie mam wpisanego tytułu, wiec nie wiem, czy to też ktoś z Allegro, jesli możesz, to sprawdź to, dobrze? -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Warto byłoby zainterweniować w tej sprawie, ale potrzebne do tego są osoby na miejscu, żeby np. po urzędach latać. Może nawet, gdyby nie zlikwidowano tego schroniska, to udałoby sie wymusić dostosowanie panujących tam warunków do obecności zwierząt domowych. Podejrzewam tylko, ze wtedy nie będzie się włascicielom interes opłacał :angryy:. Jak na razie to miejsce nastawione jest na maksimum zysku przy zerowym nakładzie. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem dostałam karmę przysłana przez Panią z Allegro. Bardzo dziekuję. Dziewczyny dostały też paczkę kabanosików, żeby miały co pogryzac i sie nie nudziły :cool3:. Miałam je ogłaszać w gazecie, ale wstrzymałam sie z tym, bo dzis ukazałoby sie ogłoszenie, a one jada dopiero jutro na sterylkę. Lepiej ogłosić je w następny piatek. W przyszłą sobotę Cassie i Łaciatka jadą prawdopodobnie na akcję adopcyjną do Silesia City Center, więc może którejś sie uda wreszcie trafic do własnego domu. -
Najlepiej byłoby zrobić kilka zdjęć z mysłowickiego schroniska i może wtedy ludziom z Jaworzna otworzyłyby sie oczy i ktos rozpocząłby tu współpracę. To chyba najgorsze śląskie schronisko :angryy:. Całkowicie pozbawione kontroli. Nikt sie tu nim nie interesuje. Dodam, ze zdjęcia trzeba by robić z ukrycia, bo inaczej nie bardzo sie da. Każdy krok odwiedzajacego jest pilnie kontrolowany przez kogoś z personelu.Przez dziury między deskami w budach widać całe Mysłowice. Tam chociaż przydałoby sie nowe budy podarować. Wybierałam sie tam, ale przez idiotyczne godziny otwarcia i umiejscowienie przy giełdzie, przez co nie ma gdzie zaparkować, wybrałam schron sosnowiecki. Teraz mam już 4 tymczasowiczki, wiec nie pojadę tam. Jak uda mi sie którąś wydac, a byłby ktoś chętny tam pojechać, to proszę o kontakt.
-
Troche dziwny pogląd odnośnie szczepień :crazyeye:. Wiadomo, ze chorego psa nie wolno szczepić, ale starszego? Sama mam kilkunastoletnie psy, które są regularnie szczepione szczepionkami 10-składnikowymi. Dla mnie podstawą jest profilaktyka. Dlaczego szczepionka miałaby przestać działać po 10-tym roku życia :roll:?
-
Nie wywołuję, zresztą mam juz komplet 4 nowych dziewczyn i kupę nowych zmartwień. Też mam nadzieje, że Dama na drzwiach poprzestanie.
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Ja również myslę, że samo dopytywanie sie nie ma wiekszego sensu, zwłaszcza, że nie ma tu nikogo mieszkajacego w poblizu schronu. Tam jednego dnia moga być wszystkie, a na drugi dzień żadnego. Ja też czekałam na sunię z oseskami, a przyjechała Łaciatka, bo tamtych już nie było. Najważniejsze znaleźć chętnych na DT i jechać po psy. Jeśli któregoś z tych psów nie bedzie, to przecież są tam inne maleństwa potrzebujące pomocy. Jak patrzę na Myszę, to serce mi się kraje, że musiała tam siedzieć. To tak cudown, oddany pies, że ani przez moment nie żałowałam swojej decyzji. -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Ja rozumiem, że może brakować pieniędzy na zabiegi lub nawet moze nie być warunków do ich wykonywania, ale ślepe mioty to moim zdaniem również inna sprawa. Przecież schroniska mają służyć ograniczaniu bezdomności, a nie rozmażaniu zwierząt. One i tak nie mają szansy przeżyć w takich warunkach, wiec jest to zwykłe znęcanie się nad zwierzętami :angryy:. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam dobre wiadomości. Dobra duszyczka obiecała opłacić zabieg dla jednej z suniek z obory, wiec na sterylki pojadą i Łaciatka i Zgrozia. Druga dobra wiadomość. Otrzymałam wpłaty z Allegro z aukcji cegiełkowej od: martaf 1973 20 zł Tamaryszek 10 20 zł Mag 1510 10 zł Justyna Bak 5 zł Apacz 5 zł patka 1984 10 zł. Wszystkim serdecznie dziekuję :lol:. Justyna, czy dopiszesz te 70 zł do rozliczeń? Do wydatków jeszcze dopisz drugie 25 zł, za druga połowę opakowania Nivaliny, bo nie było w aptece całego i musiałam dokupić poźniej. -
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Jaaga replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
U nas musiałyby być. Jesli lekarz nie widzi przeciwskazań, to zawsze sterylizuję suczki nawet starsze. Małe psiaki są długowieczne i późno sie starzeja. Moje nastoletnie yorki świetnie sie czują i nie widac po nich wieku, jedynie oczka je zdradzają. Często też starsze suczki są sterylizowane z powodu ropomacicza czy guzów pojawiających sie z wiekiem na tle hormonalnym. Nie wiem, jak gdzie indziej, ale moja p. doktor robi zabiegi z małego cięcia i centymetrowa ranka swietnie sie goi. Moja najstarsza yorka była nie wycieta, nigdy nie rodziła i w końcu dostała ropomacicze. jechałam w niedzielę z Katowic pociągiem do Wrocławia do znajomego chirurga, żeby szybko ją zoperował i uratował ją. Udało sie, ale od tego czasu boję sie tego jak ognia.