Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Świetnie :multi:. On taki zadbany był na tych zdjęciach, ze trudno było uwierzyć, że bezdomny. Zresztą jest sliczny. Myslę, że adresówka i kastracja to doskonały pomysł, tylko uprzedź właścicieli, że na efekt zabiegu muszą trochę poczekać. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na następne dostaniesz małe zajączki i pisklaczki :evil_lol:. Zacznij szukac już informacji, jak sie nimi opiekować, zeby Cię później nie dało sie zaskoczyć ;). Jak można takie maleństwa wyrzucić z domu :angryy:. Przecież one jeszcze tylko leżą przy matce i nie przeszkadzają. Żadnych, siuśków, szczekania, obgryzania. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Suczka trafiła do schroniska 19.12. Była na izolatce i tam chyba urodziłaby. Mogłam ją zabrac po podpisaniu oświadczenia, ze jesli do schroniska trafi jej własciciel, to ją oddam. Ktoś jednak musiał ją złapać, nie przypilnował w cieczce i wyrzucił przed porodem. Rami była w doskonałej kondycji, nie było po niej widać skutków bezdomności. Została zgarnieta z interwencji z ulicy. Pewnie stała się ofiarą generalnych przedświątecznych porządków :angryy:. Na szczęście już wróciła do domu. To pierwszy przypadek, że któryś z moich tymczasowiczów odnajduje swojego własciciela :lol:. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzis pani przyjechała po suczkę. Szczerze mówiąc, sunia nie bardzo nawet cieszyła się, bo mieszkała z Babcią tylko 2 mies, zanim zaginęła w lipcu, wiec nie bardzo pamietała. Szczeniaczki nie zostaną uspione, Pani bedzie im szukać domów. Za opiekę nad mamuśką Pani dała 50 zł, które przeznaczyłam na opłacenie jej płatnego DT, bo akurat tyle wyszło. Pieniądze, które dostałam z konta kat. schroniska na sunię odeślę, zeby mogły pomóc innym psom. -
Ci państwo po dłuzszej rozmowie sprawiali wrażenie naprawdę dobrych ludzi, wiec pewnie suni bedzie u nich dobrze. Chciałam im dac mojego Gucia, ale nie chcieli chłopca, bo mieli wczesniej sunię i przyzwyczaili się. Niestety, wypadki zdarzaja się. Sunia juz sie przyzwyczaiła do Pani, wiec bała się iść do obcych, to zrozumiałe. Moja Cassie, mimo że trafiła do cudownego domu, też biegła za moim męzem i nie chciała zostać. Mnie również jest trudno wydawać niektóre psy, ale tłumaczę sobie, ze za to mogę pomóc następnym, a tak pozostaną bez szansy na poprawę życia. To mi zawsze pomaga w tęsknocie za wydawanymi ulubieńcami.
-
Maciaszek, odeśle 100 zł przeznaczone na Rami, sunię w ciąży. Dziś jej pani ją odebrała i zostawiła 50 zł za opiekę, więc to pokrywa koszty płatnego tymczasu. Dogomanko, klatki łapki nie mam skąd wziąć, bo podobno do pozyczenia fundacyjnej jest kolejka. O koty nie zamierzam się wykłócać. Mam nadzieje, że chociaz kilku uda mi sie pomóc. Koty były otrute. Karmicielce udało się uratować tylko jednego z jej częsci osiedla, którego leczyła i zabrała do domu. To, ze są od lat nie oznacza, ze nie mozna próbować czegos zmienić i im pomóc i własnie to zamierzam zrobić. Tylko, ze nie mieszkam na tym osiedlu i jest to dla mnie trudne, bo czasem jak przyjdę, jest tylko jeden, a najłatwiej mozna by pomóc, gdyby ktos współpracował na miejscu.
-
Biała piękność w schronisku - chiński grzywacz ZAADOPTOWANA
Jaaga replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Bardziej mix Westa, niż maltańczyka :evil_lol:, ale śliczna dziewczynka. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Teraz rozmawiałam z babcią tej pani, która dała ogłoszenie. Babcia jutro przyjedzie po Rami i ona będzie u niej już mieszkać. To naprawdę dobra osoba i już znam całą historię Ramiczki. Rami pochodzi ze Słowacji, najprawdopodobniej z kojcowej hodowli. Kupiona 4-letnia, była przez Babcie socjalizowana. Przy wysiadaniu z autobusu jakiś debil kopnął ją w brzuch i spłoszona uciekła razem ze smyczą i obrożą. To było w lipcu. Babcia jest najszęśliwszą osobą pod słońcem. Będzie dalej rozpieszczać Rami. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, Pani nic nie mówiła o nagrodzie. Na pewno nie będę sie upominać. Dopiero da znac, kiedy w ogóle odbierze Rami, i tak to bedzie zresztą po porodzie. Moją Sarę też ktoś zgłosił do schroniska, mimo, ze wszędzie wisiały plakaty w których zaznaczona była nagroda, a wiele osób bezinteresownie informowało mnie o błąkających sie rudych psach. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna, zmieniaj tytuł :eviltong:. Włascicielka Rami chce, zeby mogła się ona jeszcze u nas oszczenić, bo nie ma doświadczenia w tej dziedzinie. Rami jest championką. Kiedyś, na starość może sobie kupię sunię tej rasy, tak mnie urzekł jej charakter ;). Tatuaż przeoczyłam, bo to tylko jedna, zielona w dodatku cyferka w pachwinie. Justynko mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, napiszę na PW. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zadzwoniłam i Gaja to Rami, poszukiwana menchesterka :multi::multi::multi:. Pani bardzo ucieszyła się z jej odnalezienia, my zresztą też. Dzieci urodzi i Pani je odchowa. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Weszłam w to ogłoszenie. Suka jest identyczna, jak nasza Gaja, ale Gaja nie ma tatuażu, bo sprawdzałam w uszach i w pachwinie. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, jak wygląda manchester terrier. Zadzwonie jutro do tych ludzi. Nawet jeśli to nie ona, to może chcieliby ja zaadoptować. -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kontakt najlepiej do mnie (0-32)3533135, 509637008, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Może akurat ktoś zakocha sie w Gajusi i poczeka na nią :roll:. Jest przesłodkim, delikatnym pieskiem. -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jakiej ona jest wielkości i charakteru, wiesz chodzi o koty ;). -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna, dowiedz sie o płeć dorosłego pieska. Jesli to mała suczka, to może moja sasiadka, p. Wanda zgodziłaby się ją wziąć do siebie? Pies raczej odpada, po tym co wyprawia Gucio :cool1:. -
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeśli miała do mnie przyjść,to nie. Teraz taki czas, ze poczta zawalona i trzeba czekac, jak zwykle świąteczną porą ;). -
Manchester Terrier- znalazł sie właściciel,sunia urodzi na dniach...
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna, dziękuję za założenie wątku. Sunia będzie miała robioną sterylizację bezpłatną ze schroniska. Jest ślicznym, niesamowicie grzecznym pinczerkiem ;). Po kwarantannie u sąsiadki będzie mieszkać u mojej mamy. -
Mogę zaświadczyć, że sunia jest kochana i bardzo miła. Jest średniej wielkości, taka mini owczareczka. Jak zabierałam Dianę ze schroniska, to ona podbiegła do mnie do samochodu i też chciała jechać razem z Dianą. Było mi jej bardzo żal, ale nie dałabym rady zaopiekować się tyloma zwierzakami. Teraz jest u mnie Gucio, który miał trafić na DT do mojej sąsiadki "kociarki", ale goni i obszczekuje koty, więc został z nami. Nadal szukam intensywnie rudej Sary, a nasza onkowata Sara wróciła z nieudanej adopcji. Za duzo tych psów w pilnej potrzebie :-(.
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na konto wpłynęły wpłaty: Weronika Karolina Kiereś 15 zł Barbara Kiwak 20 zł. Serdecznie dziękujemy :lol:. -
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dostałam jeszcze wpłaty: Monika Aneta Osełka 30 zł Anna Wydmuch 5 zł Krystyna Feige 20 zł Basiapron 21 zł. Wpłacającym serdecznie dziękuję. Na konto Jusstyny85 przelałam 150 zł na Kaja i 332 zł pozostałych pieniedzy. 100 zł zostawiłam na potrzeby jamikowatego Gucia. Zrobiłam mu wyróżnione Allegro za 12,50 zł, więc mam jeszcze 87,50 zł. -
Ladyyork, nie dziwię się, ze Ilona ucieszyła się, kiedy usłyszała, ze jej szczeniak trafił w Pani rece, gdzie bedzie zadbany i kochany :lol:. Będziemy spotykać się na wystawach, bo też mam pieska w wieku Cessiego :cool3:.
-
KOBIÓR - Punkt Zatrzymań Bezdomnych Zwierząt - takie maleńkie Schronisko
Jaaga replied to gosia15's topic in Już w nowym domu
Trafią do najgorszego schroniska w okolicy :placz:. -
7 MIESIĘCY -WADA ANATOMICZNA PĘCHERZA,leje sie z niej woda.MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oktawio, od 13 lat mam yorki i znam wielu innych porządnych hodowców. Wiem o tych wszystkich zjawiskach, o których piszesz, jednak to dotyczy głównie pseudohodowli bez rodowodu, choć zdarzają sie i zarejestrowane w ZK :angryy:. Ludzie są różni. Ja yorkowi czy maltańczykowi z wadą i tak o wiele łatwiej znalazłabym dobry dom niż Łatce. Chciałabym, zeby mogła trafić do domu, gdzie dbano by o nią własnie po to, zeby zminimalizować infekcje. Wcześniej była mowa o możliwości jej przebywania na zewnątrz, ale teraz dla mnie to nie wchodzi w grę właśnie z powodu ryzyka zakażenia. O wiele łatwiej o bakterie, jesli pies musi mieszkać w budzie, przebywa na zimnie i biega gdzie popadnie. Myslę, ze czysty dom i zmieniane pampersy mogłyby uporać sie z tym problemem. -
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Rybka 39, nie szkodzi, że pieniądze wpłyną do mnie. Jamniczkowaty piesek trafi na płatny tymczas do tej samej osoby, co Gerda. Może tak po kolei uda sie wydawać schroniskową młodzież. Mam nadzieję, że on równie szybko, jak Gerda znajdzie dom i wtedy może przyjechać Kaj. Niestety, tamten piesek zostałby zagryziony, gdyby nie interwencja ludzi stojących koło schroniska, więc jego trzeba najpierw zabrać, bo nie jest bezpieczny, a Kajowi nic nie zagraża. Mam nadzieję, że osoby wpłacające pieniądze na Gerdę nie będą miały nic przeciwko temu, zeby pomóc jamnisiowi? -
HURRRA!!!Sunie przygarnęła wspaniała rodzina:):):)
Jaaga replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wiem o tej suni i może nawet znalazłby sie dla niej dom :razz:. W sprawie Łatki, która niestety nie nadaje się do normalnej adopcji dzwonił miły pan z Niemiec. Mieszka z matką i szukają takiej niewielkiej suczki. Ma dzwonić w poniedziałek. Powiem mu o tej suni, bo wielkością i sylwetką jest podobna do Łatki. Muszę tylko coś o niej wiedzieć. Ile mniej wiecej ma lat i do kogo mam podać telefon temu panu? Ja sama jej nie mam mozliwości zabrać, ale przy wspólnych staraniach powinno sie udać :lol:.