Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Myślę, że na te kilka dni mogłaby być u mnie w kojcu, byle nie robiła podkopów (mam tylko wkopane krawężniki). Dziewczyna, która o niej mówiła, powiedziała, ze może ją dowieźć. Ada-jeje, prześli mi na PW adres, gdzi sunię trzeba przetransportować. Zadzwonię do tej dziewczyny i może uda się wszystko zgrać.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dostałam informacje, że w okolicy Będzina koczuje bezdomna, wychudzona, łagodna amstaffka. Gdyby jakis miłosnik rasy zainteresował sie nią, to podam tel. do osoby, która ją widuje i może dowieźć. Pilnie potrzebuje DT. Inaczej trafi do tego schronu. -
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Jaaga replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Zmieniaj tytuł :multi:. Nie wiadomo, czy tamtą uda sie wydostać ze schroniska :roll:. -
Widze, ze znowu trafiły do Was kozy. Pewnie z tego samego źródła, co moje. Pamietajcie o tych, które sa u mnie, gdyby ktos odpowiedni sie trafił. Mam zniszczony cały ogród, nie mam siana ani słomy dla nich na zimę, bo nie mam czym przywieźć. Do tego potrzebne jest wieksze auto, a już takiego nie mam. Chciałam je ogłosić, ale jak zobaczyłam inne ogłoszenia, to zwątpiłam, czy znalzałby sie ktos, kto nie chciałby ich rozmnażać czy zjeść.
-
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Jaaga replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Joasiu, weź ją na smycz. U mnie też z początku bała się. Na smyczy czuje sie bezpiecznie i grzecznie idzie. Jak juz bedzie w domu, to zobaczysz, jaka jest grzeczna. -
Tragicznie. Mam tylko nadzieję, że uda się jakos ją wyciagnąć. Pani Prezez TOZ-u nie może zwrócić się do schroniska o wydanie psa? teraz pewnie jej nie bedą chcieli dać, aż po kwarantannie, a wtedy okaże się, że "znalazł się własciciel" :angryy:. Czekam na wiadomości, oby szczęśliwe.
-
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Jaaga replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Bella juz jest w domu. Na pewno Joanna sama coś napisze. Ewelinka, nie ma sprawy ze sterylką, myślałam, żeby wyszło taniej. -
Bella pojechała dziś do swojego domu. Zapraszam na wątek i prosze o zmianę tytułu :razz:. Proszę również o informacje odnośnie mozliwości sterylki drugiej bernardynki. Szczegóły także na bellusiowym wątku.
-
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Jaaga replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Proszę o zmianę tytułu :lol:. Bella właśnie pojechała z Joanną do swojego domu. Pierwsze spotkanie wypadło pomyslnie, pierwszy wspólny spacer też. Bardzo, bardzo się cieszę, że Bella trafiła w tak dobre ręce. Dziekuję, Joanno :loveu:. Początkowo zamartwiałam sie, jaki Bellusia znajdzie dom. Teraz jestem spokojna, choć nie ukrywam, i tak sie trochę popłakałam po odjeździe. Naprawdę, tak kochanego psa, jak Bella nigdy nie miałam. Joanna przekazała 500 zł za koszty poniesione na Bellę, żeby było na następne psy. Bardzo dziękuję. Pieniądze sie od razu przydadzą, bo drugą suczkę trzeba będzie wysterylizować. Napiszcie, czy zabieg może być przeprowadzony u Was, wtedy przesle pieniądze od Joanny. Umowę adopcyjną przekażę, jak przyjedziecie z drugą bernardynką. -
Na zdjęciach w piaskownicy wydaje sie bardzo masywna, wiec myslałam, że jest wieksza. Bella przy niej jest smukła. Jasne, ze szczepienie na wolnosci nie ma sensu, myślałam, że ją zabieracie na działkę. Jak zachowywała sie w stosunku do Twojego psa? Ja mam dwie zjadliwe maltanki i martwię się, jakie bedą relacje.
-
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dom rzeczywiście jak z nieba, tym bardziej, ze nikt konkretny już się nie zgłosił. Wykorzystała w pełni dana jej szansę. Jeszcze mam pytanie. Komu przesłac umowę adopcyjną Diny? -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Siądźcie Cioteczki wygodnie, żeby nie spaść z krzeseł :evil_lol: Wiadomości z domu Diny: Dina śpi w łóżku, nie szczeka, zaprzyjaźniła się z kotem. To skrót. W rozwinięciu, łóżka ma do wyboru, jutro jedzie do weterynarza na pierwszą wizytę, polubili ją wszyscy w okolicy. Jest grzecznym, domowym pieskiem. Miała tylko problem z żołądkiem, bo dostała za dużo dobroci na początek. Pan za kilka dni zapowiedział sie z Dinusią na kawę :lol:. -
Sunia śliczna, tylko chyba dużo większa od Belli? Jak ją złapiecie, to jej zrobię Allegro. Czy możecie od razu suczkę zaszczepić i odrobaczyć? Są pieniądze z bazarku na Bellę, więc mogę je przesłać. Mam bardzo dobre wiadomości z domu Diny, ale napisze na jej wątku, zeby ogólnego nie zaśmiecać.
-
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Jaaga replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj pierwsze spotkanie, a jutro w drogę :lol:. -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Na razie nie. Chyba jutro pan ma przyjechać zdać relację. Mam teraz tak dużo problemów, że nie miałam czasu zadzwonić. Myslę, że gdyby było coś nie tak, to ludzie szybko daliby znać. jak jutro nie przyjedzie, to wieczorem zadzwonię. Pani zaintersowana Dina, której napisałam, że jest inna sunia w typie rasy już sie niestety nie odezwała. -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Własnie co jakis czas czytam o 3-letniej once. Czy ktos ma jej zdjęcie? O psach pamietam, ale raczej jak ktos jest nastawiony na sukę, to psa nie chce. Na razie u nas cisza, ale to chyba dobrze ;), bo bałam sie telefonu po pierwszej nocy, ze Dina nie nadaje sie do domu. -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Mam prośbe, skoro jest wiecej onkowatych suczek, to możecie mi tu wstawić po jednym ich zdjeciu, krótkim opisie i tel kontaktowy? Wtedy łatwiej byłoby mi o nich mówic ludziom. zobaczyłam na 1 stronie tylko zdjęcie jednej, którą facet chce oddac do schronu. Wątek onkowaty, można wiec pokazać inne :eviltong:. -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dostałam sensownego maila odnośnie Diny. Dom z ogrodem. Którą onkę reklamować, bo już sie pogubiłam, jakie szukaja domu? Linssi, jak sunię bedę miała, to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu. Zrobie jej jutro allegro, bo mam jeszcze fotkę z wątku, kiedy ją tymczasowałam. Dla mnie to tez nie do pojęcia, oddac psa po roku. Przede wszystkim nie lubie szantażu: nie chcę oddać do schroniska, ale będę musiał, jak pani nie weźmie. -
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
No, dała popalić :diabloti:, ale od wczoraj juz była grzeczna. Na wieczornym spacerze chciał ze mną porozmawiac znajomy ochroniarz i nie dała mu podejść. Stanęła koło mnie i córki w gotowości, zawarczała i czekała, gotowa do obrony. Tez sie nią zachwycał, że taka wierna. Bałam sie, żeby nie powtórzyła tego numeru przy ludziach, ale przyprowadził ją mój mąż i bardzo kulturalnie przywitała sie machnięciem ogona i dotnieciem nosem dłoni. Wiedziała, ze jego nie trzeba bronić. Linssi, ja tez lubię zmienianie tytułów przy takich zakonczeniach :evil_lol:. Dina miała nieprawdopodobne wręcz szczęście, bo oprócz tej rodziny nikt już nie był zainteresowany jej adopcją. Niestety, za to dziś dowiedziałam sie, że wraca do mnie z adopcji po roku starsza sunia. Pan wziął ją dla teściowej, obiecał, ze gdyby cos sie stało teściowej, to sie nią zaopiekuje, a teraz podobno nie może. Jesli jej nie wezme, to trafi do schroniska, a tam jest kaszel kenelowy i przeżyłaby pewnie kilka dni. -
Dina pojechała do domku. relacja na wątku :cool3:.
-
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Jaaga replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Pamietam, ogłoszenia nie usuwam. Dina pojechała do swojego domu :multi: :multi: :multi:. Przyjechali bardzo mili i sympatyczni Państwo z nastolatkiem i sześcioletnim synem. Dina była grzeczna, kontaktowa, tylko cały czas próbowała polować na moją kotkę Sonię. Dinusia grzecznie siedziała w samochodzie, grzecznie dała się prowadzić na smyczy. Oczywiście ujęła swoich nowych opiekunów podawaniem łapki ;). Pan za dwa dni pójdzie zdjąć jej szwy i po witaminy na włos. Cioteczki, o ile pamiętam, to odrobaczałyście chyba Dinę? Jesli tak, to możecie podać nazwę preparatu, żeby lekarz wiedział? Państwo stwierdzili, ze wygląda na to, ze Dina przyzwyczai sie do zycia w mieszkaniu i że jest mądra. Jest spokojna i grzeczna. Reaguje na komendy. Będzie karmiona gotowanym jedzonkiem, już dziś ma dostac żółteczko na włos :razz:. Państwo zapowiedzieli stały kontakt i relację za dwa dni. Czyli teraz pozostaje nam trzymac kciuki za adaptację Dinusi do warunków domowych. Jakoś tak kamień z serca mi spadł, ze dostała szansę na normalne życie w towarzystwie człowieka i na spędzenie zimowych nocy w domowym ciepełku, a nie budzie. -
Jeśli benia da się złapać, a tamta pani na nia sie nie zdecyduje, to może do mnie przyjechać. Skończył sie bazarek na Bellę, to bedą pieniądze na jedzenie dla następnego. Na Miau z wątku transportowego odezwała się osoba, która mogłaby przewieźć z Kielc na Śląsk małego psa. jesli jakiegoś, np. szczeniaka macie do transportu, to prosze o PW.