Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Najgorsze, ze w tym boksie wszystkie psy są takie małe i biedne. Temu udało sie wydostać, ale czy tamte przeżyją? Zawsze myslałam, ze jest duze zainteresowanie małymi psami, ale tam jest jeszcze 7 boksów, w których sa dorosłe małe psy i nikt ich nie chce. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nodi, świetne imię. Krótkie i łatwe do wymówienia. Pasuje do niego. Ma się dobrze. jest raczej przeziebiony. Dalej telepie sie, no i pokasłuje, ale z jelitami chyba wszystko w porządku, bo nawet pogryza suche i nie było jeszcze kupki. Okryłam mu materiałami klatke, zeby miał cieplutko. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Warto było: [URL=http://img257.imageshack.us/i/dsc06717d.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8216/dsc06717d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc06722w.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8879/dsc06722w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/dsc06720d.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9397/dsc06720d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc06721t.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9053/dsc06721t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Sunia sznaucerka, której szukałysmy w schronie miała trafic do mnie. W związku z tym, że mam już te 3 nowe psy, to nie mam gdzie dac nastepnego psa. Widziałam tego, który jest w schronie. On jest wiekszy od Gringo. Jest jeszcze jeden sznaucerkowaty piesek, jego zdjęcie wysłałam malawaszce na pW. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zrobię mu zdjęcia. Bardzo dziękuję za zrobienie mu ogloszeń. Ja na nic juz praktycznie nie mam czasu. Teraz zagladnęłam do niego i juz nie szczekał, ale jest nerwusek. Spróbowałam zagladnać mu w zęby i nie udało się. Ma stałe na 100%, chciałam sprawdzic czy to szczenię, czy malutki dorosły psiak. Suche zakopuje nosem, ale dałam mu troche gotowanej wołowiny to zjadł. Nie chcę go zapchac mięsem, zanim nie zobaczę, czy nie ma biegunki. Kisiaraf była w jego kojcu taka szara kudłaczka sznaucerkowata? jesli tak, to w jakiej kondycji. ma kwarantannę do 18-go i martwimy sie, żeby dotrwała do jej końca. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf']Rita ale ja zabrałam chłopca szczeniaczka,a niestety sznaucerki nie znalazłam :( A dziękować nie ma za co to ja dostałam coś wspaniałego raość tego Maleństwa, że wreszcie jest na wolności!!!!!![/QUOTE] Kisiaraf, dzieki. Mały ma wątek, ale może prześlemy na PW. Ricie o niego chodzilo. sznaucerkę szukałam z malawaszka. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Mały jest, ale nie kruchy ;). Nie wyglada na szczęcie na parwo. Cały czas ujada, juz mnie obszczekał, zadzior :eviltong:. Chudy jednak jest niesamowicie. To chyba bakterie z tych kup go dopadły. Ma umaszczenie jak zajac, uszy tez, z tym, ze tylko jedno stoi. Przesmieszne stworzenie. Kisiaraf zapłaciła za wykup. Bardzo dziekuję. Jesli chodzi o imię, to moze coś prostego. My nazywamy te psiaki, one przyzwyczajają się do imienia, a ludzie potem im zmieniaja imiona. Cioteczki, wspomożecie małego na karmę i weta? -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nie damy rady teraz pojechac do lekarza, bo mam umówionych klientów. Dopiero pod wieczór bedziemy wolni. Mały ma juz przygotowana klatke. Poobserwuję go. -
Szymuś bardzo szybko zadomowił się. Nauczył się pilnowac domu. Ciągle wychodzi, kontroluje schody, siedzi pod drzwiami, bywa razem z Sara i Wolfem, którzy go bardzo dobrze zaakceptowali. Dobrze, ze znalazł sobie zajęcie, bo chociaz nie jojczy. To niesamowite, ze tak młody psiak i nie odchodzi od domu dalej niż 2-3 metry. Za mną szaleje. jak na spacer wychodzi Andrzej, to Szymek ucieka mu do mnie. Tylko do ogrodu ma uraz, bo boi sie, żeby nie wylądować znowu w kojcu.
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Mały już wyciągnięty. Własnie Andrzej po niego pojechał. Kisiaraf, dziekuję za pomoc. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie z głodu, bo nie jest chudy. Tam cała podloga jest w biegunkach, więc jest pewnie chory. Nie leczę psów w Katowicach, nie znam tu lecznic, która ma szpitalik. Wiem, że na Brynowie jest, ale czy przyjma go? -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Kisiaraf spróbuje wyciągnąć małego. Tylko na wątku Lulki p. Teresa pisała, że tam jest parwo. Co zrobić, jesli mały ma parwo? Ja go wtedy nie mogę wziąć do siebie absolutnie. Musimy niestety rozważyć plan B. Czy są tu jakieś kliniki, gdzie przyjęliby małego? No i co byłoby wtedy z kosztami leczenia? Parwo jest kosztowne w leczeniu w szpitaliku, jesli nie bedzie pieniędzy, to chyba tylko eutanazja w humanitarnych warunkach zostaje. Mały leżał pokurczony i trząsł się, więc moze być zarażony parwo. -
Zapko, kurza stopa 39 pisała, że możemy zbierac pieniadze na Twoje konto. Możemy? Tak byłoby mi łatwiej, nie mam zbyt wiele czasu, a poza tym nie chciałabym pomieszać niczego, bo mam rozliczenia innych psów? Ja tez nie chcę ratować kilku kosztem reszty, tylko teraz waży sie kwestia wolontariatu, o kóry walczą dziewczyny od kotów. Kierownik nie chce podpisać, bo chyba rzeczywiście ma cos do ukrycia. pozostaja inne oficjalne drogi, ale to trwa. Lepiej nie zrażać do siebie urzędników.
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Odpisałam. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Pisałaś do Kisiaraf? Rybki nie ma na gg[/QUOTE] Nie pisałam. wszystko ciężko mi chodzi. Wstawię jeszcze drugie zdjęcie. [URL=http://img168.imageshack.us/i/dsc06672.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9823/dsc06672.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Cos mi szwankuje połaczenie z internetem. Nie wyswietla mi stron. Nie potrafię wejść nawet na wątki swoich tymczasowiczów. Konto wyslę na PW jutro. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Gdyby Rybka mogła go wyciągnąc, to Andrzej podjechałby po niego. po prostu nie moge co drugi dzień na siebie zabierac psa, bo mi nie dadzą. Najlepiej byłoby go wyciągnąć jutro w ciągu dnia. Teresa pojedzie dopiero po pracy, a wet moze byc wczesniej. To szczeniaczek, malutki, drobny, o delikatnej psychice. jeszcze kilka dni temu był zdrowy, biegał i szczekał, wczoraj nawet nie potrafił wstać. Wziełam jedna sukę i jego nie miałam jak zabrać. -
Bardzo prosze o rozwagę. Sa psiaki, które mam jeszcze wyciągnąć. Dla nich to kwestia zycia. Lulka jest zdrowa i cała, więc nie jest źle. Jesli bedzie awantura, to nie dam rady tamtym pomóc. Czy ktos inny tamte wyciągnie? Nie ma chyba kto. jeżdżę z osoba od kotów, nie chce narobić kocim cioteczkom nieprzyjemności. Ma być wolontariat, więc bedzie jakas kontrola. na razie nie ma co zamykac sobie drzwi.