Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Jasne, ze nie rezerwowałam. Po prostu pojadę od razu i wezmę. Dlatego pytałam o termin zakończenia kwarantanny. Nie chcę, żeby ktos sie tym zainteresował. Przecież za nią wzięłam Szymka, to po co mi drugi pies ;)? Jest juz oferta pomocy w wykupie, za co jestem bardzo wdzięczna. Sybisia, możesz te 10 zł przeznaczyć na sterylkę? A tak wogóle, to może ktoś jest chętny na tą piękność :cool3:?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Czemu mnie nie dziwi sytuacja z pekinkiem? przecież tak samo było z Lulką. Dla fundacji jej nie było, a dla mnie, przeciętnego odwiedzającego schronisko, owszem. Wczesniej też była gdzieś zamknieta. Wiem o jakim budynku mówicie. Zapytam Teresy, bo ostatnio tam była. Kurza stopa ma racje. Trzeba wejść, zabierać psa i spier... Jesli jakis pies ma zostać nie wydany, to wystarczy zadzwonić i zarezerwować go, szczególnie, kiedy nie ma na stronie o nim info. Jeszcze mozna wspomnieć o fundacji dla pewności, zeby zniknął na jakis czas. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podobno ma 5-6 lat. Na oko tak wyglada. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie wiadomo, bo trafił do schronu bardzo zatuczony i ma mnóstwo włosów, wiec podejrzeć sie nie da. Tam psy i suki są umieszczane razem w kojcach. jeszcze ma szelki w których tam trafił. Penie zmarł mu własciciel, bo raczej nikt nie oddałby takiego zadbanego, tłuściutkiego psiaka. Dla niego to podwójna tragedia. -
Odebrałam. Wykup kosztuje 30-50 zł. Mała będzie śliczna i jest trochę podobna do tymczasowiczki Malawaszki, tylko włoski ma mięciutkie, takie bardziej yorkowate. Wygląda jak mix yorka ze sznaucerkiem, bo podpalanie tez yorkowate, tylko buzia bardzo sznupkowa. Ma 7-8 mies, bo dopiero co wyszły kly stałe. Na dzień dzisiejszy jest w naprawdę fatalnym stanie.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Już też jestem. Dzieki za zalożenie wątku psom, o których ciągle myslę. Dwa małe biedactwa. Staruszek jeszcze liczy na wyjście ze schroniska, podchodzi do krat, merda ogonem. Czarna sunia już straciła nadzieję, zobojętniała na wszystko, co sie wokół niej dzieje. [URL=http://img339.imageshack.us/i/dsc06538o.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7567/dsc06538o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
Jaaga replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
Może tu ktos cos poradzi. Nie kotek, ale ze Sosnowca: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185605-Maleństwo-sznaucerowate-z-umieralni-potrzebna-pomoc[/URL]! -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zrobisz? Jesli dasz radę, to jasne. Może akurat zdarzy się cud i uda się im pomóc. Dla nich to już kompletnie nic nie ma. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Tak, tam są razem w jednym kojcu. Dwie biedy- staruszek i niepozorna. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Tak samo pewnie była Lulka. Ktoś sprawdzi tego pekinka? -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek suni, którą trzeba wyciagnąć z tego schronu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185605-Maleństwo-sznaucerowate-z-umieralni-potrzebna-pomoc[/URL]! -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Justyna, caly czas o nim i czarnej myslę. Może zrobić im wspólny? Ja mogę zrobic, ale nie potrafię takiego rzucajacego sie w oczy. no i dopiero jutro bedę mogła. -
Kompletna cisza. Jutro już kastracja, a tu żadnego domu na widoku. Jedyny tel dotyczył kota. Oby ludzie się zdecydowali, to Andrzej dowózłby do Opola i jeden sosnowiecki bezdomniak miałby już dom. Szymek jest z Łatką. Są tej samej wielkości, razem bawia się i śpią wspólnie z kotem Leonem w jednym legowisku.
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Jaaga replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Też cisza. Pewnie na mnie jest kontakt, bo na kogo? -
Bardzo dziekuję. To już będzie zapłacona część sterylizacji. Lulka ma jedne problem, ogromny lęk separacyjny. W kojcu jest nieźle, bo wie, że jesteśmy w domu i nie jojczy, bo nie warto. Na noc chciałam ją wziąć do domu przez deszcz. Musiałam odprowadzić z powrotem, bo tak rzucała się na drzwi i wyła, że cały dom stanął na nogach, a ona ze stresu zwymiotowała calą kolację.
-
[quote name='mgie']Zjawiskowy piesek. Podobne maleństwo ma [B]malawaszka[/B] na DT. ;)[/QUOTE] A mnie niedobra cioteczka powiedziała, że bardziej kudłaczkowa, niz sznaucerkowa :mad::evil_lol:. Na poważnie, sunia słodka i kochana. Już ją miałam w biurze i musiałyśmy ją odnieść do tego okropnego boksu, bo ma kwarantannę. Wczoraj córka mi powiedziała, że caly czas o niej pamięta. Ogłoszenia bardzo przydałyby się, jak już uda się ją wyciągnąć :lol:. Dziekuję za chęć pomocy. Na razie najbardziej przydałyby sie deklaracje, choćby kilkuzłotowe, bo nie ma nawet na jej wykup :shake:. Mała była bardzo kontaktowa i zywiołowa, ale kilkanaście dni w takich warunkach powoduje zmiany w zdrowiu i zachowaniu.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
No własnie tak takie sprawiał wrażenie na fotkach. może jednak Malawaszka cos zdziała? Wyslę PW.