Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Zdrowiej Skorku, tyle życia przed Tobą!!! Przeczytałam całą historię Skorka, serce mi pęka, musi być dobrze. A tym "właścicielom" skorka...:mad::angryy:Ciekawe na ile jego stan zdrowia wynika z zaniedbania...:-(
  2. Do góry rozrabiaki!Domków szukać a nie lenić się!!!!
  3. Bardzo współczuję...:-(Wszyscy wiemy,że nie tak miało być...:shake:Jedyną pociechą jest fakt,że u Wandzi brykają trzy szczeniory, które udało się Wam uratować. To jest wielki sukces. A ten maluszek ze swoim bratem biegają teraz za TM i nic ich już nie boli...:-(Trzymaj się Jaaga!!!
  4. Kiedy Azorek się przeprowadza?
  5. justynavege-wymiziaj pannicę też od ciotek:lol:
  6. Nemo w roli święconki życzy Wesołych Świąt:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/152/b4ed6733d7b37ee5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/207/b928105d512963cb.jpg[/IMG][/URL]
  7. I oby Dogi był już niedługo w nowym domku...
  8. Rysiu nadal czeka...Jak tam allegro Rysia? Jest nadal wystawiany?
  9. Lisia ma śliczne duże uszka-jak króliczek-w sam raz na Święta!!!(i na całe życie):cool3:
  10. Może ktoś ma ochotę na szczeniaczka? Na Święta w sam raz, zamiast zajączków-do koszyka:evil_lol:
  11. [quote name='Mysia_Zabrze']Co tam u Pandory? Ciekawe kiedy maluch przyjdą na świat... :roll:[/quote] Urosły jej bardziej boczki?
  12. Mam nadzieję,że jeszcze nie jest za późno-więc podnoszę...
  13. Szczeniaczki szukają domków!!!!!
  14. Śliczne zdjęcia z śliczną Lisią:loveu::loveu::loveu:
  15. No to wyprowadzamy kawalera!!!:Dog_run:
  16. Grafitka jest naprawdę śliczna i kochana (wiem, bo widziałam ją:eviltong:). Wiem, że wszystko będzie dobrze, wiem,że Wandul naprawdę kocha zwierzaki i,że nie będzie problemów ani z domkami ani z sterylizacją. Dobrze się stało, że Grafitka jest u Wandzi-lepiej nie mogła trafić.
  17. Szczeniaki bardzo potrzebują domków!!!!:modla:
  18. Brawa dla Lisi!!! Oby tak dalej!
  19. Zgadzam się z dziewczynami. Byłam u Wandy-opieka nad tymi szczeniakami jest wyczerpująca. Wanda ma dla nich anielską cierpliwość, mimo że nie znajduje chwili dla siebie,żeby się wyleczyć. Mimo choroby to wulkany energii. Podziwiam Wandę za to,co dla nich robi. I nie napiszę nic więcej, chociaż bardzo mnie korci:angryy:
×
×
  • Create New...