Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Czy ktoś mógłby zabrać Karusię na tymczas?:placz::placz::placz:
  2. Brak słów...:-(:-(:-(:placz::placz::placz:
  3. Ogłaszajcie Karę, gdzie się da. Dziewczynka bardzo potrzebuje domku!
  4. Azorek do góry!!!!!!:placz::placz::placz:
  5. Piękne są!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Śliczne fotki!!!Azor-Paco wygląda na nich jak rudy basenji :cool3: Azor jest naprawdę cudowny i przylepiasty, a po odnowie biologicznej u Grażyny zrobił się jeszcze piękniejszy:loveu::loveu::loveu:
  7. Podnoszę biedną kocinkę!!!:placz:
  8. I jak z chętnymi domkami na małe ciumkaski?:loveu:
  9. To nie ja :lol: Ja mam tylko otyłego kota Piotrusia, na którego mówię czasem tucznik albo brojler :evil_lol: Ponad 7kg tłuszczyku...
  10. Wiesz, ja mam w domu tucznika, stąd to porównanie :evil_lol:
  11. A co to za koleżanka Bożeny? Mam nadzieję, że kotka będzie niewychodząca...Kiedy będą fotki Szarka? :cool3: EDIT: Już wszystko jasne, kotka zostaje u Bożeny (bo ja wywnioskowałam,że u jej koleżanki)
  12. słodka!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Cudne są, po prostu cudne:loveu::loveu::loveu:Jak się czuje Psotek?
  14. Do góry słodka Lisiu ( i w dodatku śpiewająca:cool3:)
×
×
  • Create New...