Śliczne fotki!!!Azor-Paco wygląda na nich jak rudy basenji :cool3: Azor jest naprawdę cudowny i przylepiasty, a po odnowie biologicznej u Grażyny zrobił się jeszcze piękniejszy:loveu::loveu::loveu:
A co to za koleżanka Bożeny? Mam nadzieję, że kotka będzie niewychodząca...Kiedy będą fotki Szarka? :cool3:
EDIT: Już wszystko jasne, kotka zostaje u Bożeny (bo ja wywnioskowałam,że u jej koleżanki)