Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Z tego co wiem Wanda ma nockę, Azorek do góry!!!!!
  2. Pomóżcie proszę, Azor jest naprawdę wspaniałym psem.
  3. [quote name='grazyna9915']Wątek podnoszę do góry! Niech go ktoś przygarnie chociaż na chwilę, pomożemy znaleźć mu dom. Ja mam już trzy psiaki w domu, a we wtorek będą chyba cztery więc nie mogę przygarnąć kolejnego psiaka. Pomóżcie Wandzi, ona zawsze Wszysktim pomagała.[/quote] Grażyna ma rację, niech ktoś go weźmie chociaż na jakiś czas-napewno coś szybko wymyślimy!:placz::placz::placz:
  4. On jest bardzo łagodny...Proszę pomóżcie!!!!
  5. Rozmawiałam z Wandą-ludzie zagrozili, że otrują Azora musimy go jak najszybciej zabrać! Tymczas bardzo potrzebny!!!!!:placz: Azor bez problemów dogaduje się z kotami!!!
  6. Czy w tym przebojowym świecie, w którym trzeba się rozpychać łokciami znajdzie się domek dla nieśmiałej suni? Musi się znaleźć!!!
  7. Już po badaniach? Kiedy Tygryś jedzie do domku?
  8. Patsi

    MOPS+off

    Przecudne mopiątka!!!:loveu::loveu::loveu: Umieram z zachwytu:eviltong: Mopsiarze, będziecie na wystawie w Katowicach? Ja mopsia [SIZE=1]jeszcze[SIZE=2] nie mam ale miło chociaż popatrzeć na śliczne pyszczole :lol:[/SIZE][/SIZE]
  9. Konisiu, napisz proszę co u Was!
  10. Weźcie pannę Migotkę z tej klatki, plisss....:help1:
  11. Wracaj do formy, Dianeczko!!!
  12. Lisia na pierwszą, wybiegaj się :Dog_run:
  13. Czy ktoś się zlituje i weźmie Migotkę z klatki? Może chociaż jakiś tymczasik ktoś może zaoferować? :modla:
  14. Ale z nich parka...:loveu:
  15. Kosmicznie uszata Lisia na górę!!!
  16. Migotka nie chce być w klatce (kto by chciał?...:-() Domek pilnie potrzebny!!!
  17. Dianka prosi o allegro!!!
  18. Do góry śliczna panienko!!!
  19. K........:placz::placz::placz::-(:-(:-( Co za gnoje!!! Oby udało się jeszcze uratować łapkę, a temu skur.... życzę śmierci-długiej i bolesnej, na nic lepszego nie zasługuje....:mad:
×
×
  • Create New...