Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Podnosimy!!!Mam nadzieję, że ktoś się zakocha-w końcu mamy wiosnę!
  2. Czyżbym mogła już zacząć trzymać kciuki?...
  3. Azor w niedzielne południe prezentuje swe wdzięki!
  4. Do góry śliczna Lisiczko!!!
  5. Azorek czeka na swojego Pana/Panią...
  6. Azorku...do góry, do domku...!
  7. A u Azorka dalej bez zmian?.....:-(
  8. Śliczne zdjęcia!!!Lisiu, gdzie ten twój domek się zapodział?
  9. Azorek pokazuje swe wdzięki na pierwszej stronie!!!
  10. Azorku, szukaj domku na pierwszej!!!
  11. Doguś o czekoladowym nosku prosi o domek...:help1:
  12. Przez te oczka niesamowite, pełne tajemniczej kociej energii :evil_lol::saint1:
  13. Daj Azorkowi domek, on ma teraz tyle stresu[SIZE=1]..Nie tylko on bo i Wandul, reszta psiaków...:help1:[/SIZE]
  14. Azorek musi mieć dom....:placz::placz::placz:
  15. [quote name='Tweety']no to po starszeństwie: Pusia - 6 lat, jeżeli ma leżeć u kogoś to tylko u mnie, no i lubimy sobie porozmawiać o wszystkim i o niczym [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/99/6493a1bf1e440bb9.jpg[/IMG][/URL] Zuzia - 3 lata, straszny łobuz, najbardziej obrażona gdy wpada do nas jakiś kot z "wizytą", mojemu dziecięciu udało się to zdjęcie choć samej Zuzy bardzo na nim nie widać dlatego poniżej takie, które oddaje jej łobuzowaty charakter [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/99/a5033820033f88e7.jpg[/IMG][/URL] to tak fajnie powozić się na drzwiach od łazienki i znienacka skoczyć komuś na plecki:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/99/b40ad956b3b434cc.jpg[/IMG][/URL] A ta waćpanna w tym wątku znana jest najlepiej [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/148/ba71dad9f2f54391.jpg[/IMG][/URL][/quote] Chłopaki w paski padli z wrażenia-takie laski!!!:evil_lol: Śliczne są! Puśka bardzo nemaszkowa :eviltong:, Zuza wygląda na niezłą łobuzicę (ale to pewnie pozory),a Sonka-bardzo romantycznie z tym kwiatuszkiem wyszła. ach....<rozmarzyłam się>
  16. Wreszcie jakieś dobre wiadomości!!!!:multi::multi::multi:
  17. Szkrabiki miały dużo szczęścia, że trafiły na tak wspaniałych ludzi. Oby szybko znalazły domki...Może ktoś wystawiłby je na allegro?-oczywiście zaznaczając,że są do odbioru za dwa miesiące.
  18. Faktycznie to tragedia człowieka i psa...Aż mnie w gardle ściska...Oby sunia szybko znalazła domek...
  19. [quote name='Ania z Bytomia']Doguś chyba musisz hopać jeszcze wyżej.... :multi: :multi: :multi: my ci pomożemy ;)[/quote] Pomagaj Aniu, pomagaj-bo ostatnio do Dogusia mało kto zagląda...:mad:
×
×
  • Create New...