Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. W Bytomiu, przy okazji planowanej sterylizacji kocic dowiedziałam się,że u pewnej baby okociła się kotka. Kobieta jest nieobliczalna, jest alkoholiczką i ma odebrane prawa rodzicielskie. Kociaki mają teraz dwa miesiące, są trzy:dwie kociczki i kocurek.Wyglądają na zdrowe. Kobieta chce je wyrzucić,a jak wrócą to je potopi,,, Potrzebuję domków tymczasowych, choćby na kilka dni!!!
  2. [quote name='wandul 66']a wiecie co jest najlepsze , ten ostatni urodzony czarny kocurek , który miał kłopot ze złapaniem piersi jest teraz najwiekszy:loveu:[/quote] Bo jak się Krecik dopchał do mleka to już pewnie nie popuścił ;)
  3. Chomisie!!!!:loveu::loveu::loveu:Pijcie dużo mleczka, żebyście były duże jak ciocia Patsi przyjedzie! Dużo zdrowia maluszki!!!
  4. [quote name='Ania z Bytomia']domku, gdzie jesteś ? :roll:[/quote] No właśnie-gdzie?:mad:
  5. Już nie mogę się doczekać....:eviltong:
  6. [quote name='jo_joanna']ta większa ilośc pierogów jest dla mnie oczywista ;-) Zwłaszcza, że ja występuję w ilości podwójnej ;-) a babie w ciązy jakoś tak się nie odmawia........ A my z Ptasi wybierzemy się z wielką przyjemnością, w koncu my prawie takie położne - kicia rodziała specjalnie dla nas:) lub chrzestne matki:)[/quote] A może najpierw pojedziemy po worek mąki na te pierogi? Maluszki odwiedzimy, bo nie codziennie można wymiziać takie bobaski. :loveu: Niech zdrowo rosną!!!
  7. [quote name='supergoga']Co u Azorka - kiedy ten domek. I jak się czuje na dziś.[/quote] Dołączam się do pytania. Mizianki dla rudasa!!!!
  8. Śpij Lisiuniu na pierwszej stronie!
  9. Jak się czują kluseczki? Na miau po raz kolejny rozpętała się dyskusja z powodu narodzin kociątek...Nawet nie chce mi się tam pisać...Nikt z nas nie namawia do świadomego rozmnażania zwierząt, ale są różne przypadki i każdy trzeba traktować indywidualnie. Osobiście bardzo się cieszę, że Wanda przygarnęła Grafitkę i zaopiekowała się jej dziećmi. Rośnijcie zdrowo maluchy! [SIZE=1]Przeczytałam gdzieś, że dobrze by było ważyć maluszki-Wandziu, napisz czy masz wagę kuchenną, jeśli nie to poszukamy...[/SIZE]
  10. Można napisać do telewizji regionalnej-może zrobią jakiś mini program?
  11. Lisia potrzebuje domku...:help1:
  12. [INDENT]Oto bohaterowie dnia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/d97fd403f82ecfd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/57634cd6520f6f6a.jpg[/IMG][/URL] Tutaj pod czułą opieką mamusi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/b5f683840bc0cf4f.jpg[/IMG][/URL] Kociątko:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/74e92ec9fee93273.jpg[/IMG][/URL] I kolejny koci bejbiczek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/01d008f09d600819.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/07d4e029a3701271.jpg[/IMG][/URL] A to ostatni z miotu, maleńki i nieporadny Krecik (chłopak!) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/dda1f251816a6112.jpg[/IMG][/URL] Mamusia i małe :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/10f627f842b04ecf.jpg[/IMG][/URL] Kociaki w barze mlecznym:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/f4e3ef048db6670b.jpg[/IMG][/URL][/INDENT]
  13. A u Lisi bez zmian:-(:-(:-(Do góry ,ślicznotko-po domek!!!
  14. Śliczne zdjęcie...Trzymam kciuki za dobrą decyzję-jakakolwiek by nie była, wiem,że będzie trudna...
  15. Czyli wszystkie psiurki już zaklepane?-super:multi:
  16. Ja też trzymam i przypominam,że domku szuka jeszcze jeden kawaler :cool3:
  17. Może warto napisać "Prośba o allegro" w tytule wątku? Pies prześliczny!:loveu:
×
×
  • Create New...