[quote name='wandul 66']nie zawiozę gp do schroniska w życiu , on jest trochę amstafowaty , zobaczcie to [URL]http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4007911.html[/URL][/quote]
O kurde!...:placz:Co za gnoje...
Wandul, a może porozmawiaj z Olą,żeby się nie wygadała...Zawrzyjcie taką babską tajemnicę dla dobra Azora...Ciągle szukam domku dla Azora, pytam wszystkich,ale ciągle nic...:-(