Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Cholerka!!!Czy ktoś mógły wziąć ją na tymczas?Powinna sszybko znaleźć domek bo jest młoda i ładna...:placz::placz::placz:
  2. Lisiczka na górę...Tak mi jej żal....:-(
  3. Co tu pisać....Kara wygląda na zdrową, jeśli DT będzie miał problemy z karmą dla psiaka to pomożemy...Domku znajdź się:placz::placz::placz:
  4. Błotna panienka na pierwszą!!!!
  5. Do góry kocinko!!!:placz::placz::placz:
  6. Mądre kociątka:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Aniu, zmień tytuł-na coś w stylu "Kara 6m-cy, mix ON ma jeszcze 3 dni na znalezienie domku"
  8. [quote name='wandul 66']zdradze Wam tajemnicę , Dominik ma jutro Komunie a potem , po całej zawierusze dojedzie jeszcze jedna kotka Bajka od ko dy :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Super:multi:
  9. Patsi

    Bytom i okolice

    Czy są chętni na spotkanie? Na miau zgłosiło się już parę osób. Cel spotkania:ogólny, integracyjno-organizacyjny (jak pomagać sobie w sprawach "zwierzęcych" na Śląsku itd.). Termin do uzgodnienia :cool3:
  10. Prezentu wdzięki, prezentuj Pacusiu!!!
  11. [quote name='wandul 66']dograłyśmy transport na jutro do Krakowa , ja telefonicznie , a okazało się , że Pani wcześniej na gg juz zrezygnowała , teraz nie odbiera moich telfonów !!! CHYBA NIC Z TEGO[/quote] Brak słów...:placz::placz::placz:
  12. Cuda, cuda, cuda!!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Lisidełko nie poddawaj się....
  14. Do góry Azorku (kciuki trzymam dalej)...
  15. Szaruś był dzisiaj u weta. Poprawa jest już znaczna, ropień się goi, a świerzb jest coraz mniejszy, uszka są jeszcze brudne ale jak na podwórkowca to i tak super [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] W przyszłym tygodniu ma dostać kolejny zastrzyk na świerzb (może już ostatni). Potem czekają go badania-na 100% będziemy mu robić krew i mocz, zastanawiamy się nad FIVem z białaczką. Szaruś nadal jest filigranowym kocurkiem, drze się w niebogłosy i ma już mnóstwo siły. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie,chociaż kciuki nadal potrzebne...
  16. Do tego wszystkiego Ania mieszka w kawalerce. Nie dziwię się więc TŻ Ani, że stracił cierpliwość....Hotelik nie jest chyba najlepszym pomysłem-bo po pierwsze to ogromne koszty,a po drugie po historii z Tasmanem, nie oddałabym do bytomskiego hotelu dla zwierząt żadnego zwierzaka. Tymczas dla Kary potrzebny!!!
  17. W sumie słodko!!!:loveu:Czytałam,że kocice często "ciotkują" cudzym dzieciom; reakcja Kluski na maluchy z meliny to potwierdziła. Straszna Sonka zmieniła się w czułą ciocię-:crazyeye:aż się wierzyć nie chce :cool3:. Byle tylko maluchy nie zaczęły męczyć jej rany. Hihi, okazało się,że nie tylko mi panna Rosia wpadła w oko;) Tweety, pisz, jak się rozwija sytuacja.
×
×
  • Create New...