-
Posts
2829 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patsi
-
DOGI - piękny słodziak z Cichego Kąta. Ma już swój własny DOMEK!!! :))))
Patsi replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Sliczny Dogi, na ślicznych fotkach szkoda ,że dalej bez domku....:placz: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorek do góry!!! Wandul, odezwij się do mnie lub do Ani! -
Miaucia nie żyje !!! Psotuś zginął tragicznie:-((
Patsi replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mocne kciuki!!!!! -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Byłam z Anią i Szarkiem dzisiaj u weta. Świerzb widocznie się zmniejszył, ropy już nie ma [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Nerki też doszły do normalnych rozmiarów. Szary wrzeszczał w transportówce i niechętnie poddał się oględzinom pani doktor. Zapłaciłam dzisiaj pierwszą ratę za leczenie Szarka-95zł (2 zastrzyki na świerzb+15 antybiotyków). Trochę dużo, chociaż wiem, że to i tak taniej niż "normalnie". Szarek do niedzieli będzie brał antybiotyk, a potem jeszcze 1-2 zastrzyki na świerzb. Po wyleczeniu świerzbu trzeba mu będzie zrobić badania, mam nadzieję, że kituś szybko znajdzie nowy domek. Szarka zaczyna już rozrywać siła wieczorem wygryzł uszczelki w kabinie i wyszedł pochodzić sobie po mieszkaniu, Ania znalazła go rano na lodówce. Szary ma już chyba dosyć tej kwarantanny [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] . Dziękuję za wsparcie, fotki powinny być wieczorem. -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Mnie też przygnębia hopanie ale co tu robić....:placz: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Patsi replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Hopsaj malusia!!!!!! -
[quote name='kkisia']acha i nie jest juz panikara[/quote] To bardzo mądra dzieczynka!!! W klatce pierwsza zaglądała w wszystkie kątki, kuwetkę pierwsza odwiedziła. Bardzo się cieszę, że znalazła odpowiedzialny domek:loveu: Niech rośnie zdrowo!!!
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Domku, gdzie jesteś????:placz: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Hopsaj po domek!!!!!!! -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
A to Szarek dzisiaj:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/e1614f018eb9c0bc.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Szaruś robi maślane oczy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/477e73c066d5326c.jpg[/IMG][/URL] -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Domku ,gzie jesteś?:placz: -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Wieści z dzisiaj...Przyjechałam do Ani, wzięłyśmy Szarka, Mićkę(kocica po sterylce z łapanki, z tego samego miejsca co Szary) i psa Ani(podejrzewamy,że załapał świerzb [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] )i poszłyśmy do weta. A tu niespodzianka-wet zamknięty. Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt,że z wetką umówiłyśmy się na dzisiaj i dzisiaj kotuchom skończyły się antybiotyki. Dobrze, że miałam nr komórki wetki-zadzwoniłam i metodą telefonicznej konsultacji zdecydowałyśmy,że kociska muszą jeszcze dostawać antybiotyk. Mićka ma resztki kataru, a Szarkowi wypływa trochę ropy. Zdecydowałyśmy się na szukanie apteki, gdzie dostaniemy Ceflex w zawiesinie bez recepty (tzn. receptę doniesiemy), po obejściu kilku aptek lek został zdobyty [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Szarek wygląda już o niebo lepiej, łuszczy się jeszcze w paru miejscach ale widać zmiany na lepsze [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] W poniedziałek ma dostać kolejny zastrzyk na świerzb. W szyjce jeszcze coś siedzi (ropa [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] )ale to już prawie nic w porównaniu z tym, co było tydzień temu. Szaruś odzyskuje siły, sporo je, wrzeszczy w transportówce-a to oznacza,że powoli wraca do zdrowia [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Jeszcze dzisiaj powinnam dostać od Ani nowe fotki kawalera. -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='met']wiem, ze to niewiele... ale mozemy zaoferowac tymczas po zakonczeniu leczenia, jesli do tej pory chetny na kiciusia sie nie znajdzie. jezeli to jakos pomoze, moge wrzucic go na szkapowa strone i do newslettera, tylko potrzebowalabym gotowa notatke o Szarusiu[/quote] To bardzo wiele-dziękuję:loveu: Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak-Szarek może zostać u Ani do czasu znalezienia domku docelowego. Będę wdzięczna za wrzucenie kitajca na Waszą stronkę i do newslettera-notatkę wyślę jutro. Z Szarkiem już lepiej, podobno łapek ma już mniej łysy-jutro będę go widziała (idziemy z kawalerem do weta). Z rany dalej leci ropa ale na szczęście mało (najważniejsze,że rana się sama oczyszcza). Szarek ma już dość zastrzyków, mam nadzieję,że jutro wetka zgodzi się na zastąpienie ich syropkiem (Cefaleksyna w syropku jest słodkawa). Więcej konkretów będzie jutro, jakbyście mieli na oku jakiś domek (niewychodzący) to pamiętajcie o tym małym kitajcu. Dziękuję Wam wszystkim-jesteście wspaniali!!!:loveu: -
DOGI - piękny słodziak z Cichego Kąta. Ma już swój własny DOMEK!!! :))))
Patsi replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Hoooop!!!!!!!!!! -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Kocham znikające posty!!!:angryy::mad:Czuję się jak Don Kichot:diabloti:Ale od tego momentu nie będę kasowała postów, które wrócą i w finale będą podwójne. To wczorajsze zdjęcie Szarusia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/288/a6f49a1b619d4af4.jpg[/IMG][/URL] Z kotulkiem już lepiej ale świerzb jaki był taki jest (wiem,że leczenie jest długotrwałe ale i tak liczę na cud :wink: ). Ważne, że Szaruś ma apetyt i ropień się nie zamknął. Wszystkim, którzy pomagają Szarusiowi-bardzo dziękuję:loveu: Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda [B]Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 000 z dopiskiem "Szarek" [/B] -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Dlaczego posty znikają?:mad:Wczoraj napisałam w tym wątku! Grrr... Maluszki z otwartymi oczkami są jescze ładniejsze niż po urodzeniu, a mi się wydawało,że ładniejsze już być nie mogą :loveu: Rośnijcie zdrowo Szkrabiki i szybko znajdźcie najlepsze domki! -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
To wczorajsze zdjęcie Szarusia: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images20.fotosik.pl/288/a6f49a1b619d4af4.jpg[/img][/URL] Z kotulkiem już lepiej ale świerzb jaki był taki jest (wiem,że leczenie jest długotrwałe ale i tak liczę na cud :wink: ). Ważne, że Szaruś ma apetyt i ropień się nie zamknął. Szczegóły napisze Ania, bo to pod jej opieką jest Szarek:cool3: -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Ale one cudne!!!Jeszcze piękniejsze niż przedtem:loveu::loveu::loveu:Grafitko, ale Ty masz śliczne dzieciaczki :eviltong: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Patsi replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorek nadal szuka domku!!! -
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jowita Poznań']Biedny koteczek :( Taki malutki i sliczny. Gdzie mozna wplacac pieniazki na niego? Po dlugim wekendzie wplace pare groszy[/quote] Wpłat można dokonywać na konto Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie [B][COLOR=#008000]Numer konta:[/COLOR][/B] VWBank 78213000042001038801430001 z dopiskiem "Szarek" Szarek jest dzisiaj osowiały, mam nadzieję,że to wynik kastracji i jutro dojdzie do siebie. Koszty leczenia-antybiotyki+leczenie świerzbu wyjdą około 70zł. Kastrację załatwiłam darmową. PO skończeniu antybiotyków trzeba mu będzie zrobić badanie krwi i moczu,a być może także test na białaczkę i FIV (malutek ma powiększone nerki i węzły chłonne). Po zakończeniu leczenia potrzebny będzie domek tymczasowy a najlepiej stały. Dziękuję, za zainteresowanie i pomoc:Rose: -
[quote name='Tweety']tak się nie da nic pisać skoro ciągle nikną posty:angryy:[/quote] A ja myślałam,że mam halucynacje...:angryy:
-
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Po wyleczeniu świerzbu Szaruś będzie potrzebował domku-pamiętajcie o nim, jakby co...:oops: Szaruś jest strasznym mizakiem, bardzo lgnie do człowieka. Oby ten cholerny ropień się wyleczył, bo jak nie, to czeka nas wycieczka do kliniki do Chorzowa na rozcinanie... Kciuki nadal potrzebne... -
Po wyleczeniu świerzbu Szaruś będzie potrzebował domku-pamiętajcie o nim, jakby co...:oops: Szaruś jest strasznym mizakiem, bardzo lgnie do człowieka. Oby ten cholerny ropień się wyleczył, bo jak nie, to czeka nas wycieczka do kliniki do Chorzowa na rozcinanie... Kciuki nadal potrzebne...
-
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
Patsi replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze zdjęcia Szarusia, patrzcie na ten świarzb :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/757211b2651d7407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/274/886749a739dab680.jpg[/IMG][/URL] A u widać, jaki on malutki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/57f663db8ab312eb.jpg[/IMG][/URL] -
Dzisiejsze zdjęcia Szarusia, patrzcie na ten świarzb :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/757211b2651d7407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/274/886749a739dab680.jpg[/IMG][/URL] A u widać, jaki on malutki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/57f663db8ab312eb.jpg[/IMG][/URL]