Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. A kto ostatnio wystawił Diankę na allegro? Nie znam się ale taka osoba mogłaby chyba aukcję przedłużyć...:roll:
  2. Domki, gdzie jesteście? :placz:
  3. Odpowiedzialny domek potrzebny!!!!! :placz:
  4. Ufff ulżyło mi...Azorek szuka domku!!!!
  5. Może warto napisać, że w grę wchodzi także DT?
  6. Lunko, musisz być zdrowa, bo kumpel niedługo przyjedzie :lol:
  7. [quote name='Tweety']czy oni zawsze śpią w piżamach w paski?:evil_lol:[/quote] Nie tylko śpią, chodzą w piżamkach całymi dniami-bo to takie małe kocie chłopaczki:loveu: Jedna z Twoich dziewczynek też chyba lubi piżamki w paski? :cool3:
  8. Podnosimy Dianeczkę!!!!
  9. Wracaj do formy Lisiu!!!!!
  10. [quote name='jo_joanna']Ale super :) Niby podobni a jednak inni :) Piotrek wydaje się jakoś większy??[/quote] Bo to grube kocisko jest!!!:sabber: Ciągle by jadł, chociaż i tak je mniej niż na początku...
  11. A teraz, poprawne politycznie zdjęcie pt. "Bliźniacy" :evil_lol: Z lewej Nemaszek, z prawej Piotrunio :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/baff1989d5168792.jpg[/IMG][/URL]
  12. Kurde...I co z tym kimś? Jeśli chcecie to można ewentualnie zrobić tak, że ja "kupię" Azora-żeby nie zawiesili konta. Poza tym chyba można zastrzec zakończenie aukcji przed czasem[SIZE=1] a potem wystawić Azora na nowo (np. z jakąś wygórowaną ceną minimalną?) Nie wiem, czy tak można-ja na Allegro tylko umiem kupować...[/SIZE]
  13. Do góry Lisidełko!!!
  14. Do góry Dianeczko-czy ktoś mógłby wstawić psinkę na Allegro?
  15. Nikt nie zadzwonił z Wyborczej? :-( narazie nie mam kuponów, żeby wysłać ogłoszenie ale jak tylko będę miała to znowu wyślę.
  16. Azorku, Azorku-na górę!!!
  17. Dogi!!!:loveu::loveu::loveu:Ale on ma szałowy ogonek!!!:eviltong: __________________
  18. Hoooooooop!!!:Dog_run:
×
×
  • Create New...