Jump to content
Dogomania

Pies i ja

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Pies i ja

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Witam również! :) Pisz więcej, może jakieś zdjęcia?
 2. Odnośnie do początku, jestem lekko zaszokowany. Gdzie ja takie coś napisałem?? Wcale tak nie uważam, chociaż to zależy jaki jest sens twojej wypowiedzi.
 3. Nie idzie dostać metryki, inaczej niż od hodowcy. Nie mają hodowli więc rodowodów za pewne też nie mają wyrobionych. Może to taka pseudo hodowla, kupili 2 szczeniaki, nic z nimi nie chcieli robić a zarobić chętnie czemu nie. Nie nie uzyskasz praw hodowlanych z takim psem, ponieważ nie zdobędziesz, do tego pieska, metryki, dopiero gdy mamy metrykę możemy wyrobić psu rodowód, i potem go rozmnażać, oczywiście po spełnieniu kilku warunków, zależnie od rasy.
 4. A mam takie pytanie czy pies posiada swój własny kąt w którym ma jakiś kocyk zabawkę? Można spróbować zabrać ją do pokoju w którym się śpi nie do łóżka ale obok żeby wiedział że na swoim posłaniu ma spać. Oczywiście polecam się psem porządnie zająć! Zacząć szkolić go typu: siad, waruj, do mnie, bardzo ważne na miejsce, ale najważniejsze dobrze, żle. Zawsze gdy psa zauważysz że robi coś co jest złe nie bagatelizuj, powiedz mu najlepiej fe, ponieważ jest to szybkie słowo które nie wymaga zastanowienia i każdy pies szybko pojmuje, po fe powiedz mu na miejsce czyli coś co pies robi dobrze siedzi czy leży w swoim miejscu, a nie na łóżku. Szczeniak 4 miesięczny bardzo szybko łapie co wolno co nie i bardzo szybko mu się to utrwala. Napisałaś/eś mało informacji więc tylko tyle mogę ci/tobie napisać, pisz śmiało, zawsze ktoś na forum się zainteresuje i odpiszę na pytanie :)
×
×
 • Create New...