Jump to content
Dogomania

Pies i ja

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About Pies i ja

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Nie jest odpowiedzialne, aby psa, którego nie da, się odwołać w mieście czy parku gdzie chodzą ludzie.. Nawet jeśli chodzi o psa, który jest, odwołalny na 1 komendę zawsze jest jakieś ryzyko. Polecam dokształcić się w kynologi i przeczytać wszystkie książki Pani Zofii Mrzewińskiej. Po przeczytaniu a najlepiej w trakcie udać się na szkolenie.
 2. Witam również! :) Pisz więcej, może jakieś zdjęcia?
 3. Chyba jednak boli. Bo musisz się na wszystkich na forum wyżyć :)
 4. Proszę bardzo. Poniżej twoje wpisy na forum. Jeżeli masz, nawet np. owczarko podobne psy, to i tak nie są one rasowe, ponieważ nie masz od nich metryk :) Tak, mam trojke z adopcji. Mam trojke sterylizowana -suki 10 i 12 lat, pies 11
 5. Odnośnie do początku, jestem lekko zaszokowany. Gdzie ja takie coś napisałem?? Wcale tak nie uważam, chociaż to zależy jaki jest sens twojej wypowiedzi.
 6. Nie masz rottweilerów, masz tylko mieszańce z schroniska. Konkrety, konkrety !!! Nic ciekawego nie wywnioskowałem z tego, jedynie to że nie znasz swojego życia ;) A może, się tak ujawnisz kim jesteś, i co tutaj konkretnie robisz? Strasznie, słabo się czyta twoje wypowiedzi, większość zdań nie pasuje, do siebie, twój tekst nie ma spójności. Nie będę wybierał, wszystkich zdań i każdego naprostowywał, ponieważ jest to zbędne, ponieważ , całą twoją wypowiedz swoją, leciutką argumentacje opisałem. Oczekuję od ciebie rzetelnej i spójnej odpowiedzi, dla mnie.
 7. Po co, wypowiadać się, na tym forum na tematy o których nie masz pojęcia? Nie masz pojęcia o szkoleniu, o psach, a próbujesz wszystkim wmówić że jesteś najlepsza, twoje psy są najlepsze, choć nie szkolone, to mądrzejsze niż inne rasy. Chociaż wcale nie znasz tych ras piszesz o nich że są potulne, wykonują tylko swoje polecenia, a jest to nieprawdą. Kup sobie rottweilera, psa i wychowaj go na fajnego psa, życzę powodzenia, z takim marnym doświadczeniem, i wiedzą. Próbujesz pisać coś, a nawet nie pamiętasz nic ze swojego życia? Piszesz że miał "chyba" ale "chyba" nie wystąpiłaś o przyznanie :) N
 8. No to, nie możemy powiedzieć, zbyt wiele, ponieważ trudno cokolwiek określić. Najlepiej byłoby zaprosić jakiegoś trenera.
 9. Trudno, tak napisać odpowiedz, gdy musiałbym przepisać kilka kartek z książek. Na początku polecę nagradzać ciszę. Czyli podchódz do drzwi, nagradzaj za to że jest cicho, potem dotknij klamkę, otwórz drzwi, cały czas nagradzaj za ciszę, gdy już uda ci się wyjść, znowu nagroda, zamknij drzwi, szybko otwórz zanim pies zdoła wydać z siebie dżwięk, i przerabiaj to cały czas i potem dłużej, bardzo dobrą sprawą na samotny czas dla psa, czy suczki jest kość, gryzienie psa relaksuje go. Tyle mogę napisać na ten moment. Powiedz nam jeszcze co to za rasa?
 10. Nie idzie dostać metryki, inaczej niż od hodowcy. Nie mają hodowli więc rodowodów za pewne też nie mają wyrobionych. Może to taka pseudo hodowla, kupili 2 szczeniaki, nic z nimi nie chcieli robić a zarobić chętnie czemu nie. Nie nie uzyskasz praw hodowlanych z takim psem, ponieważ nie zdobędziesz, do tego pieska, metryki, dopiero gdy mamy metrykę możemy wyrobić psu rodowód, i potem go rozmnażać, oczywiście po spełnieniu kilku warunków, zależnie od rasy.
 11. Witaj :) Fajne zdjęcia, fajny piesek! Wrzucaj częściej zdjęcia !!
 12. Że też, nie pomyślałem. Witam cię bardzo serdecznie :) :)
 13. Trochę spużnione ale wszystkiego najlepszego!! I wiele wiele zdrowia :)
 14. Ładne zdjęcia! A czy mógłbym się dowiedzieć czym one są robione?
×
×
 • Create New...