-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
Naprawdę spada kamień z serca z każdym kolejnym psiakiem wyciągniętym ze schroniska. Ja to chyba w tym sercu to miałam kamieniołomy, że tyle już gruzu w ten sposób wyniosłam a dalej pełno :). Bierzemy się za kolejne adopcje, proszę śledźcie nowe wątki psiaków orzechowskich, im nas więcej tym większe szanse. Białasowi się udało!
-
najnowsze wiadomości :) Nasz Puchar uuuuuuwielbia pływać, dziewczyna zabiera go nad wodę i pływają sobie razem - czy to nie jest cudowne ??? :) Dopiero siedział w ciasnych gorącym boksie a teraz pływa pieskiem :D Zaaklimatyzował się już, wciąż chce pieszczot w tej sprawie potrafi obudzić nawet o trzeciej w nocy :D, w końcu skoro jemu nie chce się spać reszcie też nie powinno. Pomimo, że jest psem ma koński apetyt - kwestia czasu jak nauczy sobie lodówke otwierać i niczym Manuel będzie smarował kanapki. Ma dziewczyna z niego frajdę. Zaczepiają ją na ulicy co to za piękny pies, nawet w zoologicznym dostał gratisa od jakiejś Pani, której skradł serce. Podsumowując - trafił świetnie! Nowa Pani kocha go pomimo jego ciągłego głodu, budzenia w nocy, głośnego mycia itd - czyż to nie jest fantastyczne ???? :D
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
nieśmiało się przypominam o zdjęcia :) Troglodytes w Rzeszowie w sierpniu będzie wystawa psów, może się wybierasz ?? Chętnie bym zobaczyła Waszą wesołą i przesympatyczną gromadkę :) -
Białas tak jak w tytule grandzi już u nowej pani :), stal się mieszkańcem pięknej miejscowości Ustroń nad Wislą. Przepiekne miejsce, bardzo malownicze. Dał mi skubaniec popalić przez drogę bo kręcił się jak tylko mógł, ile mógł i gdzie mógł :D Widać, że to bardzo mądry i bystry pies przywiązał się do mnie pomimo, że tak krótko u mnie był. Jak nowa włascicielka z nim odchodziła cały czas się za mną oglądał, teraz tak siedzę w domu i dziwnie cicho, nikt mnie nie trąca wielikim pyskiem i mogę się tak poprostu przespać, Moje psisko ma focha, że jakiś obcy w domu był więc ignoruje mnie zupełnie. Ale mojemu Guciowi przejdzie a Białasa warto było wziąć :) aby dalej do domu mógł ruszyć. Czekam na wiadomości od nowej pani, widać, że ma serce do wszystkich psiaków i mam nadzieję poradzi sobie z tym wulkanem energii :)
-
z nowego domku jeszcze troszkę godzin dzieli ale z mojego domku mogę coś napisać jeszcze - wzięłam Puchara na noc a za nim go wzięłam - :) razem z kudłatą walczyłysmy ponad godzinę aby do auta wsiadł. Różne psiaki jeździły ale to wsiadki jest makabryczny :D do tego dodać gabaryty i mamy porażkę :D. Kierownik nam go wdarł na siłę i szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak go umieścimy w aucie dzisiaj. Coś więcej o Pucharze - o własnie się położył i jest to dźwięk porównywalny do wywracającego się solidnego krzesła :D, nie spaliśmy całą noc bo to chciał się miziać, to wypić trzecią miskę wody, to znów miziać, a co tam jest?? a co tam masz???? Bez sensu trzeba to dać tutaj :D. Gorąco go straszliwie męczy i ziaja jak smok. Nie mogłam otworzyć okien bo bałam się, że wyjdzie sobie z 8 piętra na spacer. JEST KOCHANY, mądry, reaguje na imie i co wazne NIE ZAŁATWIŁ MI SIĘ ANI RAZU W DOMU. Trzymał do teraz, własnie byłam z nim na spacerze i padam bo to raczej on mnie wyprowadził. Ele efekt jest, dwie solidne kupy, siku do końca więc gotowy do drogi :) Jest cholernie ciekawskim psem, widać że wszystkiego się uczy baw go telewizor :) Cudny psiak, jak dziewczyna popracuje nad chodzeniem na smyczy, trochę się u niej wyciszy to naprawdę cudo nie pies. Pomijam to jaki jest piękny :)
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
czekam z niecierpliwością :D -
:grins: Musimy jeszcze z becia66 i kudłatą obmyśleć transport, oprócz Białasa w tym samym dniu wieziemy jeszcze dwa inne psiaki :), jeden do Krakowa dwa pozostałe w tym Białaska na Śląsk. Zaczynamy się umawiaći pewnie na dwa autka trzeba będzie pojechać, wszystkie psiaki są duże, nie mamy busa więc tak będzie najbiezpieczniej. Białas w sobotę powinien już grandzić w nowych włościach :). Troglodytes oby nam wszystkim sił nie zabrakło to zawsze jakoś damy radę, lepiej lub gorzej ale damy :). Wysłałam smsa bo wiedziałam jak czekasz na dobre wieści :p
-
Domek adopcyjny sprawdzony - BIAŁAS MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!! :D KURCZE MOJA RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC!!!!!!!!!!!!! Dziewczyna kocha zwierzaki, narazie przez dwa miesiące będzie w mieszkaniu w bloku ale po tym czasie wędruje do domu z ogrodem. Gdzieś niedaleko sa łąki, gdzie już jest umówiona z dziewczyną z dogomanii na wspólne spacery ze swoimi psiakami :D
-
Starsza jamniczka przywiązna w lesie, ma już nowy dom :-)
albiemu replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
dobijające jest na co człowieka stać, tak jak ktoś napisał kiedyś na dogomanii Gdyby pies wierzył w Boga, człowiek byłby dla niego diabłem -
allegro naturalnie :) Własnie znalazłam dziewczynę, która sprawdzi domek adopcyjny więc jest szansa, że jak wszystko będzie OK to już niebawem może jakieś naprawdę rewelacyjne wiadomości?? Ja sama juz mam głowę zapchaną kolejnymi psiakami do wystawienia, szczególnie jeden olbrzym bez łapy ale powalający urodą. Nie ma co szaleć, wystawienie dwóch, trzech psów jest najlepsze bo można tego dopilnowac i nie ma zamieszania. Czekam na wieści taj jak i Wy :)
-
No to pierwszą rozmowę mmay za sobą, sprawia bardzo miłe wrażenie. Narazie mieszka w bloku ale za około miesiąc do dwóch idą do domku jednorodzinnego. Naprawde podoba mi się ta dziewczyna, z rozmowy można wyczytać, że kocha psy :), to da się wyczuć. Jednak zanim procedury stanie sią zadość wyslę jej kogoś z dogomanii. Jesli wszystko będzie Ok to Białas ma domek :)
-
dziewczyna ma zepsuty telefon, nie może dzwonić i ja też dodzwonić się nie mogę, umówiłyśmy się za godzinę na telefon stacjonarny :) Narazie meile, sprawia wrażenie osoby, która wie co znaczy pies bo miała je od zawsze. Będę z nią rozmawiać, narazie jestem zadowolona :) i mój nos podpowiada mi będzie chyba dobrze. Zostaje sprawdzenie jej przez dogomaniaka na co sie zgodziła bez problemu. No nic nie cieszymy sie jeszcze, na spkojnie zobaczymy co z tego wyniknie :)
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
spokojnie troglodytes damy radę :), poczekamy na zdjęcia jeszcze spokojnie, najważniejsze, że SAMA ma się wspaniale :)