-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
dobrze, że wycofal się teraz a nie później - dzięki, że pomagasz troglodytes -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
To musi być naprawdę rewelacyjny widok takie stadko :), jestem szczęśliwa, że tak się zgrały :). Od samego początku byłam przekonana, że SAMA znalazła swoje miejsce i cieszę się, że miałam rację. Troglodytes jak Twój znajomy, nie chce malamuta może ? :) Co do obserwacji Pani Doktor, nie ona pierwsza miała jakieś zastrzeżenia, przykro nam, że po raz kolejny spotykamy się z tym - dobrze, że Sama ma opiekę Waszą i Pani doktor, teraz to już da Wam popalic jak doszła na 100% o siebie :D - żartuje -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
no jasne, że wkleję :), jak tylko będziesz miał podeślij :) -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
troglodytes zdjęcia będą jakieś? :) -
Jeden białasek SUŁTAN miał szczęście i grandzi w nowym domu, wiem, że Lejli i Białasowi też sie uda, nie możemy tracić wiary. Pamiętasz Beciu ile zeszło z adopcją Tosi?? A jak fantastycznie trafiła. To dodaje optymizmu, troglodytes też wiem, że szuka i duma, nie jesteśmy same. Wątek śledzą przychylni Orzechowcom dogomaniacy - to w końcu da efekty.
-
Królewna Lejla sie przypomina [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4741/dscn2530xo5.jpg[/IMG] Daisy, nie wiem czy Becia dzwoniła do schroniska czy nie, jutro sprawdzę i napiszę czy Lejla jest nadal w schronisku. Myślę jednak, że bez zmian, wiedzą, że interesujemy się nia więc daliby znac ze schroniska, że została adoptowana. Tak myślę ...
-
Wiem troglodytes co znaczy obserwowanie, jak postępują ludzie ze swoimi psiakami nazywając się kochającymi psy. Jedna z sytuacji była taka, że po smierci ukochanego właściciela, suczka rasy owczarek niemiecki nie była wyprowadzana po trzy dni na spacery a jak biegła na pole popuszczając bo już nie wytrzymywała dostawała cięgi. Walka sąsiedzka i straszenie sądem poskutkowało i ostatnie lata spędziła w nowym kochającym domu. Ale to co innego mieć wroga sąsiada niż pracodawcę. Brak logiki, oraz głupotę ludzką najcześciej spłacają Ci najbardziej bezbronni. Tak sobie teraz myślę, że SABA bo tak miała na imię też miała podobnie jak Białas, właściciel zmarł - jednak ona miała nowy kochający dom, oby Białaswoi też się powiodło.
-
kurcze, sama nie wiem, jak byłam z białasem na spacerze, była ze mną kudłata z malamutem i zaczepiały się nazwajem niegroźnie do momentu jak malamut okazał białasowi dominację - czyli powalił go na grzbiet. Białas ignorował psy jak szlam z nim przez schronisko. Wszystko go bardziej interesowało niż denerwowało. Skakał na siatkę w boksie kiedy przechodził duży rotwailer i szczekał ale to bardzij chyba dlatego, że wszystkie psy tak robiły. Według mnie nie jest agresywny, jest szczeniakiem do ułożenia. Pasuje sprawdzić dom adopcyjny, gdzie to jest?
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
No proszę jaka z SAMY mamuśka :D, powiem szczerze nie spodziewałam się u niej takiej czułości :D To świadczy o tym, że czuje sie u Was naprawdę bezpiecznie i dobrze! Troglodytes baaaaardzo Cie proszę, jak znajdziesz odrobine czasu wklej zdjęcia aktualne Samy i całej psiowej rodzinki :) PROSZE! Ty mi nie dziękuj to ja tu kipie ze szczęścia :). Jeśli kiedykolwiek będę mogła coś pomóc proszę dajcie znać. -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
GRATULACJE !!!!!!!!!!! :D Podobna sytuacja była z jakimś pieskiem z Mielca - który taką ocenę dostał - uważam, że SAMA ma olbrzymie sznase, jest naprawdę piękna. Jak ja się cieszę, naprawdę bardzo często myśle o adopcji Samy :) -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
beciu66 zmieniony już był jak to pisałaś :D - Ojjjjj oczka nie te :D Ciekawa jestem co porabia SAMA :) -
Psów jest około 230, co do warunków - schronisko jest na terenie starego sadu który daje możliwości zrobienia fajnych boksów z drzewami na ich terenie ale nie ma pieniędzy i część psów gotuje się w słońcu w murownych boksach bez zadaszenia, nad czym dumamy co zrobić. Mamy w planach przynajmniej prześcieradła dac do momentu jakiegoś konkretniejszego posunięcia. Co do jedzenia, kiepsko, dostaja odpady z rzeźni, które nie są gotowane, cały czas jadą na surowiźnie powlekaną zgrają much. Nie maja dobrych sprawnych chłodni, to kolejny problem. Zresztą pół tony czasem tonę odpadów zwierzęcych ciężko by było pomieścić. Tundra, schronisko już i tak jest lepszym miejscem dla psów niz było jak zaczęłyśmy tam jeździć. Jest masa problemów do rozwiązania ale malutkimi kroczkami na zasadzie dwa do przodu trzy w tył idziemy przed siebie. Schronisko ma jeden hektar ale większa połowa nie jest wykorzystana. Nie wiem skąd jesteś ale jesli gdzies z okolic chętnie się wybierzemy z Tobą do schroniska. Brakuje nam wolontariuszy :(
-
Jak byłam przy boksach łaziła kotka i białaska nie reagowała, ale to nie ma co, trzeba sprawdzić. Najlepiej gdyby kierowniczka wzięła ją do budynku na chwilę, tam są koty i zostawić na trochę. Zobaczyc czy zwraca uwagę czy nie. Beciu poproś kierowniczkę, ja nie mam jutro jak do niej zadwonić. Skoro to ważne dla jej przyszłości trzeba to zrobić jak najprędzej.