Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. Nasz Puchar to jest aparat :) Dostaje od jego właścicieli solidne meile więc troszkę streszczę :). Puchar ma się naprawdę rewelacyjnie, ma apetyt co pewnie się nie zmieni :D, gania swoją Panią wokół stołu, potem ją wywraca (za jej zgodą) na podłogę i liże jej twarz :D. Gania z innymi psami na ogrodzie rodziców i ściga piłkę, która jak nagle leży i już się nie toczy to go wystrasza i leci do pańci ze skargą :) Naprawdę mają z niego pociechę. Wszystkiemu towarzyszy ciągły zachwyt przechodniów co to za pies :D. Jego nowa Pani jest tak za nim, że nawet miała sprzeczkę małą z koleżanką z pracy, która wbrew temu co mówiła pańca pchała sie nieumiejętnie z łapami do Puchara. Nic jej nie zrobił ale tamta dostała ochrzan, że pal sześć jej ręce, ale za to Puchara mogą jej odebrac :D :D
  2. troglodytes wracaj do nas, jak już będziesz miał internet :) Zdjęcia super, widać, że SAMA ma się rewelacyjnie i bardzo dziękuję za zdjęcia :). Fantastyczne stadko husky robi wrażenie włącznie z Waszą ukochaną sunieczką :). Troglodytes jak ja Ci zazdroszczę, że masz warunki i możesz realizowac swoja pasję i miłość do psów w domu i poza nim. Ja nie mam warunków, ale kiedyś mam nadzieje też takiego stadka się dorobię. Dziękuje za to, że daliście SAMIE szansę :)
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/38/bee86aa77164046b.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/38/ba7b69407a99a8b5.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/38/9cfb8b1b6c768d84.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/38/6b5fe7a6bb1e56dd.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/38/847b935c3809caf1.jpg[/IMG][/URL]
  8. na takie wiadomości czekałam, zapamiętałam Gaculka ze zdjeć z Dni Mileca i to był naprawdę widok nie do zapomnienia. Ciesze się ogromnie z tego, że ma domek!!!! :D
  9. cieszę się z banerka i bardzo dziękuję - wierzę, że nasze starania dadzą efekty :)
  10. Batoniku mój słodki na pierwszą wskakuj
  11. Do mnie, Becia bierze się za wystawianie Lawi :) i wierzę mocno, że sie jej uda. Ula co my byśmy bez Ciebie poczeły? :) jestem naprawdę wdzięczna!!
  12. poprosiłam halbinę o wyciskacz łez dla Batona, zaraz potem na allegro trafi
  13. Ula napisałam na pm do halbiny z prośbą o wyciskacz łez dla Rudki i dla Batona. Wyciskacz dla Białasa poskutkował więc ma dziewczyna talent :). Jak tylko odpisze dam zaraz znać. Dzięki za pomoc :) Co do kopania, sama nie wiem - napewno coś złego ją spotkało z ręki człowieka, ale jak to było na 100% nie wiem.
  14. to naprawdę piękny i wyjątkowy pies, warto o niego powalczyć
  15. Baton nikt się nie interesuje Tobą? na pierwszą wskakuj piękny !
  16. irma próbować zawsze warto, ale konsultowana była w naprawdę dobrej klinice - jednak nie zaszkodzi próbowac dalej
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/36/3bddbf41556b3c61.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/36/2943a6cb7f41d492.jpg[/IMG][/URL] spójrzcie jaki on jest piękny!!
  19. [U]Tak!! Mam tylko trzy łapy ale potrafię kochać setką serc![/U] [COLOR=red][B]DEPRESJA!!![/B][/COLOR] [B]Baton ma około siedmiu lat. Stracił tylnią łapę jako kilku miesięczny psiak. Od tamtej pory jest w schronie i TYLKO z tego powodu nikt go nie chce!!! Pewnie gdyby był sprawniejszy bili by sie o niego, a tak kolejny rok siedzi w schronisku. Załamuje mnie ludzka obojętność w stosunku do kalekich zwierząt. PIES MA WYGLĄDAĆ! TAKI BEZ ŁAPY????[/B] [B]Wiedziałam, że walka o niego to będzie trudna sprawa, ale proszę pomóżcie![/B] [B]Baton jest dużym psem, o bardzo mądrych oczach, ręcze to wyjątkowy pies.[/B] [B][COLOR=red]Jest [/COLOR][COLOR=red]zrezygnowany i widac gaśnie w schronisku. Wczesniej podchodził do siatki teraz jest mu wszystko jedno. Nie chcę mieć tak fantastycznego psa na sumieniu, ale sama nie dam rady go wydrzeć z tego obozu i jest nas wciąż za mało na wątku.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/35/276bc0de66947245.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL]
  20. co jest ważne nie jest w stanie obronić sie przed atakiem innych psów - musimy jak najszybciej ja wyciągnać ze schroniska!!
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/36/da5fd47f0cd9e96f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/36/df61673498bf961f.jpg[/IMG][/URL]
  22. [COLOR=red]Jest łagodna, ignoruje inne psy, bardzo mądra. To naprawdę wyjątkowa suczka. Wg mnie ma około 2 lat. Jest po sterylizacji. Brak szczepień, przez nas została odrobaczona i odpchlona. [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Kontakt do mnie 608 424 460 w razie pytań, lub na forum.[/COLOR]
  23. W Orzechowcach jest fantastyczna mlodka suczka RUDKA. Nie znamy jej przeszłości, została albo kopnięta albo potrącona przez auto. Ma skrzywiona dolną rzuchwę. Jest niesamowita!!!! Bardzo mądra, bystra i przymilna. Wiemy, że w schronisku nie ma szans na adopcje. Nikt się nią nie interesuje, każdy przechodzi obojętnie, bo po co komu kaleki pies?? Na nasza interwencję, miała zrobione zdjęcie rtg, które było konsultowane w lecznicach, nawet w klinice w lublinie. Niestety nie nadaje się to do operacji, sunia jest skazana na swoją przypadłość do końca życia. Jest po sterylizacji, wczesniej miała młode. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/bc16d34efc40f439.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/41d60c45c38ac497.jpg[/IMG][/URL]
  24. oj ma ten Puchar dłużników całą listę - jeśli o kawe i czekolade idzie bardzo będzie mi miło ją wręczyć a potem razem zjeść :D
×
×
  • Create New...