-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Szlag mnie trafia na to, jak wiele psów trafia do schroniska po przjeściach i niestety ile z nich trafia na łańcuch lub do podobnych warunków. Temu facetowi naprawdę pasowałoby dać odczuc to co ona przeszła. Czyli to prawda, że była bita, tak jak nam powiedzieli. Wiem, że wasze serce i dobra opieka pozwoli jej zapomnieć albo przynajmniej wyzbyć się lęku. Niech Sama będzie dzielna i jeszcze trochę tych zabiegów wytrzyma bo po tym co przeszła zapewne ma już trochę dość. -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
jak ja się cieszę :D -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
jak się miewa Sama ?? :) -
trogglodytes jeszcze trochę i masz u mnie na bank, to, że na rekach będę Cie nosić :D Ważne o białasie, przez to, że nie ma ruchu ma coraz bardziej kiepskie mięsnie łap przez co zaczyna słaniac się na nogach przy spacerze. Nabiera masy bo je tłusto, zero ruchu i łapy kiepsko go noszą. Pies jest młody, rośnie. Pomimo to energii mu nie brakuje, cwaniaczek jeden :) Widac, że jest cholernie bystry - przefajny pies. Szkoda, że tak wygląda jego strart w dorosłe psie życie, ale bądźmy dobrej myśli [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1156/dscn2262ib5.jpg[/IMG]:)
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
:D rewelacyjne wiadomości - naprawdę bardzo się cieszę. Od innych uciekała jeszcze w ten sam dzień a u Ciebie siedzi :). Miej ją na oku, chociaż wiem, że masz :) Ukochaj ja proszę od ciotek z Rzeszowa, gorące pozdrowienia dla żony i fantastycznych dzieci :) - o psiakach też nie zapomnij proszę :) -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Martwi mnie, że była u weta w lecznicy i tego nie wyłapał, dobrze, że ją oglądnąłeś dokładnie. -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ałć :D, nie dam się sprowokować, nie zepsujesz mi radochy z tej adopcji. Nie wiesz nie byłeś nie widziałeś. Pozdrawiam. -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Szybszy od dyliżansu, wpadasz na wątek i oceniasz a to nie Ty spędziłeś kilkanaście godzin w schronisku odrobaczjąc wszystkie psy a potem nie jechałeś sporego kawałka drogi aby zawieźć Samę. Nie piszę tego bo narzekam tylko tak wczoraj wyglądał mój dzień co przypuszczam mało Cię interesuje. Ławiej ocenić. To nie jest pierwszy pies jakiemu znalazłam dom i proszę nie podważaj tego. Nie oddałabym psa w złe ręce, nigdy tego nie zrobiłam i nawet jak będę miała 1% niepewności nie oddam psa. SAMA weszła tam jak do domu a nie do kolejnego przystanku z którego zaraz będzie chciała uciec. Dla mnie wazne jest to do kogo pies idzie i jak pies się tam czuje od samego początku. Sama czuła się świetnie, wzięła głęboki oddech i to było można zobaczyć, to jej ostatni przystanek. Jeszcze miesiąc temu była bita, oddwana, potem adoptowana skąd zawsze jeszcze tego samego dnia uciekała do swojego oprawcy , bo oddawali ją i brali nieodpowiedzialni ludzie. Teraz oddałam ją ja i jestem spokojna. To już 15 adopcja z mojej ręki i moich koleżanek. DOBRA ADOPCJA. Ja mam nadzieję, że psy, które poszły z Twojej ręki traiły dobrze i nie podważam tego. Jestem dorosła i odpowiadam za decyzje które podejmuje, nie trzeba mnie oceniać - sama dla siebie jestem bardzo surowa. Pozdrawiam i miłego dnia życzę. -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Sama już grandzi w nowym domku, widać było, że po kilku minurtach zaczęła funkcjonować u troglodytes jak gdyby się tam urodziła. Szczęsliwa będzie, jest wśród swoich, zaaklimatyzowała się naprawdę szybko, widać, że baaaaaaardzo odpowiada jej psie towarzystwo :) Naprawdę bardzo dobra i udana adopcja - dziękuje za współpracę wszystkim którzy się do tego dołączyli i szczere i wielkie podziękowania na ręce nowych właścicieli Pana Tomka i Pani Beaty. Prosimy o zdjęcia z nowych włości :D -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Blow, Sama została zabrana przez weta do lecznicy pewnie mając ja tam podjął taką decyzję a w schronie nic nie wiedzieli - sama nie wiem, cięzko mi powiedzieć. Rozmawiałam z wetem przed godziną wyda nam Samę z lecznicy tak więc już koniec podobnych sytuacji, teraz juz konkretnie do nowego właściciela -
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
SAMA w niedzielę jedzie do nowego domu, chętna Pani w Warszawy chyba się wycofała, znalazł sie kandydat który ma dwa husky i ma o nich olbrzymią wiedzę. Bardzo się cieszę bo trafi naprawdę rewelacjnie. Zawiziemy Samę do nowego właściciela, sprawdzimy odrazu dom adopcyjny. Jestem spokojna co do tej adopcji :) HUSKY MA DOMEK! :D tralalalala