Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. nie można sie poddać - dlatego zaznaczylam że ktos kto lubi zwierzęta i będzie mozna na niego liczyc, nie tylko w tłumaczeniu strony, ale i poza nią. Wiem, że dużo pracy, ale ja sie pracy nie boje i wydaje mi się gra warta świeczki. Ucałuje napewno, gdzie tylko się pozwoli ucałować :lol:
  2. jeszcze jedna sprawa - dość ważna - szukam kogos kto zna język niemiecki i kocha zwierzęta. Wiecie pewnie że wiele psów z nadmorskich schronisk trafia do dobrych domów w niemczech, gdzie mentalność ludzka jest pod tym względem lepsza. Wydaje mi sie dość dobrym pomysłem, aby mielecka strona internetowa była dwujęzyczna a najlepiej trzyjęzyczna. Zwieksza to też szanse na wpłaty z zagranicy. Pomyslcie nad tym. Wbrew wszystkiemu wydaje mi się to dobrym pomysłem.
  3. odkąd wróciłam z akcji - dni mielca - szukam sponsorów i powiem z pełną odpowiedzialnością - nie jest źle :loveu: Dzisiaj wpadła do mnie osoba (fantastyczna Pani Halinka), która zbiera na budy - psiary i kociary z wydziału daly grosza ile tylko mogły. Rozwaliło mnie jak dwie koleżanki które mają kopertę "na czarną godzinę" oddały ja całą. Znalazłam sklep medyczny, który będzie co jakiś czas do mieleckiego schroniska wysyłał paczki z darami i napisałam 10 pism do potencjalnych darczyńców. Trzymajcie kciuki. macie pozdrowienia od "wilczuni", która dzisiaj mnie odwiedziła w pracy razem ze swoją nową Panią :lol: , cieszy sie że wyrwała się z mielca, chociaż wspomina je dobrze :lol: . To naprawde niesamowity i wdzięczny psiak! Na imie ma Zula, jak będe miała zdjęcia z nowego domu, wysle je. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/119%20wilczusia%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/119%20wilczusia%20(4).JPG[/IMG]
  4. jutro mam zamiar molestować koleżankę z apteki :evil_lol: - a co ?!? Może akurat uda się coś dostać :mad: - trzymajcie kciuki :evil_lol:
  5. wiatjcie! nazywam sie Kaska i jestem z Rzeszowa :lol: Łza w oku sie kręci, że sa ludzie tacy jak WY !! Brałam udział razem z Kudłata w weekendowej akcji "pomalujmy im świat" i było genialnie. Przywiozłysmy z Kudłatą dwa psy do Rzeszowa, w ich imieniu pozdrawiam i dziękuje za wsparcie. Wilczunia i Pako (mieszaniec wilczura) grandzą już na nowych posiadłościach ;) [B]W schronisku jest dwa serca i osiem łap mniej![/B] Teraz mamy akcje "garnki", "gwoździe" i kolejne małe sukcesy - po garczki jedzie dzisiaj koelżanka co do gwoździ na budy jutro będe miała odpowiedź. Szmateks zapewnił za darmo ubrania i koce dla psiaków, które potrzebuja legowiska ze względu na wiek i choroby. Moje wrażenie - wielkie serca rozjasniają schronisko i pomimo złych warunków jakie tam panuja jedno jest napewno - wiele miłości, która może nie nakarmi ale potrafi złagodzić ból, uleczyć smutek i dać nadzieje. Dziekuje wszystkim
×
×
  • Create New...