-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
monia3a wielkie dzięki, postaram się dzisiaj wieczorem wystawić Batonika gdzie tylko się da :)
-
jest wysoki, ja mam 170 wzrostu i sięga mi ponad kolano do połowy uda - wiem, niewiele to mówi, ale nie wiem ile ma dokładnie wzrostu. Jak chcesz zadzwonie do schronu niech go zmierzą
-
kropla drąży skałę :), skoro Baton się spodobał to może być dobrze :)
-
o rany, jak by dobrze było gdyby się nie wycofali ...
-
monia3a czekam z niecierpliwością na wieści, czy Twoi znajomi zdecydują się dać Batonowi szansę
-
to prawda, ja po smierci mojego psa czekałam ponad rok i to chyba nie był dobry pomysł ... Dzięki za podpowiedź, mam swój pierwszy banerek i to Batona - oby szczęsliwy ;)
-
Ula była w boksie z innym suniami i było OK, teraz biega sobie luzem i też nie sprawai problemów - wierze, że się dogadają. Może na początku będzie sztywno ale wydaje mi się że wszystko powinno być OK od samego początku. Do 12 sierpnia mamy troszkę czasu więc napewno coś wymyślimy z transportem. Louve ona jest wysterylizowana ale szczepień nie ma, odrobaczona i odpchlona przez nas, ale to trzeba będzie powtórzyć.
-
wspólczuje im, że sracili psa, wiem jak to jest trudne i przykre ... mam nadzieję są gotowi dać szansę innemu, czasem potrzeba na taką decyzję czasu
-
ja również dziękuje za banerki :loveu: , są zrobione naprawdę rewelacyjnie - muszę się tylko dowiedziec jak je dołączyć. Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie dogomania jest miejsce totalnie nieintuicyjnym - może podpowiecie gdzie mam szukać?? Batoniku jutro decydują się Twoje losy - trzymaj psie kciuki ja trzymam swoje :)
-
co ważne wygląda groźnie bo duży ale to kraina łagodności więc idealny :)
-
w Orzechowcach pod Przemyślem, ale na głowie stane by trafił do kogoś kto go pokocha - zapytaj proszę i rozumiem, że wiesz coś o tym domu. Ja nie chcę aby Baton trafił np na łańcuch
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL] Baton, smutek na bok, będzie lepiej!