Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. dla takiej suni trzeba powalczyć :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/41/8d239182b560c3dc.jpg[/IMG][/URL]
  2. poddać ?? W życiu !!!! :) Hund muszę zobaczyć jak trasa idzie na szukaczu i przeglądnąć mapę dogomanii. Jak nic z tego nie będzie zostaje pociąg do Wrocławia. Dzwoniłam wczoraj do schronu aby zaszczepili Rudkę na ten wypadek, i zrobili książeczkę. Niech będzie bo nie wiadomo czy się nie przyda.
  3. monia3a wielkie dzięki, postaram się dzisiaj wieczorem wystawić Batonika gdzie tylko się da :)
  4. jest wysoki, ja mam 170 wzrostu i sięga mi ponad kolano do połowy uda - wiem, niewiele to mówi, ale nie wiem ile ma dokładnie wzrostu. Jak chcesz zadzwonie do schronu niech go zmierzą
  5. kropla drąży skałę :), skoro Baton się spodobał to może być dobrze :)
  6. o rany, jak by dobrze było gdyby się nie wycofali ...
  7. ona naprawdę jest piękna i wyjątkowa - ten kolorek jej - eehhh :)
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/41/8d239182b560c3dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/41/561cdea86dfb1a43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/41/0f8044d76b2c0312.jpg[/IMG][/URL]
  9. desdemono właśnie Louve ją chce :) więc nie płacz Hund, sunia pomimo swojego problemu ma domek :). Rozbawiłaś mnie Louve, dlatego, że ostatnio oglądałam na płycie ten film i wypisz wymaluj!!! :D Nie wiem czy wiesz, ale gdyby nie Ty, Rudka pewnie siedziałaby tam nie wiadomo jak długo jeszcze.
  10. monia3a czekam z niecierpliwością na wieści, czy Twoi znajomi zdecydują się dać Batonowi szansę
  11. :D Beciu Ty też masz taką radochę jak ja z tego, i te same myśli, że siedzi tam w tym piekiełku i nie wie, że to już niedługo. Czas nad transportem dumać dziewczyny, nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę
  12. to prawda, ja po smierci mojego psa czekałam ponad rok i to chyba nie był dobry pomysł ... Dzięki za podpowiedź, mam swój pierwszy banerek i to Batona - oby szczęsliwy ;)
  13. ejj napisz coś o koteczku :), szczęściarz nawet nie wie jak dobrze trafił :), ja sama choruje na kota :). Louve gęba mi się cieszy od wczoraj, że dasz naszej Rudzi szansę :) i dom :)
  14. Ula była w boksie z innym suniami i było OK, teraz biega sobie luzem i też nie sprawai problemów - wierze, że się dogadają. Może na początku będzie sztywno ale wydaje mi się że wszystko powinno być OK od samego początku. Do 12 sierpnia mamy troszkę czasu więc napewno coś wymyślimy z transportem. Louve ona jest wysterylizowana ale szczepień nie ma, odrobaczona i odpchlona przez nas, ale to trzeba będzie powtórzyć.
  15. wspólczuje im, że sracili psa, wiem jak to jest trudne i przykre ... mam nadzieję są gotowi dać szansę innemu, czasem potrzeba na taką decyzję czasu
  16. ja również dziękuje za banerki :loveu: , są zrobione naprawdę rewelacyjnie - muszę się tylko dowiedziec jak je dołączyć. Nie wiem, jak dla Was ale dla mnie dogomania jest miejsce totalnie nieintuicyjnym - może podpowiecie gdzie mam szukać?? Batoniku jutro decydują się Twoje losy - trzymaj psie kciuki ja trzymam swoje :)
  17. Lawia nie smutaj się, postaramy się pomóc Tobie i innym Twoim współtowarzyszom niedoli
  18. co ważne wygląda groźnie bo duży ale to kraina łagodności więc idealny :)
  19. w Orzechowcach pod Przemyślem, ale na głowie stane by trafił do kogoś kto go pokocha - zapytaj proszę i rozumiem, że wiesz coś o tym domu. Ja nie chcę aby Baton trafił np na łańcuch
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL] Baton, smutek na bok, będzie lepiej!
×
×
  • Create New...