-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
Batoniku coś na allegro kiepsko narazie z ilością wyświetleń ale wierze, że ruszy z kopyta w weekend :), znajdziemy domek znajdziemy
-
Ewatr bardzo dziękuje :loveu: :multi: :lol:
-
:evil_lol: no i będzie się z człowiekiem droczyć :D - co za kobieton! Trzymaj kciuki niech Batonowi szczęście te moje twórcze ciężko wypocone słowa przyniosą :hmmmm: :huh:
-
:loveu: Ewatr to ja dziękuje, proszę dodaj trochę kolorków, wytłuść tam gdzie uważasz i ewentualnie coś zmień jak trzeba :) Dzięki za pomoc!!! :multi:
-
proszę o wsytawienie na allegro - stąd ten tekst powyżej, nad którym trzeba popracować chyba jeszcze. Ewatr napewno trzeba napisać dodatkowo: Baton ma od pięciu do sześciu lat. Łapę stracił jako roczny pies w wypadku samochodowym i od tamtej pory jest w schronisku. Jest łagodny w stosunku do ludzi i psów, ignoruje koty. Obecnie jest bardzo obojętny, zrezygnowany. Zastrzegam sobie możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego domku dla psa, jak również możliwość zakończenia aukcji przed czasem. Kontak [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 608 424 460
-
Lemonada mam nadzieje, że tak jak Tobie zrobiło się szkoda Batona tak wśród allegrowiczów znajdzie się jego właściciel, który zrozumie jego sytaucje. Napewno trzeba dopisać jeszcze, gdzie jest, ile ma lat itd. to już nie problem, chodziło mi tylko o to by czymś przykuć uwagę. Kolory jakieś pasuje dodać, wytłuścić tekst. I takl jak napisałam wcześniej dodawajcie coś od siebie.
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL] dotyk ciepłych dłoni i tłamszenie ucha - nie dla mnie ... zwariowana zabawa, szept - jak dobrze, że jesteś - nie dla mnie ... mój mokry nos, moja troska - nie dla Ciebie ... miłość w moich oczach, dzeielnie trosk i szczęscia - nie dla Ciebie ... Dlaczego mnie nie chcesz skoro potrafię słuchać kiedy nikt nie słucha i milczę kiedy wszyscy mówią za dużo ... kim jesteś i jakie jest Twoje imie ? Dlaczego pozwalasz mi tu być kolejny dzień? miesiąc? rok? moje życie? - ponoć isteniejemy kiedy jesteśmy potrzebni, możemy kochać, dajemy śmiech i ktoś nas wspomina. Ja jestem tylko numerem, któremu trzeba dać jeść a najlepiej gdyby nie było - bo kto weźmie kalekę ??? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/35/276bc0de66947245.jpg[/IMG][/URL] Kolejny zachwyt ludzkich oczu, wstaje - dlaczego wszyscy tak szybko odchodzą ? W imieniu Batona proszę nie odchodź, to wyjątkowy pies którego zabija smutek i rezygnacja. poprawiajcie i dopisujcie co chcecie - ja nie jestem zbyt mocna w takich sprawach
-
Batoniku dałam ogłoszenia w kilku miejscach i cisza. Ma ktoś z Was wenę twórczą, tekst napisać dla Batona trzeba. Zaraz sama spróbuje, najwyżej cos od siebie dodacie i wyjdzie pięknie :)
-
hehehe :D, tak myślałam, że o kocura chodzi :D Louve masz doświadczenie z tego co czytam tak więc dasz radę :) i przyznam Ci się szczerze chętnie bym była drugą boją nad morzem. Wieeelką boją unoszącą się na wodzie nie myślącą o niczym. Wakacje nadchodźcie bo oszaleje. Zazdroszcze Ci Twojego zwierzyńca, mam nadzieje kiedyś będę mogła tak jak Ty pisac o licznej gromadzie zwierzaków :)
-
troglodytes jak tam idzie pisane do "Nieznanego Świata" ? :)
-
Rudzia widziałyśmy, że kości je bo tylko to praktycznie tam dostaje jeść. Jak byłam, suchą karmę dałam jej do jedzenia, nie miała miski z ziemi źle więc z ręki ją karmiłam. Daje sobie radę, ale trzeba jej suchą karmę do wysokiej miski pewnie nasypać aby było jej wygodnie. Będzie czasem potrzebować pomocy w jedzeniu ale nie ze wszystkim.
-
monia3a zaczęłam korzystać z linków które mi podałaś - idzie pomału do przodu :), raz lepiej raz gorzej ale idzie jakoś :) Wiem napewno - jeden wieczór to za mało :)
-
Takie cudeńko, zamiast komuś radość dawać w domu siedzi tam bez sensu - ktoś traci nieświadomie tyle radości kiedy on czeka... Pasuje allegro mu zrobić jeszcze, halbina miała jakiś tekst łzawy napisać i coś mi uciekła - musze jej zapytać. Beciu z tego co pamiętam, Ula zaproponowała wystawić Batona na allegro?
-
uśmiałam się z tej ciężarnej :D, wiem, co chciałaś jej przekazać, ale mimo wszytsko dość zabawnie to wyszło :D Rudka garnie się do ludzi, nie spotkałam się z agresją do kogokolwiek i którejkolwiek z nas. Wtula łebek, strasznie przymilaśna i wesoła :). Widac po oczach, że to mała cwaniara :D Co do mordki, można kupić na wszelki wypadek taki materiałowy kaganiec, większy niż potrzeba (niech ma luzik) abyś miała spokój. Inna sprawa, że pewnie się nie przyda.