-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
nie zraźcie się że Piga chodzi na pętli tak są prowadzane 90%psów które trafią do schroniska na wszelki wypadek zeby wejsc do bosku jej posprzątać robert wyprawadza sunię poza boks wtedy można wejść i to wszystko ogranąć -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
oby nie jej właścicielka poszła do więzienia i pies został przez tydzień sam w domu bez jedzenia i picia jesli do konca kwarantanny zgłosi się jej pani będziemy musieli ją wydać, po tym czasie pies przechodzi już na nasz stan -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
uaktualniłam pierwszy post wyjeżdzam na dwa dni, proszę ogłszajcie wątek grandusie gdzie tylko to możliwe -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
DT kosztuje 300zł mamy : rotek_-20zł foirsteinbock-20zł ingrid-100zł ------------ razem 140zł jesli będziemy mieli 100% deklaracji wysyłamy granda wczesniej nie ma sensu przelewać pieniądze na żadne konto -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
:loveu: od razu jakoś chce się działać to czytając:multi: Piga jest dużo chudsza niż na zdjęciach -
[URL=http://img204.imageshack.us/i/pict0127y.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3620/pict0127y.jpg[/IMG][/URL] nie wydaje wam się ze maks jest podobny do jakiejś rasy taki mini pointer :roll:
-
reda ma podwinięcie powieki czeka na operację nacięcia powiek od wewnątrz, wtedy powieka tak jakby "odwinie się" ta przypadłość jest często spotykana u tej rasy reda to chodząca miłość do wszystkiego!!!! do obcych ludzi merda ogonem, kocha koty, do psów mega łagodna:loveu: jest bardzo drobna jak na rotka, mi sięga trochę powyżej kolana... czyli można śmiało powiedzieć że to średni rottweiler sądząc po zachowaniu reda większość swojego 2-letniego życia spędziła w jakimś małym pomieszczeniu- na łancuchu albo w małym kojcu często chodzi w kółko w boksie tak zachowuje się jak zaczyna najczęściej nudzić się, albo jest w stanie pewnego podekscytowania no i wadą jest to że nie potrafi zachować czystości w boksie jeśli ktoś chciałby ją wziąć do domu musiałby nad nią popracować od dwóch dni Reda leży w tej samej pozycji wcześniej karmiliśmy ją boshem kiedy skończyła się karma w pojemniku wsypałam kolejny worek karmy ale tym razem Bellosana mam nadzieję że to tylko zatrucie pokarmowe i reakcja na zmianę jedzenia [URL=http://img503.imageshack.us/i/pict0132b.jpg/][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6990/pict0132b.jpg[/IMG][/URL]
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: przykro mi więc ruszamy z ogłoszeniami od początku -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zaraz pouzupełniam wątki wrzucę zdjęcia dzięki Ada za wątki:loveu::multi: olu, astkę zmierzę póżniej już przestała się nas bać, podchodzi do nas za każdym razem ale nie chce nic robić na siłę dokładnie jakie są potrzebne wymiary na kubraczek? obwód klatki, długość tułowia..coś jeszcze -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Robert nazwał ją już Piga sunia jak węszy szczególnie głośno chrapie sunia jest na obserwacji jeszcze w związku z tym szczepienia będzie miała za kilkanaście dni dopiero widać ze już przynajmniej raz rodziła wysterlizowana zostanie po około miesiącu wydaje się być łagodna, posłuszna reakcję na koty sprawdzimy po kwarantannie dzisiaj wyciągałm rottweilerkę z boksu do ambulatorium żeby zakropić jej oczy suczka o imieniu Bona szczekała na rotkę jak szalona Piga chyba niezbyt szczególnie przejęła się jej obecnościa ale patrzyła z ciekawością jeszcze nie jestem na tyle odważna żeby pchać ręce w jej zęby,w kartotece zostawiłam puste pole w rubryce "wiek" sunia jest bardzo zestresowana pobytem w schronisku jej właścicielka poszła do więzienia i zostawiła psa samego na tydzień w domu, któryś z sąsiadów zaalarmował urząd gminy albo policję szczegółów dokładnie nie znam -
miałam wstawiać dzisiaj zdjęcia...wzięłam nawet aparat ale za to zostawiłam kartę pamięci w schronisku maqm jedno lepsze zdjęcie maksa
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
czekam tylko na odpowiedź jak tylko się potwierdzi dam znać -
prześlij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
sigma, senega to zupełnie inna sunia:evil_lol: -
za dwa tyg ukaże się w lokalnej gazecie
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na pół dnia utknęłam w biurze przez Senegę [URL="http://img519.imageshack.us/i/pict0129.jpg/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8742/pict0129.jpg[/IMG][/URL] mała źle zniosła operację sterylizacji. Dostała drgawek w boksie pomimo że cały czas była nieprzytomna. Wzięłam ją do biura, Robert rozpalił w kominku i razem siedziałyśmy na posłaniu, na zdęciu widać jak śpi przytulona do termofora. Ciężko będzie mi ją dać znów do boksu, ona sobie zupełnie nie radzi wśród innych psów, jest wciąż przeganiana. Reda [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0098f.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7920/pict0098f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img81.imageshack.us/i/pict0099i.jpg/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7199/pict0099i.jpg[/IMG][/URL] zagłodzona rottweilerka. Sunia około 2 letnia, czeka na operację oka niestety ze względu na stan ogólny operacja musi zostać przełożona w czasie łagodna dla całego świata, nie ma w niej cienia agresji. nowa sunia [URL="http://img222.imageshack.us/i/pict0126l.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9703/pict0126l.jpg[/IMG][/URL] Kapi [URL="http://img262.imageshack.us/i/pict0061v.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5729/pict0061v.jpg[/IMG][/URL] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c08902d5ec977e91.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/c08902d5ec977e91med.jpg[/IMG][/URL] jej siostra Maxima oszczeniła sie w sobote nigdzie nie mamy zdjec maximy ale wyglada jak ta sunia powyzej tylko ma stojace uszy są dwa szczeniaki białe i jeden cały czarny ratujcie mamy 15 szczeniąt:shake: -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ciężko będzie znakleźć dom tymczasowy wiem że gdyby nam się udało mamy deklarację od Ingrid44 100zł i ode mnie 20zł ktoś jeszcze dorzuciłby się dla Grandusia? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
tez chciałabym zeby grand przed grudnim trafił do domu wieczorem wstawię zdjęcia rottweilerki bardzo łagodna suniana widok obcego człowieka merda tym swoim kikutem na końcu pupy:diabloti: cała się raduje jak do niej przychodzę pozytywnie nastawiona do całego świata niestety bardzo zabiedzona po zachowaniu sądzę że nie nadaje się do domu. Nie zachowuje czstości w boksie wczoraj trafiła do nas pittbulka tak sądzę, bo na amstaffa chyba jest trochę za niska śliczna, macha ogonem jak podchodzę bo boksu, ale jeszcze bardzo wystraszona -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przywiazany-sznurkiem-do-parkowej-lawki-czekal-na-smierc-potrzebne-ogloszenia-146415/[/URL] Granduś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/197/4b7764e45dd9ae3bmed.jpg[/IMG][/URL] tutaj po goleniu bo był tak zaniedbany że to było jedyne wyjście żeby go doprowadzić do stanu używalności Ingrid, pamiętasz jak opowiadałam Tobie o psiaku któremy wyrwaliśmy prawie wszystkie zęby i później była akcja zbierania puszek mokrej karmy dla biedaka to właśnie ten