Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. szukanie od końca przyniosły lepsze rezultaty [URL]http://www.dogomania.pl/threads/50447-WspaniaA-a-mamusia-Misia-JuA-w-nowym-domku[/URL]
  2. nie mogłam znaleźć jej wątku już tak dawno zanalazła dom że mam ją gdzieś zagrzebaną i nie mogę się doszukać to mała ruda suczka która została adoptowana z zabrza do świdnicy trafiła do rodziny..fakt nie przelewa się tam ale miśka ma jak w raju, jest wpatrzona w właścicieli jak w obrazek widziałam się z nimi 25 grudnia powiedzieli mi że miśka stała się apatyczna i straciła apetyt...a to ostatnie zawsze miała w nadmiarze:D poprosiłam Roberta żeby pojechał ze mną do nich i wziął sunię do weta, najwyżej zatrzymamy ją u siebie w schronisku na kilka dni zobaczymy co jej w ogóle jest
  3. dowiedziałam się że misia bardzo zachorowała nie wiem co jej jeszcze jest w poniedziałek razem z kierownikiem mojego schroniska jedziemy ją zabrać i przebadamy u weta całe koszty biorę na siebie cały dochód rodziny wynosi teraz 120zł więc zwyczajnie nie stać ich na leczenie jak tylko będę wiedziała coś dam znać trzymajcie kciuki
  4. transport padł:( nie sądzę że uda się to jeszcze jakoś połatać ogonek mówiła że będzie próbować pierwszy raz mamy tak pechowego psa na 3 stycznia ktoś jedzie z wrocka do warszawy stamtąd musielibyśmy poszukać transportu pkp auto jest okrótnie drogi i same nie zarobimy na płatny dojazd loni z miau już wysłałam wiadomość, będę czekać na odpowiedź ale musimy szukać kogoś kto przewiezie nam psa do inowrocławia
  5. raczej do domu nie nadaje się załatwia się w boksie ale dziwne..bo z trzech rottków jakie mieliśmy, wszystkie załatwiały się w boksie i wszystkie były mega łagodne kierownik powiedział że tak już jest że wszystkie rottki są upierdliwe...i popatrzył się na mnie:mad:
  6. ze wszystkich troli została już tylko mała kropka(po lewej stronie) dzisiaj do adopcji trafiła jej siostrzyczka CZARNUSZKA(druga od prawej) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/SucjYBduH6I/AAAAAAAAAGg/1cIk8pMDpxE/uciechowskie%20orzechy.jpg[/IMG]
  7. [LEFT]przygarnijzwierzaka.pl adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl ogloszenia.interpress.net.pl cwirek.pl pineska.pl (do akceptacji) kokosy.pl pajeczyna.pl (do akceptacji) nasipupile.pl portalogloszen.pl anonseogloszenia.pl (do akceptacji) owi.pl (do akceptacji) neeon.pl bono-polska.pl gielda.bai.pl (do akceptacji) e-zwierzak.pl (do akceptacji) morusek.pl autogielda.pl doadopcji.pl adopcje.org[/LEFT]
  8. a tam od razu szalona:) na koty ok tzn patrzył się, napiął smycz ale jako takiej reacji nie było jak podchodzi się do niego często ugina nogi możliwe że kiedyś ktoś go bił
  9. tak, przepraszam że nie odpisuję, pw zawsze odczytam, ale w schronisku internet czasami odmawia posłuszeństwa i daję sobie spokój z odpisywaniem Ingrid, prawie na 100% mamy transport dla odinka!!!!!! z ogonkiem siedziałyśmy całą sobotę w poszukiwaniu ludzi którzy przewiozą odiego, już w pewnym momencie straciłyśmy nadzieję ale udało się mamy darmowy transport do warszawy i stamąd dogomaniaczka przewiezie go do inowrocławia to co przesłałaś na pewno w całości wystarczy na przewiezienie pieska jeśli wszystko się uda napiszę więcej o naszych staraniach, bo na razie nie zapeszam już i tak nam dwa potencjalne transporty przepadły wcześniej:(
  10. proszę o ogłoszenia dzisiaj wpadam na chwilę do schroniska jeśli kierownik zgodzi się wyciągniemy go z boksu i chciałabym przebadać reakcję na koty
  11. Dla tych którzy tutaj zaglądają i dla tych co dopiero wchodzą, uciechowskie zwierzaki życzą wspaniałych świąt w gronie rodziny i najbliższych, a także dziekują za okazane serce dzięki któremu wiele z nich dzięki WAM siedzi już w dowych domach leżąc na tapczanie przy choince DZIĘKUJEMY!!!!
  12. allegro zrobiłam wcześniej [URL]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14221024[/URL] tutaj są wszystkie allegra jakie zrobiłam
  13. ktoś go kiedyś już musiał tego uczyć Rudolf wymaga jeszcze pewnego douczenia, bo nie wytrzymuje do końca, ale jak wychodzi na spacer wie że trzeba się załatwić "sierotka" to określenie chyba najbardziej pasuje do niego
  14. TETRA na przygarnijzwierzaka.pl adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl animalia.pl toni kupiepsa.pl ogloszenia.interpress.net.pl cwirek.pl pineska.pl (do akceptacji) kokosy.pl pajeczyna.pl (do akceptacji) nasipupile.pl portalogloszen.pl anonseogloszenia.pl (do akceptacji) owi.pl (do akceptacji) neeon.pl bono-polska.pl gielda.bai.pl (do akceptacji) e-zwierzak.pl (do akceptacji) morusek.pl [LEFT]autogielda.pl doadopcji.pl adopcje.org[/LEFT]
  15. wesołych świąt bjuto
  16. rotka nie martw się świdnica nic się nie zmieniła przez ten czas:D
  17. piękny, ale sporo większy do Kombiaka tylko poogłaszam jedną sunię i wstawię baner
  18. a do ilu banerów można mieć ostatnio chyba było jedynie 500pikseli i chodzę tak sobie z tymi moimi trzema obrazkami już latami
  19. Radku, Tobie też życzymy wspaniałych świąt, może trochę mniej zaganianych i bardziej spokojnych
  20. wow działacie jak burza! nim się kokolwiek obejrzał Staszek już siedzi w ciepłym tymczasie
  21. tlko pamiętaj odwiedzaj te wątki najlepiej wszystkie..trzeba chłopaka porozgłaszać:)
  22. [QUOTE] [LEFT]CAJUS JB 17.12.09- 50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 21.12.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 21.12.09- 15zł[/LEFT] [B][LEFT]Wunia[/B] 22.12.09- 5zł[/LEFT] [/QUOTE] nowe wpłaty dzięki wielkie wszystkim Dzisiaj będę ogłaszać psiaki poparzę gdzie grandusiowy pokończyły się ogłoszenia może znacie jeszcze jakieś dobre portale ogłoszeniowe myślę ze MP ma duże szanse dla granda, większość osób jeszcze nie kupiła nowego wydania ale pamiętam z Dziną jedną sunią z uciechowa, którz była tam ogłaszana i ponoć dzwoniły telefony w jej sprawie
×
×
  • Create New...