-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
allegra małych [URL]http://allegro.pl/item868684399_slodki_szczeniak_czeka_w_schronisku_ratunku.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item869724117_maly_szczeniak_do_adopcji.html[/URL] [URL="http://allegro.pl/item868684399_slodki_szczeniak_czeka_w_schronisku_ratunku.html"][/URL] dopiero teraz zauważyłam że pomieszałam zdjęcia małych-ale wszystkie są tak podobne że pod koniec zdjęć, miałam już problem któremu już robiłam fotki a który nadal siedzi przy misce i czeka na kolejkę -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ingrid, odi już w nowym domu pieniążki od ciebie przekażemy na grandzia pan był tak sympatyczny, że każdy psiak, który pojechałby do niego miałby dobrze wczoraj dzwoniłam jeszcze do inowrocławia i ludzie już chcieli zrezygnować z odinka ze względu na przeciągające się tarnsporty wolałam nie ryzykować i nie chciałam, żeby odinek został w schronisku pan dzwonił wieczorem, odi zapoznał się z ich psem, bardzo polubili się z trzech kotów goni tylko jednego-z resztą nie ma problemu odi jest od teraz psem rasy kanapowej;) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapraszamy na wątek FALKA postanowiłyśmy z ogonkiem dać mu szanse na adopcję-samo zdjęcie mówi za siebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176508-Oszukany-przez-los-czeka-z-nowAE-nadziejAE-na-swojAE-szansAE-FALK[/URL] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/SzplQedviFI/AAAAAAAAAMo/ooXlLqArToM/s576/obraz%20009.jpg[/IMG] -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a tam, mi właśnie podoba się ostatnie zdjęcie-widać cały charakter psa wyślę go do gazety!!!!! postanowiłyśmy Falkowi założyć wątek w schronisku większość ludzi uważa że pies jest za stary na adopcję nie! on w pełni zasługuje na dom choćby na zmianę-to pies który kiedyś stróżował, a teraz cieszy się na widok każdego człowieka wg pracowników i wolontariuszy jednen z najsympatyczniejszych podopiecznych bardzo karny-pięknie siada i podaje łapę -
Zinusia ma swojego pana i ma wspaniały dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem za które ogłoszenia się zabierać..tak dużo psiaków uzbierało się -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
suczka 1 [URL=http://img407.imageshack.us/i/dsc0060k.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3149/dsc0060k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/dsc0061n.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7453/dsc0061n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/dsc0066.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2766/dsc0066.jpg[/IMG][/URL] -
remika miała iść do domu, ale w efekcie rodzinie spodobała się inna suczka ostatnio byliśmy z ogonkiem u tej suni na kontroli-wspaniali własciciele i oby nadal tacy się trafiali remina jest przepięknym psem i ma duże szanse na adopcje trzeba ją tylko poogłaszać
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
suczka 2 [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0054s.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6427/dsc0054s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc0052ij.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5009/dsc0052ij.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img407.imageshack.us/i/dsc0064.jpg/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1934/dsc0064.jpg[/IMG][/URL] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia psiaków piesek 1 [URL=http://img262.imageshack.us/i/dsc0049a.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8634/dsc0049a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc0083k.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8918/dsc0083k.jpg[/IMG][/URL] piesek 2 [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc0088s.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4966/dsc0088s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc0073q.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3162/dsc0073q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc0093of.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7970/dsc0093of.jpg[/IMG][/URL] -
[URL]http://allegro.pl/item868680087_ona_obroni_cie_przed_wszystkim.html[/URL]
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki kasiu postaram się na dniach przesłać brakujące pieniądze -
szukamy kogoś kto napiszę przecudny tekst na allegro trzeba jakoś zwrócić uwagę na niego
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ok. 7 tyg dzisiaj wszystkie były zaszczepione -
Zinusia ma swojego pana i ma wspaniały dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
zina ma obserwatora na allegro zawsze to jakaś nadzieja -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
w tym nie ma żadnej naszej zasługi gdyby nie dogomania padlibyśmy z tym wszystkim już na samym początku do oddania jest mały piesek [URL=http://img526.imageshack.us/i/ar1q.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9917/ar1q.jpg[/IMG][/URL] z nieznanych względów nie może już zostać dłużej u właścicieli dzisiaj do domu poszła tetra, a rottwieler Kombi idzie już po zakończeniu kwarantanny -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
psiaki same weszły gdy tylko sobie pojadły, tylko jednemu szczeniakowi nie mieściła się pupa w koszyku dla kota jest 7 szczeniaków bony [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc0081a.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5418/dsc0081a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img187.imageshack.us/i/dsc0083gf.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9775/dsc0083gf.jpg[/IMG][/URL] piesek [URL=http://img136.imageshack.us/i/dsc0093of.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7970/dsc0093of.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc0090vk.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2263/dsc0090vk.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapraszamy na wątek uciechowskich szczeniaków [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc0066v.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3006/dsc0066v.jpg[/IMG][/URL] niedługo będę robić roczny raport z naszej dziłalności kilka dni temu wyszło mi że mamy ponad 50% adoptowanych zwierząt w chwili obecnej jest 22 psy dorosłe i 7 szczeniąt niedługo nowy rok i jeśli coś znowu dogomanię przerwie lub rozpadnie się forum bo admin wymyśli sobie przerwę techniczną więc wyprzedę i WSZYSTKIM chciałabym życzyć szampańskiej zabawy justynavege a Tobie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
kropka nadal czeka z odi chyba stawiamy na płatny transport...nie ma co kombinować z przesiadkami bo tak on nigdy nie dojedzie dzisiaj zrobiliśmy masę ciekawych zdjęć szczeniaków Bony-nazywane GREMLINAMI były kapiszony, były trole, teraz pokolenie gremlinów ogonek ma część już na mailu ale aparat zaczyna mi saidać i chyba nie doślę wszystkich -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
u mnie kropka ma allegro -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jeśli wszystko się poukłada mamy nadzieję że w końcu go dowieziemy podsumowując do adopcji pozostał już tylko odi i siódemka szczeniąt od bony dzisiaj jak szybko się wyrobimy porobimy zdjęcia i będzie trzeba ogłaszać maluchy -
Zinusia ma swojego pana i ma wspaniały dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
postaram się i jej zrobić ogłoszenia