Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Wznowilam allegro Trufelka, podswietlone: TRUFEL - pies, który ma marzenie... Pomóż! (465558573) - Aukcje internetowe Allegro Chyba nikt teraz nie robil mu nowego Allegro? Czy cos sie zmienilo? Trufel nadal w schronisku?
  2. O matko, ale cudnie!!! :loveu::multi::loveu::multi::loveu:
  3. przybylam tu z watku Prinsa z nadzieja, ze znajde tu jakies ladne zdjecia... Nie mylilam sie :) Misiowo-wiewiorczaste zdjecia piekne! Misio i wiewiory tez, oczywiscie :razz:
  4. no to sie Astuni troszke brzuszek zaokraglil... :razz: :loveu:
  5. Cudowna Rudzioszka :loveu: Kolejki juz sie po nia ustawily?
  6. O, jak super! Odi w domu :multi::multi::multi:
  7. [quote name='karusiap']moana bardzo prosze o jakas wskazowke:) Podzialilam rudziochy (100) i Hektora (50) bo nam do rachunku braklo:oops:tzn brakuje jeszcze 100,ale to skad wytrzasne...[/quote] Bardzo dobrze podzielilas :) A Rudziochy uwielbiam, to fakt :oops: Wszystkie!
  8. O, fajny artykul :) Nawet o 'swiezo upieczonej absolwentce technologii betonu' jest... :evil_lol: :oops: Brawo! :)
  9. A co tu taka cisza? :roll: Co u panienek?
  10. Obawiam sie, ze weterynarze maja racje... Moj Rudeczek od samego poczatku mial takie objawy... Sama wizja jazdy samochodem (pakowanie jego podroznego kocyka) powodowala u niego slinienie, podkulenie ogonka i nieszczesliwa psia mine.... Potem juz tylko slinienie, wymioty i strasznie nieszczesliwy pies... Nie pomagaly zadne metody, zadne srodki... Jak podrozowal na glodniaka, tez wymiotowal... Od dwoch lat nic sie nie zmienilo. Trzeba bylo podjac decyzje, ze Rudek zostaje z rodzicami, ktorzy go tylko 2 razy w roku woza samochodem do weterynarza do sasiedniej wsi... Ze mna musialby podrozowac stale :( Dlatego nie robilabym sobie nadzieji, ze Sarence sie ta przypadlosc odwroci.... :shake:
  11. [quote name='jotpeg']zawsze wyczekuje wiesci o Rudku - to miodzio nie pies! a jaka adresowka - super!!![/quote] Rudeczek Miodeczek :loveu: On jest zawsze elegancki... w obróżce i adresówce... nawet jak tylko idzie do zagrody za domem, gdzie z kurami urzęduje, albo jak się wybiera na inny ogrodzony teren poganiać za freesby... zawsze elegancki... ech :loveu:
  12. [quote name='karusiap']kochana moana:loveu:doszlo 150 zl!!:crazyeye::loveu: na konkretnego psiaka czy mamy podzielic?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Wy wiecie najlepiej na co przeznaczyć :) [/COLOR]
  13. Wyslalam grosza na Wasze psiaki na konto karusi... Takiego samego grosza wyslalam na konto AgiG, bo jak rozumiem osobno gospodarzycie...? :lol:
  14. Matko, jakie kochane rudzielce!! :loveu:
  15. [quote name='Jagienka']:B-fly::evil_lol: Bo to ode mnie takie fajne są :evil_lol:;)[/quote] [COLOR=DarkGreen]No właśnie, bierzcie ludzie co tam Jagienka jeszcze ma, bo to same Cuda-Psy![/COLOR]:evil_lol::loveu:
  16. Masz racje, musze troszke popracowac nad nowym ogloszeniem. Ostatnie Allegro Trufla bylo zwykle, bez wyroznien... Jak mial wyroznione, ogladalnosc byla duzo wyzsza. Zrobie mu wypasione ogloszenie :) Mozna go nazwac takim troche ONkowatym?? :roll:
  17. [quote name='j3nny']ok za jakis czas sie tym zajme i zdam relacje[/quote] I coo? Ktoś się widział z Prinsem? :roll:
  18. Dawno nikt do Trufla nie zaglądał... :roll:
  19. Odwiedziłam kilka dni temu Rudeczka... Niestety zrobiłam tylko kilka średnio udanych :roll: zdjęć. Zdjęcia ze spaceru w deszczu... Rudek nie lubi moknięcia, ale w swojej wielkoduszności wielkiej zgodził się ze mną wyjść na całe pół godziny... :) Najkochańszy w świecie pies ma się świetnie. Energiczny, wszędobylski, pieszczoch... Dwa miesiące temu miał 'przygodę' z ON-ką Sabą mojego wujka. Bez zaproszenia wszedł na jej posiadłość (Rudek, nie wujek...) i się zdenerwowala. Ugryzła Rudka w pupę... :-o Szczęściem szybciutko się zagoiło i Rudeczek znowu zadziera z Sabą...:evil_lol: Wszyscy go uwielbiają. Jak pojechalam z nim do miejscowej szkoły (moja mama tam pracuje), to był gwiazdą, wszyscy go chcieli pogłaskać. Łaskawie się godził... Jego nowy weterynarz powiedział, że inteligencję i miły charakter to Rudek ma 'na twarzy wypisane'... :cool3: Pozdrowienia :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/365/11ec82b6cd119655.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/12/2d909437685edc02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/12/d849620f66880cc2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ale jestescie pracowite! :loveu: Tyle biedaków...:shake: Ziutka kieszonkowa cudna!
  21. A u Was jak zwykle sielsko :loveu: Dobrze, ze chlopaki juz zdrowe! :)
  22. No wlasnie, co u Rudaszka? Z Allegro nikt sie nie odzywa pewnie...? Sara ma az trzech obserwatorow, moze sie cos z tego wyklaruje. Powiemy potem, ze ona w pakiecie z Prinsem wystepuje... :cool3:
×
×
  • Create New...