-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wznowilam allegro Trufelka, podswietlone: TRUFEL - pies, który ma marzenie... Pomóż! (465558573) - Aukcje internetowe Allegro Chyba nikt teraz nie robil mu nowego Allegro? Czy cos sie zmienilo? Trufel nadal w schronisku? -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Rewelacja! Cudny Knapik :loveu: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O matko, ale cudnie!!! :loveu::multi::loveu::multi::loveu: -
przybylam tu z watku Prinsa z nadzieja, ze znajde tu jakies ladne zdjecia... Nie mylilam sie :) Misiowo-wiewiorczaste zdjecia piekne! Misio i wiewiory tez, oczywiscie :razz:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
no to sie Astuni troszke brzuszek zaokraglil... :razz: :loveu: -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
piekne zdjecie! :placz: -
Kraków-Tosia i Fionka maja cudowne domki-mama i coreczka szczesliwe:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Cudowna Rudzioszka :loveu: Kolejki juz sie po nia ustawily? -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
moana replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
O, jak super! Odi w domu :multi::multi::multi: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']moana bardzo prosze o jakas wskazowke:) Podzialilam rudziochy (100) i Hektora (50) bo nam do rachunku braklo:oops:tzn brakuje jeszcze 100,ale to skad wytrzasne...[/quote] Bardzo dobrze podzielilas :) A Rudziochy uwielbiam, to fakt :oops: Wszystkie! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
O, fajny artykul :) Nawet o 'swiezo upieczonej absolwentce technologii betonu' jest... :evil_lol: :oops: Brawo! :) -
Kraków-Tosia i Fionka maja cudowne domki-mama i coreczka szczesliwe:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza? :roll: Co u panienek? -
Obawiam sie, ze weterynarze maja racje... Moj Rudeczek od samego poczatku mial takie objawy... Sama wizja jazdy samochodem (pakowanie jego podroznego kocyka) powodowala u niego slinienie, podkulenie ogonka i nieszczesliwa psia mine.... Potem juz tylko slinienie, wymioty i strasznie nieszczesliwy pies... Nie pomagaly zadne metody, zadne srodki... Jak podrozowal na glodniaka, tez wymiotowal... Od dwoch lat nic sie nie zmienilo. Trzeba bylo podjac decyzje, ze Rudek zostaje z rodzicami, ktorzy go tylko 2 razy w roku woza samochodem do weterynarza do sasiedniej wsi... Ze mna musialby podrozowac stale :( Dlatego nie robilabym sobie nadzieji, ze Sarence sie ta przypadlosc odwroci.... :shake:
-
[quote name='jotpeg']zawsze wyczekuje wiesci o Rudku - to miodzio nie pies! a jaka adresowka - super!!![/quote] Rudeczek Miodeczek :loveu: On jest zawsze elegancki... w obróżce i adresówce... nawet jak tylko idzie do zagrody za domem, gdzie z kurami urzęduje, albo jak się wybiera na inny ogrodzony teren poganiać za freesby... zawsze elegancki... ech :loveu:
-
Kraków-Tosia i Fionka maja cudowne domki-mama i coreczka szczesliwe:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
przypomnę rudaszki... :roll: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']kochana moana:loveu:doszlo 150 zl!!:crazyeye::loveu: na konkretnego psiaka czy mamy podzielic?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Wy wiecie najlepiej na co przeznaczyć :) [/COLOR] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Wyslalam grosza na Wasze psiaki na konto karusi... Takiego samego grosza wyslalam na konto AgiG, bo jak rozumiem osobno gospodarzycie...? :lol: -
Kraków-Tosia i Fionka maja cudowne domki-mama i coreczka szczesliwe:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Matko, jakie kochane rudzielce!! :loveu: -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz racje, musze troszke popracowac nad nowym ogloszeniem. Ostatnie Allegro Trufla bylo zwykle, bez wyroznien... Jak mial wyroznione, ogladalnosc byla duzo wyzsza. Zrobie mu wypasione ogloszenie :) Mozna go nazwac takim troche ONkowatym?? :roll: -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']ok za jakis czas sie tym zajme i zdam relacje[/quote] I coo? Ktoś się widział z Prinsem? :roll: -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawno nikt do Trufla nie zaglądał... :roll: -
Odwiedziłam kilka dni temu Rudeczka... Niestety zrobiłam tylko kilka średnio udanych :roll: zdjęć. Zdjęcia ze spaceru w deszczu... Rudek nie lubi moknięcia, ale w swojej wielkoduszności wielkiej zgodził się ze mną wyjść na całe pół godziny... :) Najkochańszy w świecie pies ma się świetnie. Energiczny, wszędobylski, pieszczoch... Dwa miesiące temu miał 'przygodę' z ON-ką Sabą mojego wujka. Bez zaproszenia wszedł na jej posiadłość (Rudek, nie wujek...) i się zdenerwowala. Ugryzła Rudka w pupę... :-o Szczęściem szybciutko się zagoiło i Rudeczek znowu zadziera z Sabą...:evil_lol: Wszyscy go uwielbiają. Jak pojechalam z nim do miejscowej szkoły (moja mama tam pracuje), to był gwiazdą, wszyscy go chcieli pogłaskać. Łaskawie się godził... Jego nowy weterynarz powiedział, że inteligencję i miły charakter to Rudek ma 'na twarzy wypisane'... :cool3: Pozdrowienia :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/365/11ec82b6cd119655.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/12/2d909437685edc02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/12/d849620f66880cc2.jpg[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Ale jestescie pracowite! :loveu: Tyle biedaków...:shake: Ziutka kieszonkowa cudna! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
moana replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
A u Was jak zwykle sielsko :loveu: Dobrze, ze chlopaki juz zdrowe! :) -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
No wlasnie, co u Rudaszka? Z Allegro nikt sie nie odzywa pewnie...? Sara ma az trzech obserwatorow, moze sie cos z tego wyklaruje. Powiemy potem, ze ona w pakiecie z Prinsem wystepuje... :cool3: