[quote name='irenaka']Moana ale wiesz, że dlatego dałam kaskę na allegro, bo Prins musi mieć ciągle powtarzane te ogłoszenia i robią się z tego ogromne kwoty.
Nie mam absolutnie sumienia obciążać Cię takimi kosztami.[/quote]
A oto Allegro Prinsa:[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=470469715"] [B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=470469715[/B][/URL] Podwietlone wyróznione na 14 dni.
Bardzo prosze o sugestie co do tytulu, trzeba jakis taki bardziej poruszajacy wymyslic. Jesli chodzi o tekst, sugestie tez mile widziane...
A co do pieniedzy, zrobimy tak, teraz place ja. Bede pilnowala zeby byla ciaglosc ogloszen. Jak poczuje ze moj budzet zaczyna cierpiec, poprosze o kase z puli przeznaczonej na Prinsa. Wyroznione i podswietlone ogloszenie to ok. 20 zl.
:)