Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Ale aniolek! :loveu: Rudkowi by sié napewno spodobala... :evil_lol:
  2. Szybka akcja! Brawo! :loveu: Paxowi i jego Państwu życzę duużo dobrego!
  3. Wznowione podswietlone allegro Trufelka: TRUFEL jak owczarek - marzący pies... Kraków (477439242) - Aukcje internetowe Allegro :roll:
  4. A co z tymi zdjęciami, rzekomo ;) robionymi...
  5. [quote name='Jagienka']To bossssko :cunao:[/quote] Jagienka, ależ Ty błyskawicznie reagujesz... Wyprzedzasz nawet cytowany post, fjuu fjuu :evil_lol::loveu:
  6. [quote name='Jagienka']Nowe zdjęcia to pewnie dopiero w grudniu będą, co? Bo tych zdjęć rudeczkowych to nigdy dosyć :loveu:[/quote] Do Rudeczka jadę już za dwa tygodnie :multi:Zdjęcia będą na początku grudnia... Dużo!:cool3:
  7. Stanowczo za dlugo Heban czeka...:roll:
  8. Troche zmienilam tytul aukcji allegrowej Prinsa, ale wejsc nadal niespecjalnie duzo... :roll:
  9. Fajna mordka:loveu: Przelałam 100 zł Paxowi na dobry początek. Na konto karusi. :)
  10. Jagienka to nawet na okolicznosc odwiedzin u Knapika przywdziala sweter knapikowego koloru... :evil_lol:
  11. Czesio mi sie pieknie w podpisie prezentuje, ale chetnie szybciutko go zamienie na jakiegos innego psa... :razz:
  12. [quote name='irenaka']Moana ale wiesz, że dlatego dałam kaskę na allegro, bo Prins musi mieć ciągle powtarzane te ogłoszenia i robią się z tego ogromne kwoty. Nie mam absolutnie sumienia obciążać Cię takimi kosztami.[/quote] A oto Allegro Prinsa:[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=470469715"] [B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=470469715[/B][/URL] Podwietlone wyróznione na 14 dni. Bardzo prosze o sugestie co do tytulu, trzeba jakis taki bardziej poruszajacy wymyslic. Jesli chodzi o tekst, sugestie tez mile widziane... A co do pieniedzy, zrobimy tak, teraz place ja. Bede pilnowala zeby byla ciaglosc ogloszen. Jak poczuje ze moj budzet zaczyna cierpiec, poprosze o kase z puli przeznaczonej na Prinsa. Wyroznione i podswietlone ogloszenie to ok. 20 zl. :)
  13. O, super propozycja, Brucio! Podejrzewam, że Jagienka i karusiap wyślą Ci listę potrzeb :cool3:
  14. Zaraz się zabieram za allegro Prinsa. Pieniadze proszę przeznaczyć na coś dobrego dla chłopaka albo na inne psie potrzeby... :)
  15. No to brawa dla Pani, ktora zabrała staruszka! A Fionka jest urodziwa, mloda i mała - dom znajdzie szyybko...:kciuki:
  16. No i co z tym kontaktem poKundlowym...? :roll:
  17. Przepiekny pies! Dlaczego nadal w schronisku? :shake:
  18. Czy Prins ma aktualnie ogloszenie na Allegro? Chetnie zrobie. Moge wykorzystac powyzsze zdjecia?
  19. Dziewczyny 'zagoncie' :oops: kogos do robienia bannerkow Waszym psiakom... (niestety nie posiadam takich zdolnosci...) Jakies takie niedoinwestowane w tym wzgledzie... A ja mam wolne miejsce w podpisie :)
  20. To moj ulubiony watek... Wpadam sobie czesto zeby oczy nacieszyc... Wylegujaca sie para psio-kocia rewelacyjna! :loveu:
×
×
  • Create New...