[quote name='Foksia i Dżekuś']prinsik potrzebuje dzisjaj zeby wszyscy trzymali kciuki,bedzie gwiazda telewizji:lol:[/quote]
O matko, ja trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: Moocno!
[quote name='Camara']Było więcej chętnych na Tibię,
czy jest gdzieś suńka w jej typie do adopcji?
Może być większa ;)[/quote]
A śliczna Fizia z mojego podpisu? Większa jest i starsza, ale... :roll:
Zrobilam tym razem Hebanowi wyroznione Allegro... moze teraz go ktos dojrzy...
[B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551311461]HEBAN - pies o magicznych oczach - Częstochowa (551311461) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
[quote name='Jagienka']Rudeczku, Rudeczku :loveu:
Przylazłam dzisiaj Cię popodziwiać troszkę :oops:[/quote]
[COLOR=Green]Kochana Jagienka nadal pamieta synusia :loveu:
PS
Przypomialo mi sie jak Rudek na Ciebie zareagowal jak sie wybralismy na wspolny spacer nad Wisle... Jakby sie zastanawial czy go znowu zabierzesz na tulaczke po rozlicznych domach tymczasowych... :evil_lol:[/COLOR]
JoSi, wysłałam 50zł :oops:.
[SIZE=2]
PS
Poszło z konta Inteligo, które Ci bardzo polecam. Konto powiązane z PKO BP. Wyłącznie internetowa obsługa, do banku praktycznie nie ma po co chodzić, tylko do bankomatu wybrać pieniądze...[/SIZE]
[COLOR=SeaGreen][B]Zaglądnijcie proszę na wątek BARBI (baner w moim podpisie). Ciężko chora :-(Barbi na tymczasie u JoSi potrzebuje dużo pieniędzy na operację, leczenie...[/B][/COLOR]