Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. buźki dla Pestki:)
  2. jogolcia-twój talent banerkowy rozwija się szaleńczo :) a ten z dooopką Hunterka to jest boooski :)
  3. Niunia(*) Jo37-nakarmione:) Gajuśka -cudne pieśdełko :) nie udało się sprawdzić jak byłyście w schronie czy jest Patka?
  4. o qrczę ! przedostatnie zdjęcie pędzącej Rozki ...aż zaplułam monitor ...jak taki klusek przedziera się przez zaspy:crazyeye: ona chyba bardziej zabawowa co funiu,bo na jednym widać jak się przymierza do skoku ,potem galopuje chyba ciągla w ruchu,śliczności moje a Pollka chyba spokojniejsza ?:razz: funiu czy dało się zauważyć że gubiły mleczaki?
  5. Szarotka i IVV -dzięki za "coś tam" jogolcia-wszyscy obecni na wątku chcą a raczej mają nadziję że Patka wytrzyma ... Obiecane wpłaty: (zbieram w jedno bo potem znow gdzieś się zagubi:) -50zl.idzie, -50zl.idzie, -coś Joodith -coś IVV -coś Szarotka jak domek znajdzie podopieczny
  6. [quote name='sonia71']Pati bardzo dziękuje za wiazyty :) konto Patyśki na razie wygląda tak-jak będą fizyczne wpływy to wszystko uzupełnię w pierwszym poście: stała dekalracja na trzy miesiące: Lolalola 10zl. jednorazówki: -100złidzie, -50zl.idzie, -50zl.idzie, -coś Joodith[/QUOTE] doszło te 100 zł,reszta jeszcze nie [COLOR="#4b0082"][B]wpłaty na konto Pati: 1.:loveu:100zł.-TOŚKA-POZNAŃ[/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ewanko -raczej jestem sceptyczna ...wiesz zaganianie przedświąteczne ...co i gdzie kupić -to jest teraz ważne a psy....chyba muszą poczekać na lepsze czasy ...ale może ktoś..gdzieś ma już wszystko tylko brak mu....sam nie wie czego i wejdzie na allegro ,przypadkiem na psy potem oczywiście całkowitym przypadkiem na Polly i Rozi ...i zadzowni :)
  8. [SIZE="3"][I][COLOR="#ff00ff"]************chudziutka Pati prosi o maleńkie grosiki *****************[/COLOR][/I][/SIZE]
  9. nowe -jeszcze dość amatorskie allegro Polly i Rozi: [url]http://allegro.pl/polly-i-rozi-daj-ktorejs-domek-a-ona-da-ci-serce-i1361473793.html[/url]
  10. banerek taki jak Tosia -prawdziwie delikatny :) kto chętny .....szkoda żeby utknął w wątku ....
  11. Pestka -miazianko dla ciebie :)
  12. to Tayśka dobrze by się czuła w domku z suczką :) i belą słomy na podwórku czyli to gospodarna dziewczynka :)
  13. a ja też tu czasem zaglądnę ....ale nic nowego nie wnoszę :( Hunterek -na spacerek :)
  14. niestety kontakt chyba nieaktualny ...bo głucha w nim cisza...szkoda :( kto może sprawdzić poadopcyjnie co u Finki -plisssss
  15. i nic ? :( mam nadzieję malutka że nie cierpisz....
  16. Pati bardzo dziękuje za wiazyty :) konto Patyśki na razie wygląda tak-jak będą fizyczne wpływy to wszystko uzupełnię w pierwszym poście: stała dekalracja na trzy miesiące: Lolalola 10zl. jednorazówki: -100złidzie, -50zl.idzie, -50zl.idzie, -coś Joodith
  17. dziewczyny ja jestem tylko "księgową" do wpłat ,fizycznie nie mogę prowadzić trzeciego wątku tym bardziej że Szansa będzie długim i bardzo skrupulatnym wątkiem ze wzgledu na możliwe leczenie [B]na konto wpłynęlo dotychczas -190 zł.[/B] (idzie jeszcze 100zł )
  18. mizianko dla Pollki i Rozki :) korzystajcie dziewczynki z rad innych psiulków to dla waszego dobra :),naśladujcie ,zgapiajcie,powtarzajcie.....itd jak najwięcej dobrych zachowań
  19. [quote name='DORA1020']Przyjechala pani z Tereszpola,ale Kasia nie spodobala sie jej....za duza..../.bez komentarza....../[/QUOTE] mój komentarz nie nadaje się do pisania....
  20. Niunia -tyle ciepłych myśli wędruje do ciebie ,niech opatulą one twoje serduszko i pozwolą mu żyć ...bo kto da jakiejś rodzince radość ...ale jeżeli cierpisz i odczuwasz ból to kruszynko wędruj tam gdzie znajdziesz wolność :( , :( dziewczyny pamiętajcie o zdjęciach Patyśki jakbyście zamierzały być w schronie u Szansy,bo Żunia miała robić ale się rozchorowała....:(
  21. Joodith-wiesz że ważne są i jednorazówki a w tym wypadku oprócz stalej 10zł,są wręcz na wagę złota :) Marinkaa-Żunia co zbierala zamowienia na fotki ze schronu rozchorowała się więc na razie odpadła ,Tola i zadra będą ale nie wiadomo kiedy :(
  22. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]08.12-100zł irenaka[/B]
  23. [quote name='sonia71']jogolcia-Pati jest na wątku ogólnym zamojskim ,mamy tylko to jedno zdjęcie więc trochę źle z albumem ale ciągle ją podnoszę na górze -dziewczyny obiecały że jak tam będą to zrobią jakieś lepsze [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675998176[/URL] Lolalola-bardzo dziękuję za deklarację .zaraz uzupelnię post 3( bo w drugim błyskawica zadra:) IVV-tak-mamy 50zl.+10 +...... 100zł to czyje Twoje -przegapiłam ?![/QUOTE] sorki IVV -te 100 zł. to z FB będzie już pamiętam :) pisalam faktycznie na początku:) czekam aż wpłynie:) czyli bedziemy mieli 150zł. jednorazowych na pierwszy miesiąc i 10zł stalej ....tylko co ja zrobię w następnym miesiącu ...:( bo niestety muszę myśleć całokształtem,wiadomo że potem zostaje się ze stałymi 10zł. i samej z resztą :(ehhh,życie....
×
×
  • Create New...