-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:Joodith-20zł[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj Polly zostala zaszczepiona od wirusówek druga dawka 40zł. PONIEWAŻ SZUKAM DLA POLLY DOMU TYMACZASOWEGO W KTÓRYM BĘDZIE MIAŁA SZANSĘ NAUCZYĆ SIĘ ŻYCIA W MIESZAKANIU (BO NIE WIEMY CZY DOMEK STAŁY NIE BĘDZIE W BLOKU),POZOSTAWAĆ SAMA I BARDZO BLISKIEGO KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM I JEGO ŻYCIEM BARDZO PROSZĘ NIE WYCIĄGAĆ ŻADNYCH UKRYTYCH WNIOSKÓW Z TEJ SYTUACJI . [B]BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA FUNI ŻE DAŁA SZANSĘ SUNIOM TUŻ PO WYJŚCIU ZE SCHRONU I TYLKO DZIĘKI NIEJ MOGĄ POZNAĆ ŻYCIE POZA KRATAMI.[/B] NASTĘPNYM ETAPEM POLLY PO OTWARCIU SIĘ NA CZŁOWIEKA W HOTELIKU BĘDZIE NAUCZENIE JEJ WŁAŚNIE ŻYCIA Z NIM I MYŚLĘ ŻE TU Dt BĘDZIE DAWAŁ JEJ WIĘKSZE SZANSE. PROSZĘ WYRAŹCIE SWOJE ZDANIA ,SZCZEGNIE OSOBY KTÓRE FINANSUJĄ POLLY -TYLKO JESZCZE RAZ PROSZĘ O NIEDOSZUKIWANIE SIĘ UKRYTYCH NIEŚCISŁOŚCI.
-
[quote name='__Lara']To Ci zaraz podam na Pw :)[/QUOTE] 20zł poleciało za allegro Pestki :)
-
Patka dziękuję wszystkim :) jesteście kochane że tak zależy wam na niej i dlatego wszystko się dobrze skonczy....musi .
-
dzięki dziewczyny:) mam tygodniową przerwę w pracy ...wygrzać się muszę...ale co jakiś czas wyskoczę z pierzynek i luknę na psiutki...no bo jak wytrzymać ...nie ma takiej opcji... Pollinka-samiutka wnocy ,ale mam nadzieję że w dzień odrabiasz to i masz towarzystwo :)
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Rozi-malutka przyszłam się przywitać . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
to bez znaczenia Tolu:) ,tak mi się jakoś coś skojarzyło :) -
Lara -już mam od jogolci na allegro ,podasz mi konto na PW czy przez Tolę
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ok Rozka -smutasku ,będzie dobrze . -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
jaki masz system płacisz w lecznicy swoimi a póżniej ci zawracam czy wolisz przed wizytą ,mnie bez rożnicy bo jogolcia już mi przelała właśnie na wirusowki ,ja chyba mam twoje namiary ale dla upewnienia podaj na PW. a czy napewno Ukryty Smok nie pobierala za transport Rozki,bo może kiedyś jeszcze skorzystalibyśmy z jej usług i trzeba być w porządku. -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
a i oczywiście pisz kiedy jest potrzebne finansowanie..prosto ,tak jak jest . -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ladySwallow-ja jestem odpowiedzialna (jogolcia od początku jest na wątkach siorek i Patki i ona wspiera je finansowo) , ale akurat u siorek decyduję ja. Rozi [B]zostaje u ciebie[/B] ,nauczysz ją tego co da się nauczyć i zrobisz tyle ile wg ciebie można zrobić by była adopcyjna i zadecydujesz czy dany domek poradzi sobie z nią...ale w każdym monencie możesz mi napisać żebym ją zabrała i ja to zrobię mimo że sunia nie jest moją prywatną...inaczej nie umiem. -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogolcia@pdx']... po przeczytaniu wszystkich wpisów od początku (przeszłam z wątku Polly i Rozi) zamurowało mnie - więc, wypisuję się dziewczyny ... to nie na moje nerwy.... życzę wspaniałego domu dla maluchy Rozi, bo ona tego bardzo potrzebuje (nota bene - dodatkowa kąpiel psiaka już zestresowanego nie jest podawana w żadnych podręcznikach psiej psychologii jako rzecz pozytywna...) ... a Wam - same powinniście wiedzieć, czego potrzebujecie ;=( Soniu - przykro mi, ale tego nie sposób tolerować... (dla Ciebie jestem ZAWSZE dostępna na PW - szkoda tylko psiaków)[/QUOTE] jogolcia -jest mi niewyobrażalnie przykro ,bardzo cię przepraszam ...wiem ile zrobiłaś dla siorek .... to [B]ja jestem winna[/B] calemu zamieszaniu -dla kogoś kto wejdzie na wątek Rozi ..napweno powie ..nie ,dziękuję ....mnie tu nie bedzie ....[B]TO JA ZGODZIŁAM[/B] się przenieść Rozi z hotelikowego boksu do mieszakania mając na uwadze to że Rozka dzięki temu nauczy się mieszakć z ludzmi ,przebywać wiele godzin TO JA NAPISAŁAM allegro w taki sposób jaki jest bo takie wyciągnęlam wnioski TO JA PRzenisołam odpowiedzialność od tej chwili za sunię na LAdy Swallow więc widzicie -WSZSYTKIEMU JESTEM WINNA JA- ALE MIMO WSZYSTKO bedę się śledzić Rozi i jej losy ...ale nie wniosę żadnych konretow ,więc będą to wpisy lakoniczne TRZYMAJ SIĘ ROZKA -
[quote name='IVV']Soniu wracaj szybko do zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] IVV -dzięki ,jakoś się trzymam ,smarkato i kaszląco ale to nic... Pollinka -trzymaj się malutka
-
Patyśia a ty co taka sama -nikt nie przyszedł przytulić :(
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
IVV-u mnie trwa to różnie raz 3dni raz aż 5dni ale u Toli to nie wiem ,bo u niej chyba wpłacasz? -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosia-przytulanki dla ciebie :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
tak ,to zdjecie jest super-Tayuśka śliczny pycholek :) -
to ja przywitam Pesteczkę :)
-
a ja mam dzisiaj ciężki dzień i zamiast grzać dooopę i nochal po kołderą to qrcze siedze i gapie sie w te pyszczki po kolei Patki,Polli i smutaska Rozki i rozklejam się ...
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ja się nie nadaję na dogo...za miętka jestem...qurcze wiem że to dla dobra Rozki i w sumie jesteście tylko dla siebie ...i będzie dobrze ...i znajdzie dom ...ale to jeden smuteczek... -
brawo Pollka ,człaptaj za funią ,ucz się bliskości człowieka i w którymś momencie zrozumiesz że "obce nogawki" krzywdy nie robią...a w sekrecie powiem że moja Sońka 9 lat dochodzi do tego wniosku i nijak zrozumieć tego nie może więć witamy i żegnamy z gośćmi na rękach ...jak królewna. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polli i dalszym ciągu Rozi,bo tu się nic nie zmieniło:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:jogolcia-70zł na wirusówki[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Rozinka-będzie dobrze,strach przed nowym minie ...bedzie dobrze...