Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:Joodith-20zł[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj Polly zostala zaszczepiona od wirusówek druga dawka 40zł. PONIEWAŻ SZUKAM DLA POLLY DOMU TYMACZASOWEGO W KTÓRYM BĘDZIE MIAŁA SZANSĘ NAUCZYĆ SIĘ ŻYCIA W MIESZAKANIU (BO NIE WIEMY CZY DOMEK STAŁY NIE BĘDZIE W BLOKU),POZOSTAWAĆ SAMA I BARDZO BLISKIEGO KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM I JEGO ŻYCIEM BARDZO PROSZĘ NIE WYCIĄGAĆ ŻADNYCH UKRYTYCH WNIOSKÓW Z TEJ SYTUACJI . [B]BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA FUNI ŻE DAŁA SZANSĘ SUNIOM TUŻ PO WYJŚCIU ZE SCHRONU I TYLKO DZIĘKI NIEJ MOGĄ POZNAĆ ŻYCIE POZA KRATAMI.[/B] NASTĘPNYM ETAPEM POLLY PO OTWARCIU SIĘ NA CZŁOWIEKA W HOTELIKU BĘDZIE NAUCZENIE JEJ WŁAŚNIE ŻYCIA Z NIM I MYŚLĘ ŻE TU Dt BĘDZIE DAWAŁ JEJ WIĘKSZE SZANSE. PROSZĘ WYRAŹCIE SWOJE ZDANIA ,SZCZEGNIE OSOBY KTÓRE FINANSUJĄ POLLY -TYLKO JESZCZE RAZ PROSZĘ O NIEDOSZUKIWANIE SIĘ UKRYTYCH NIEŚCISŁOŚCI.
  2. [quote name='__Lara']To Ci zaraz podam na Pw :)[/QUOTE] 20zł poleciało za allegro Pestki :)
  3. Patka dziękuję wszystkim :) jesteście kochane że tak zależy wam na niej i dlatego wszystko się dobrze skonczy....musi .
  4. dzięki dziewczyny:) mam tygodniową przerwę w pracy ...wygrzać się muszę...ale co jakiś czas wyskoczę z pierzynek i luknę na psiutki...no bo jak wytrzymać ...nie ma takiej opcji... Pollinka-samiutka wnocy ,ale mam nadzieję że w dzień odrabiasz to i masz towarzystwo :)
  5. Rozi-malutka przyszłam się przywitać .
  6. to bez znaczenia Tolu:) ,tak mi się jakoś coś skojarzyło :)
  7. Lara -już mam od jogolci na allegro ,podasz mi konto na PW czy przez Tolę
  8. [B]wpłata na konto Szansy: 10.01-5zl waldi481 11.01-20zl jogolcia@pdx na allegro saldo:640zł.[/B]
  9. jaki masz system płacisz w lecznicy swoimi a póżniej ci zawracam czy wolisz przed wizytą ,mnie bez rożnicy bo jogolcia już mi przelała właśnie na wirusowki ,ja chyba mam twoje namiary ale dla upewnienia podaj na PW. a czy napewno Ukryty Smok nie pobierala za transport Rozki,bo może kiedyś jeszcze skorzystalibyśmy z jej usług i trzeba być w porządku.
  10. a i oczywiście pisz kiedy jest potrzebne finansowanie..prosto ,tak jak jest .
  11. ladySwallow-ja jestem odpowiedzialna (jogolcia od początku jest na wątkach siorek i Patki i ona wspiera je finansowo) , ale akurat u siorek decyduję ja. Rozi [B]zostaje u ciebie[/B] ,nauczysz ją tego co da się nauczyć i zrobisz tyle ile wg ciebie można zrobić by była adopcyjna i zadecydujesz czy dany domek poradzi sobie z nią...ale w każdym monencie możesz mi napisać żebym ją zabrała i ja to zrobię mimo że sunia nie jest moją prywatną...inaczej nie umiem.
  12. [quote name='jogolcia@pdx']... po przeczytaniu wszystkich wpisów od początku (przeszłam z wątku Polly i Rozi) zamurowało mnie - więc, wypisuję się dziewczyny ... to nie na moje nerwy.... życzę wspaniałego domu dla maluchy Rozi, bo ona tego bardzo potrzebuje (nota bene - dodatkowa kąpiel psiaka już zestresowanego nie jest podawana w żadnych podręcznikach psiej psychologii jako rzecz pozytywna...) ... a Wam - same powinniście wiedzieć, czego potrzebujecie ;=( Soniu - przykro mi, ale tego nie sposób tolerować... (dla Ciebie jestem ZAWSZE dostępna na PW - szkoda tylko psiaków)[/QUOTE] jogolcia -jest mi niewyobrażalnie przykro ,bardzo cię przepraszam ...wiem ile zrobiłaś dla siorek .... to [B]ja jestem winna[/B] calemu zamieszaniu -dla kogoś kto wejdzie na wątek Rozi ..napweno powie ..nie ,dziękuję ....mnie tu nie bedzie ....[B]TO JA ZGODZIŁAM[/B] się przenieść Rozi z hotelikowego boksu do mieszakania mając na uwadze to że Rozka dzięki temu nauczy się mieszakć z ludzmi ,przebywać wiele godzin TO JA NAPISAŁAM allegro w taki sposób jaki jest bo takie wyciągnęlam wnioski TO JA PRzenisołam odpowiedzialność od tej chwili za sunię na LAdy Swallow więc widzicie -WSZSYTKIEMU JESTEM WINNA JA- ALE MIMO WSZYSTKO bedę się śledzić Rozi i jej losy ...ale nie wniosę żadnych konretow ,więc będą to wpisy lakoniczne TRZYMAJ SIĘ ROZKA
  13. [quote name='IVV']Soniu wracaj szybko do zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] IVV -dzięki ,jakoś się trzymam ,smarkato i kaszląco ale to nic... Pollinka -trzymaj się malutka
  14. Patyśia a ty co taka sama -nikt nie przyszedł przytulić :(
  15. IVV-u mnie trwa to różnie raz 3dni raz aż 5dni ale u Toli to nie wiem ,bo u niej chyba wpłacasz?
  16. tak ,to zdjecie jest super-Tayuśka śliczny pycholek :)
  17. to ja przywitam Pesteczkę :)
  18. a ja mam dzisiaj ciężki dzień i zamiast grzać dooopę i nochal po kołderą to qrcze siedze i gapie sie w te pyszczki po kolei Patki,Polli i smutaska Rozki i rozklejam się ...
  19. ja się nie nadaję na dogo...za miętka jestem...qurcze wiem że to dla dobra Rozki i w sumie jesteście tylko dla siebie ...i będzie dobrze ...i znajdzie dom ...ale to jeden smuteczek...
  20. brawo Pollka ,człaptaj za funią ,ucz się bliskości człowieka i w którymś momencie zrozumiesz że "obce nogawki" krzywdy nie robią...a w sekrecie powiem że moja Sońka 9 lat dochodzi do tego wniosku i nijak zrozumieć tego nie może więć witamy i żegnamy z gośćmi na rękach ...jak królewna. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polli i dalszym ciągu Rozi,bo tu się nic nie zmieniło:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:jogolcia-70zł na wirusówki[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
  21. Rozinka-będzie dobrze,strach przed nowym minie ...bedzie dobrze...
  22. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]10.01-30zł.Agusiaczek[/B] [B]10.01-15zł zachary za I[/B] [B]saldo:615zł.[/B]
×
×
  • Create New...